Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NMISO* - Profil | Ne 15.2.2015 6:27:44

Dendy036 >> cca chapem ako to budes mat, ale som zvedavy na foto. Nocovat v clne 330 viac ako jednu noc nebude prilis pohodlne. ta nadstavba sice zvacsi priestor, ale zhorsi celkove vlastnosti. ked pride burka a vietor, budes mat co robit.

    Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 1:16:18

    Dendy036 >> ahoj

      NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 1:15:18

      alda2211 >> ajtak si možeš pozriet stranku.Idem si lahnút,čau

        Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 1:05:21

        Dendy036 >> ja na prijeti cekam asi spi nebo co :-(

          NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 1:02:54

          alda2211 >> vela sa tam dá naučiť alebo obkukat.Sú tam aj nádherné videá z boatfishing.Zakladatel sa volá Oliver a hned mi potvrdil žiadost o začlenenie do skupiny.

            Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 1:01:16

            Dendy036 >> nevydrzel jsem a uz jsem se prihlasil :-)

              Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 0:56:38

              Dendy036 >> podivam se na to zitra

                NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 0:50:35

                zaujímavá stránka a hlvne poučna ! :)

                  NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 0:38:29

                  alda2211 >> tazko si to asi vies predstavit.Vcera som sa zaregistroval na rakúskej stranke.Su to ludia ktorí sa zaoberajú boat fishing.

                    Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 0:35:42

                    Dendy036 >> to s tou gumou na okraji ma i ehmanns

                      NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 0:33:45

                      alda2211 >> možem ti to vysvetlit.Môj vnútorný priestor bude nad úrovnou plavákou.Pretože nebudem mat v člne lehátko.Kostru som rozšíril na max čo môžem!Budem mat urobené ležanie vo vrchnej časti plavákov+skladací madrac.Pod ležaním budem mat úložné miesto.Prúty budú plne otočné a mimo obytnú čast.Takže nebudú zasahovat to vnútornej časti člna.Čím ušetrím dalšie miesto.Prístrešok je dostatočne vysoký,takže možem využit vnutorné miesto aj na zavesenie rôznych vecí.Odstránil som aj tzv zachranné lano.Teraz budem môct ukladat veci aj na tuby.Na bočne strany kostry som umiestnil laná kvoli prepadnutiu uložených vecí.Vonkajší prehoz bude na spodu stiahnutý bud lanom alebo gumou.Uvidím čo zoženiem.To kvoli tomu,aby som pri väčších vlnách nestratil veci.Aj keby prepadli cez tuby,tak ich prehoz zachytí.Samozrejme aj pri väčších vlnách sa nedostane pod prehoz voda.

                        Nalda2211 - Profil | So 14.2.2015 23:40:32

                        Dendy036 >> to nemas podivej


                        Délka, cm 330
                        Šířka, cm 160
                        Průměr plováku, cm 42

                          NDendy036 - Profil | So 14.2.2015 23:27:00

                          alda2211 >> ja mám vnútorný priestor 245x150cm+priestor pod ležaním.Trošku som to premyslel!!! :)Pekný periňák !!! :)

                            Nalda2211 - Profil | So 14.2.2015 23:22:44

                            Dendy036 >> jedna kdyz se tvorilo jo pulka je 5+1m :-))

                              Nalda2211 - Profil | So 14.2.2015 23:19:06

                              Dendy036 >> musis u clunu pocitat vnitrni prostor a to mas cca 1,9*0,9m tak myslim z na tom budu trochu lepe :-)

                                NDendy036 - Profil | So 14.2.2015 23:15:43

                                alda2211 >> to bude malé 5x2 !!! :)Tebe ostane tvoj podiel 2,5x1 meter!!!To si natom horšie ako Ja !Ja budem mat sám pre seba 3,3x1,6metra !!!!!Na tom dlho nevydržíš!!! :DModrá je dobrá :)

                                  Nalda2211 - Profil | So 14.2.2015 23:15:29

                                  Dendy036 >> jedna z nostalgie :-)

                                    NDendy036 - Profil | So 14.2.2015 23:11:41

                                    MISO* >> jasné že vyrábal.PPR 32mm.čau

                                      Nalda2211 - Profil | So 14.2.2015 23:09:26

                                      Dendy036 >> to musi bejt cervene jako na ponorkach i ja to uz smeruji na novou hlinikovku v dubnu jeste na stare 14dni s kamosem v zahranici a potom kdyz vse klapne tak na nove 5+2+0,9m

                                        NMISO* - Profil | So 14.2.2015 23:06:42

                                        Dendy036 >> aku kostru? to si vyrabal? davaj foto ;-)