- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je toto samosek?
Ahoj, chci se zeptat, je toto samosek? Používám tuto montáž již hodně dlouho a najednou mi kámoš řekne, že ta moje montáž je samosek. Tak bych rád věděl, jestli má či nemá pravdu. Vím, že tady byli už otázky kolem samoseků, ale na tuto montáž jsem nenašel odpověď.je toto samosek
A) Ano18%
B) newim7%
C) ne75%
Od 23.5.2011 hlasovalo 193 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Nsplavek - Profil | Út 24.5.2011 14:17:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 13:56:43
Když pouštíš tak můžeš všecko a modlit se aby ti co nepouští nic chytali klasiku... stabilizovaná vyrovnaná situace. Co to je košer nevím, nejsem judaista ani mě to nezajímá.
Nsplavek - Profil | Út 24.5.2011 13:51:25
NMrknato - Profil | Út 24.5.2011 12:58:20
Nstetak - Profil | Út 24.5.2011 12:17:16
NJKL - Profil | Út 24.5.2011 12:13:33
NBlažík - Profil | Út 24.5.2011 12:00:24
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 11:57:41
Na moje další oblíbené ryby okoun, plotice cejn tloušť samoseky nezabírají a mírovýho dravce vyvažuju pomalu zlatem :)
Mám těch kaprů brát víc nebo míň aby se to zlepšilo? Víc jak těch cca +-20 ročně u nás nikdo nechce sníst(že je moc tučnej a takový ty kecy).
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 24.5.2011 11:49:25
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 11:44:41
Pokud si všeckomírovýberu lidi vylepšením techniky každej přilepší ročně místo původních 8kaprů/rok na 12-15ks/ročně tak dohromady je strašná spousta ryb. A pokud začne dravce lovit dvakrát víc "hovad" zažíračů tak se míry nedožije ne desetina vysazených dravců ale třeba jen dvacetina nebo třicetina.
Mě to je jedno, já si nestěžuju že by ryby nebyly, já si svoje chytnu kdykoliv.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 24.5.2011 11:20:58
to mi připadá jak nějaký motto z černý kroniky (ta by se na mrku taky jistě uplatnila)
myslim že by ti neškodilo podívat se na stránky ČRS a vydělit si množství ponechanejch úlovkú počtem členů a dojdeš k číslům jež by ti snad mohly projasnit mysl, v těchto depresivních infarktních dnech.....
ps: každá pevná montáž je vlastně takovej samosek, a jak už kdosi napsal patří mezi nejúčinější montáže na kapra tahle nasávačka, samonasrkávačka, srkačka.... ať si každej chytá jak chce ale ať tam probůh pořád nedávaj ten druhej hák.....
pps: lepší parta samoseků nežli jeden samomrd
NHermis_s - Profil | Út 24.5.2011 11:20:22
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 11:11:49
Závodní rybaření by se při normální rybařině používat nemělo. Mě z principu nevadí že někdo chytá na bojlíz, srkačku či podobný, ale ať proboha netvrdí že to nedělá z pohodlnosti a že je sportovec a že tím vlastně rybám prospívá. Nerad bych se zapletl to žabomyších sporů srkačka fuj atd. Jen jsem napsal pravdu jak a proč to funguje.
Když se může zakázat na pstruhovce chytat bez protihrotů(protože je to dobré pro ryby) tak by se mohlo zakázat unikové montáže a nástraha mimo háček, když se zjistí že by to rybám prospělo a že nebudeme mít prázdný vody. Nic víc nic míň.
80procent rybářů ryby chytat neumí, tak proč jim to ulehčovat. A u vody není 90 procent pouštěčů co si ryby neberou, ale 1 pouštěč a 9 všeckomírový do vezírku.
Nsplavek - Profil | Út 24.5.2011 11:02:39
Nkopr69 - Profil | Út 24.5.2011 10:56:31
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 10:48:15
Nmeteor - Profil | Út 24.5.2011 10:26:25
Nšmudla - Profil | Út 24.5.2011 9:32:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Přijde ti morálně v pořádku na sumce nastražit háček volně mimo rybku aby sumec už při pokusu i když tu nástražní rybku netrefí nacucne prázný háček a nabodne se? Všechny tyhle vychytávky mají jedinej cíl- bez starostí a co nejrychleji a nejpohodlněji dostat rybu na háček ať to stojí co to stojí. Přijde ti sportovní nedát rybě žádnou šanci? Chceš aby tyhle smrtící montáže používali všichni bobkaři kteří zasakujou každou šupinu co má míru?
I bobkař se učí takže metody původně používané sportovci pouštěčama dneska slouží k vybrakování poslední větší ryby z revíru.
Místo sledování čihátka splávků se dneska rybáři povalujou kolem vody ve stanech, pochlastávají a polehávají a čekají až to zapípá že se ryba oběsila a že by bylo dobrý ji vytáhnout a fotit buď zasakovat nebo hodit zpátky ... to je ideální rybařina tak pro 10procent zastánců K70 a podobných kravin.
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











