Je toto samosek?

Ahoj, chci se zeptat, je toto samosek? Používám tuto montáž již hodně dlouho a najednou mi kámoš řekne, že ta moje montáž je samosek. Tak bych rád věděl, jestli má či nemá pravdu. Vím, že tady byli už otázky kolem samoseků, ale na tuto montáž jsem nenašel odpověď.
Autor diskuse: Mraroz (houba) - Profil , 23.5.2011 kaprařina - RŘ, MO, svazy

je toto samosek

A) Ano18%

B) newim7%

C) ne75%

Od 23.5.2011 hlasovalo 193 čtenářů.

NVenca888 - Profil | Út 24.5.2011 9:22:12

samosek je když... to samo seká... to dá rozum...

    NMraroz (houba) - Profil | Út 24.5.2011 9:03:00

    šmudla >> šmudlo šmudlo všechny montaze nejsou samoseky ja jsem se ptal jen na tuto.

      NJKL - Profil | Út 24.5.2011 8:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kdysi dávno, kdy vznikal základ zákona o rybářství usoudil tehdejší zákonodárce, želov ryb na udici, stejně jako lov lesní či polní zvěře není již prováděn za účelem získání nezbytné obživy a proto by se měl dít jaksi v duchu gentlemanském, sprtsmanském a etickém. I vyločil použití mechanických náhražek lovcova postřehu. Domníval se, byrokrat zkostnatělý, že radost lovu spočívá v obelstění kořisti, v odhadování a představách dění pod hladinou, v uplatnění znalostí a zkušeností a v přímém, bezprostředním kontaktu s úlovkem. Byl přesvědčen, že stejně jako v lesích i ve vodě lze trofejních úlovků dosíci obeznáním revíru, jeho obyvatel, jejich zvyků a vlastností, a že skutečná trofej v sobě zahrnuje hodiny a hodiny pozorování, zkoušení, omylů a drobných úspěchů i neúspěchů. Samozřejmě dnes jsme mnohem dál, naše ambice překonaly to svazující pletivo řádů a předpisů. Rázně jsme se osvobodili od překonaných a zkostnatělých názorů. Na smetiště dějin s tou veteší. Dnes umíme trofejní úlovek vyrvat vodě i ve spánku, tolik potřebném pro organismus. K čemu je nám nějaká etika - ta je jako přísada do nástrah bezcenná, žádný přední výrobce ji neužívá. Máme přece právo lovit trofejní kusy, co nejvíc a co nejčastěji. Všechno ostatní je přežitek.
      Buď klidný - za tuhle montáž tě nikdo trestat nebude.

        NMraroz (houba) - Profil | Út 24.5.2011 8:29:42

        roman >> ale kterej

          NAlbak - Profil | Út 24.5.2011 8:02:47

          šmudla >> bych chtěl vidět dravce jak ochutnává a vyplivuje, tys mě pobavil, chacháááááá :-D

            Nkam!kaze - Profil | Út 24.5.2011 1:46:04

            Kocháč >>MRKnato měl před pár lety sice nick Pyzda ale teď jsi pyzda ty.

              Nkam!kaze - Profil | Út 24.5.2011 1:43:30

              Samosek je mechanická záležitost,kdy zásek ryby místo rybáře provede mechanické zařízení.Takže i přes dementní příspěvky místních magorů,nemůže být žádná montáž brána za "samosek"!

                Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Út 24.5.2011 0:18:16

                srkačka je dobrá, néže ne. Je to objektivně nejúspěšnější montáž na ty šupinatý blondýny.

                  NjHR - Profil | Po 23.5.2011 23:39:17

                  kamo...tohle je mr.dka a ne samosek :-D :-D :-D

                    NJarda 2004 - Profil | Po 23.5.2011 23:03:38

                    Standey >> Je to trubka.

                      NStandey - Profil | Po 23.5.2011 23:00:41

                      Jarda 2004 >>

                      Po 23.5.2011 20:54:40

                        NJarda 2004 - Profil | Po 23.5.2011 22:49:51

                        šmudla >> Mrtvej kaprař dobrej kaprař hezké krédo něco jako dement Šmudla dobrej Šudla. Ty budeš asi velkej pašák.Když víš co se děje pod vodou.

                          NPali - Profil | Po 23.5.2011 22:17:41

                          Samosek je zariadenie, ktoré samovoľne vykoná zásek s prútom na základe ťahu vlasca. Kľúčový výraz je tu "sek", kde musí dôjsť k aktívnemu zaseknutiu háčika ťahom za vlasec.
                          Myslím si, že sa našli aj nejaké judikáty, ktoré riešili a trestali použitie takých zariadení.

                            NBest Carp - Profil | Po 23.5.2011 22:01:26

                            Rangemaster >> taky zírám masakr :D

                              NStandey - Profil | Po 23.5.2011 21:43:21

                              Lukáš Povolný: Dobrý den,
                              prosím Vás chci začít chytat na boilies. A zajímalo by mě, jestli se na svazových rybnících smí chytat na pevnou montáž - typ: závěs na olovo s bužírkou (závěs na olůvka umožňuje výměnu olůvek), olůvko bych chtěl používat v rozmezí 60g - 90g, i když si nejsem jistý, jestli u výše uvedeného typu montáže nejde spíše o průběžnou montáž.
                              Ptám se z toho důvodu, aby mi někdo neřekl, že je to samosek a ty se samozřejmě nesmí používat.
                              Děkuji za odpověď a s pozdravem
                              Luky


                              Nikl Team
                              Dobrý den,
                              při lovu na pevnou montáž se samozřejmě nejedná o samosek a čili se při použití této sestavy nemusíte bát postihu RS.
                              Pěkný den, Nikl team.

                                NRangemaster - Profil | Po 23.5.2011 21:42:16

                                Ty vole, s čím vším se dají chytat kapři... :)))

                                  NMraroz (houba) - Profil | Po 23.5.2011 21:35:58

                                  pro jistotu znovu pridam foto

                                    NPoušťák - Profil | Po 23.5.2011 21:25:29

                                    Už jsem mu zaslal SZ..)))))

                                      Nroman - Profil | Po 23.5.2011 21:21:08

                                      Kocháč >> tak to jooo ..přesně ten ...nedej bože až to najde-pro jistotu dám tuhle otázku ihned do ignorovaných....

                                        NPvl - Profil | Po 23.5.2011 21:16:54

                                        roman >> Je taky lehce možné ,že experimentálně plave :o§))