Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:29:29

Domino222 >> jak na method mix krmítko tak i do pva punčoch já ve velkém nekrmím.věčinou mi někdo při věčím úspěchu hned zasedne tak to nemá cenu :-(

    NDrinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:27:49

    P3 >> Na ty carp zoomy chytá otec, ale takové menší balíčky:-) A já sem snima před pár rokama krmíval . Ale ťeď sem přesedlal na něco jiného:-)

      NDomino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:25:06

      Drinks >> J asi, ale nebudeš jediný ;-)

        NDomino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:24:45

        P3 >> To máš na feeder do košíka? Nejaké sú malé, aké máš priemery?

          NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:23:31

          Drinks - >> tady je menšina(věčina teprve příjde) :-))

            NDrinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:23:20

            Domino222 >> Hehe , sem zvědavý na první vycházku na Moravu, pěkně se mnou asi vyj** e :-)

              NDomino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:22:08

              Drinks >> Myslíš že budú ťahať proti prúdu k Vám? ;-D To si na omyle, ja Vám ich pekne stiahnem ku nám ;-)

                NDrinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:22:04

                P3 >> No na Jaro mám cca 15kg boilie , a pak samé kravinky:-) Ještě trocha bižu :-)

                  NDrinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:19:41

                  Domino222 >> 25? No pěkně mi je vykrm :-)

                    NDomino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:19:10

                    P3 >> No to som myslel, to mňa ešte iba čaká.. ;-)

                      NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:17:33

                      Drinks >> 50kg boilies atd :-)))))))))))))) co??

                        NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:16:56

                        Domino222 >> tu už mám 7 druhů háčků a vlasce od 0.20 do 0.25mm obratlíky karabiny olova pva,jj je toho fakt hafo. :-))

                          NDomino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:15:26

                          P3 >> Aha, návnady myslíš. To som aj ja objednával, zajtra mi príde 25 kg peliet a iné drobnosti.. Ja som myslel že si kupoval bižu a podobne..

                            NDrinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:14:52

                            P3 >> Raděj ani nevím co mám :-)

                              NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:14:02

                              Drinks >> tak já mám ted pelet asi 5-6 kg různých příchutí a 4kg boilies plus tekuté sračky a další..

                                NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:12:35

                                Domino222 >> 3kg halibutů a 3 kg boilies plus bůstry a dypi ke každé příchuti a sladidlo talin.

                                  NDrinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:08:16

                                  P3 >> Já taky teď předchvílou doobjednával munici.

                                    NDomino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:05:48

                                    P3 >> Tak rýchlo? A čo si kupoval?

                                      NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:02:15

                                      Drinks >> tak jsem letos už dokoupil vše,zbejvá jen partykl a 7 dnů než mi to dojde :-))

                                        NP3 - Profil | Ne 18.3.2012 18:07:25

                                        Drinks >> už jsem je vyděl,pěkní.