Je toto samosek?

Ahoj, chci se zeptat, je toto samosek? Používám tuto montáž již hodně dlouho a najednou mi kámoš řekne, že ta moje montáž je samosek. Tak bych rád věděl, jestli má či nemá pravdu. Vím, že tady byli už otázky kolem samoseků, ale na tuto montáž jsem nenašel odpověď.
Autor diskuse: Mraroz (houba) - Profil , 23.5.2011 kaprařina - RŘ, MO, svazy

je toto samosek

A) Ano18%

B) newim7%

C) ne75%

Od 23.5.2011 hlasovalo 193 čtenářů.

Kocháč - Profil | Po 23.5.2011 21:11:37

roman >> MRKnato měl před pár lety nick Pyzda :o)

    roman - Profil | Po 23.5.2011 21:10:29

    Kocháč >> nééé toho nééé-je tu jiný MRKsamozasekávač....lepšejšííí..znalejší....

      Pvl - Profil | Po 23.5.2011 21:09:02

      roman >> To on někde číhá a mne si ruce :o§))

        Kocháč - Profil | Po 23.5.2011 21:08:34

        roman >> myslíš pyzdu?

          roman - Profil | Po 23.5.2011 21:07:56

          Mám takový dojem že veselo teprve bude bo tuhle otázku ještě nenašel nej, odborník MRKu přes samoseky--ale on ji určitě najde ooo)))))

            Kocháč - Profil | Po 23.5.2011 21:06:45

            Pvl >> Stejně zase nějakej hňup napíše, že samosek nebo dokonce samozásek je nástraha mimo háček :o)))) Na mrku je to samej debil, blbeček, debil, blbeček, jen tady v kaprařině je asi 6000 debilů vedle sebe.

              Pvl - Profil | Po 23.5.2011 21:05:04

              Kocháč >> Jak píšeš .o§))

                pouzy - Profil | Po 23.5.2011 21:02:59

                sekej,sekej,di do toho po hlavě a sekej.

                  Pvl - Profil | Po 23.5.2011 21:01:41

                  Kocháč >> Vždyť je to jedno ....:o§))

                    Kocháč - Profil | Po 23.5.2011 21:00:41

                    Obrtlik >> mimisek - 23.5.2011 20:57:30 >> to není žádnej samosek.

                    Víte vůbec co znamená slovo sek jako sekat?!?!?!!!

                      mimisek - Profil | Po 23.5.2011 20:57:30

                      Zdarec,to samosek neni ani nahodou.Kolega ma samosek přimo v navijaku,když ma hrčak tak se mu odmota par otoček a zasekne to samo,a to je na nic.ZDAR

                        Standey - Profil | Po 23.5.2011 20:54:40

                        Petr Havlíček >> Šmudlu bych neřešil. Ten ví prd... Co můžeš čekat od člověka, který v jedné větě napíše toto:
                        zastávám ChaS(Chyť A Sežer), nesnáším masaře

                          Pvl - Profil | Po 23.5.2011 20:42:26

                          Salmo1 >> Myslíš jo ?? :o§))))) Tak si to mysli . Já si to teda nemyslím . Je to věc názoru - možná i praxe . konec EDIT a o tom echt samozáseku vím .

                            Salmo1 - Profil | Po 23.5.2011 20:37:35

                            Pvl >> Njn :-)
                            Ryba ovšem při použití této montáže není zaseklá, ale je píchlá a maže pryč.Rybář ji tedy musí doseknout a to tím víc čím má tupější háčky:-)Systém samoseku myšlený v BP rybu zasekává na tvrdo, menší rybu katapultuje na břeh.

                              TWIN 69 - Profil | Po 23.5.2011 20:37:10

                              Mraroz (houba) - >> Ahoj,samosek to není,tak na to hoď bobek a chytej hodně krásných ryb.ZDAR

                                velryba007 - Profil | Po 23.5.2011 20:30:07

                                Podle mě je třeba samozásek třeba uvázaný vlasec na větev stromu o kterej se ryba sama zasekne, bez rybáře.Jinak veškeré montáže určené k lovu kaprů určitě samozásek nejsou :-)

                                  Pvl - Profil | Po 23.5.2011 20:27:26

                                  Salmo1 >> Je to marný .....zde bude ještě samoseků ..

                                    Salmo1 - Profil | Po 23.5.2011 20:25:43

                                    Není to samosek..

                                    V BP není psán zákaz použití montáže samoseku, ale je zakázán systém samoseku a to ještě aktivní systém.

                                      Pvl - Profil | Po 23.5.2011 20:24:37

                                      roman >> Dík za upozornění ! To jsem opomenul :o§))

                                        roman - Profil | Po 23.5.2011 20:23:48

                                        Pvl >> hele a nezapomeň na splávek-o odpor slávku se fišle zasekne taky sama oooooooooo)))))))))))))