Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 18:04:34

P3 >> Jeden měl 74, a druhého sem neměřil , protože mě byla zima :-) A nějak sem na to stejně zapomněl. Ale myslím byl podobný. Fotky jsou v Můj lov u mě na profilu:-)

    P3 - Profil | Ne 18.3.2012 18:02:18

    Drinks >> a co délka??

      Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 17:48:50

      P3 >> Ze stojáka, 8kg a 10kg :) Na řeku půjdu další víkend. Tam chci jít po prvé v životě, takže nic velkého nečekám, potřeba to zkoušet:-)

        P3 - Profil | Ne 18.3.2012 17:47:09

        Drinks >> máš pěkné dva kousky kolik měli??ale ze stojáka.na řece nevím nevím...

          Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 17:45:07

          P3 >> Silně:)

            P3 - Profil | Ne 18.3.2012 17:43:33

            Drinks >> kapři ještě ne(nebo se mýlím??)

              Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 17:41:54

              P3 >> není už koušou:-)

                P3 - Profil | Ne 18.3.2012 17:39:33

                Drinks >> ještě je brzo.

                  Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 12:57:03

                  Už jste byl někdo na Moravě přes noc?

                    Domino222 - Profil | St 14.3.2012 19:03:36

                    Drinks >> Tento víkend..

                      Drinks - Profil | St 14.3.2012 19:03:02

                      Domino222 >> To na fotkách si fotil teď někdy?:) To je normální stav nebo je to ještě nadstav? :)

                        Domino222 - Profil | St 14.3.2012 18:30:18

                        Ebri >> Mno dobrý nápad ale nie je čas a ešte je to dosť od ruky..

                          Ebri - Profil | St 14.3.2012 18:29:31

                          a na 2jke ich je mrte,ide jar kym vsetko zarasie treba vybehnut pokukat fleky

                            Domino222 - Profil | St 14.3.2012 18:25:55

                            Ebri >> Aha.. mno ok

                              Ebri - Profil | St 14.3.2012 18:24:43

                              Domino222 >> tento flek je este na morave č.1

                                Domino222 - Profil | St 14.3.2012 18:23:45

                                Ebri >> No ani nie.. teda takéto miesta nenájdeš nikde, myslím pomaly stojatú vodu a zátoky..

                                  Ebri - Profil | St 14.3.2012 18:15:09

                                  Domino222 >> tak pod devinom moc ne ,ale devinska a vysie tam ich je viac

                                    Domino222 - Profil | St 14.3.2012 18:10:55

                                    Ebri >> No jo u nás také nenájdeš zas ;(

                                      Ebri - Profil | St 14.3.2012 18:10:37

                                      Domino222 >> tomu ver

                                        Domino222 - Profil | St 14.3.2012 18:09:36

                                        Ebri >> To je iný flek ;D