Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NČurbec - Profil | St 3.6.2015 19:37:19

slavina >> moc pekne a ocenuji ze jsi sem dal fotky jak jsi slibil. Drzi to poradne k tomu celu? Nebo se to trosku houpe. Chci to udelat podobne jen o neco mene vysoke. Tak at ti slouzi a diky, jak udelam ten svuj tak taky hodim foto!

    Nslavina - Profil | St 3.6.2015 18:57:08

    Čurbec >> zdarec. V tom teple se mi nechtěl nafukovat člun. Tak foto bez nafouknutí.

      NČurbec - Profil | Út 2.6.2015 18:58:56

      slavina >> paráda už se Tesim na foto.

        Nslavina - Profil | Út 2.6.2015 17:25:21

        Čurbec >> stojan dnes dokončen. schne barva. zítra ho hodím na člun a nafotím.

          NBolek75 - Profil | Pá 29.5.2015 20:24:49

          Ahoj kolegové. Nejedete někdo na závody Štěchovický lodní pohár?

            NČurbec - Profil | Pá 29.5.2015 14:55:21

            slavina >> Už se těším. Právě hledám inspiraci abych si ho mohl také vyrobit. :-)))

              Nslavina - Profil | Pá 29.5.2015 14:16:38

              Čurbec >> na stojanu pracuju jak bude tak nafotím.

                NČurbec - Profil | Pá 29.5.2015 11:22:43

                PEPO. >> Dikec za inspiraci a fota. Chtělo by to ještě něco na nafukovací člun.

                  NPEPO. - Profil | Pá 29.5.2015 9:43:23

                  Čurbec >>
                  Cln je síce laminátový,ale dá sa aj na nafukovačku spraviť to isté..

                    NČurbec - Profil | Čt 28.5.2015 14:06:24

                    Tak to trošku oživíme. Jaky mate stojan na pruty a jak ho máte ukotveny na člun? Zajímají me takový ty dělaný udělátka a tak.

                      NBolek75 - Profil | Pá 22.5.2015 22:27:44

                      Ahoj kolegové. Nejedete někdo na závody Štěchovický lodní pohár?

                        Ncarpson - Profil | Po 11.5.2015 21:09:05

                        slavina >> ja jo :)

                          Nslavina - Profil | Po 11.5.2015 19:33:07

                          carpson >> Tak už si se rozhodl:-)))

                            Nkaprik82 - Profil | Po 11.5.2015 17:48:15

                            carpson >> jooo tak tuhle otazku sem resil taky nakonec sem koupil s lamelama ,verim ze bude dostacujici a pokud ne tak si do nej tu pevnou udelam :-) boat007 c290

                              Ncarpson - Profil | Po 11.5.2015 15:07:44

                              prave porad resim tu podlahu...nevim pro kterou se mam rozhodnout...nejvic se mi libi ta vysokotlaka....lehci clun skoro o 20kg, rychlejsi skladnost, lepsi izolace i odhlucneni do vody, da se na ni spat jen se spacakem, jen jediny minus vidim v te stabilite :(

                                Ncarpson - Profil | Po 11.5.2015 14:57:56

                                kluci zajima me jak mate udelane na tech clunech pristresky...jestli tam zkusit napasovat brolicko nebo koupit nejaky ten stav v armyshopu...diky za kazde info

                                  Ncarpson - Profil | Po 11.5.2015 8:25:02

                                  slavina >> kdo Ti to poradil? :) dnes budu snad vedet tu cenu za oba cluny + kompresor...at to muzem porovnat

                                    Nslavina - Profil | Ne 10.5.2015 21:27:32

                                    Dendy036 >> vezmu tu 3,20ku.

                                      Nslavina - Profil | Ne 10.5.2015 21:27:01

                                      carpson >> do půl deváté.