Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NEbri - Profil | St 14.3.2012 18:08:56

uz sa tesim :)

    NDomino222 - Profil | St 14.3.2012 17:48:44

    Drinks >> No jo.. ;)

      NDrinks - Profil | St 14.3.2012 17:47:02

      Domino222 >> Kašlat na teplo:) i v zimě se dá. Ten klid u vody je k nezaplacení.)

        NDomino222 - Profil | St 14.3.2012 17:32:49

        Drinks >> Aby sa už oteplilo ;)

          NDomino222 - Profil | St 14.3.2012 17:32:32

          Drinks >> Dík ;)

            NDrinks - Profil | St 14.3.2012 17:31:17

            Domino222 >> Pěkný :)

              NDomino222 - Profil | St 14.3.2012 16:37:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ..

                NDomino222 - Profil | St 14.3.2012 15:40:14

                Niečo nové od rieky?

                  Nangelo - Profil | Út 13.3.2012 22:07:21

                  Drinks >> Zas ten samy jak minule? Cosi psals, ze te tam nekdo navstivil vecer. Cikani ???

                    NDrinks - Profil | Út 13.3.2012 22:02:48

                    angelo >> Já jedu zase na víkend, ale na stoják nejspíš:)

                      NDomino222 - Profil | Út 13.3.2012 21:58:10

                      Drinks >> JJ jasné že máme ;)

                        Nangelo - Profil | Út 13.3.2012 21:52:45

                        Drinks >> Ja mam jeste udice zazimovane. Mozna oprasim prach v sobotu :)

                          NDrinks - Profil | Út 13.3.2012 21:32:02

                          Už máte nějaké ulovky letos? :) Rýma, vlk se nepočítají:)

                            NDomino222 - Profil | Ne 11.3.2012 17:36:33

                            Drinks >> Presne a čím menej ľudí tým mi je lepšie. Hlavne čo sa týka domácich dementov,,

                              NDrinks - Profil | Ne 11.3.2012 17:33:53

                              Domino222 >> No taky sem mněl včera na mále:) já tam byl sám.. Všichni to zapakovali kolem 6té večer:) Mohl sem to švihnout kam se chtěl:) Pohoda klídek:)

                              Jojo, občas si člověk říká jestli mu to stojí zato:)

                              Proto raděj zalezu někam kde nikoho nevidím.)

                                NDomino222 - Profil | Ne 11.3.2012 17:31:50

                                Drinks >> Ja som bol pozrieť na M. a pekne pleskáče som si zachytal najväčší asi medzi 60-65 a pekné tučné boli.. ;D Na jazerách sú samí masari teraz, tak to ani neskúšam moc. Raz sme boli a hneď som sa skoro pobil s takými napitými ,,rybármi,,. To je hnus čo sa teraz pri tej vode robí..

                                  NDrinks - Profil | Ne 11.3.2012 17:28:36

                                  Domino222 >> U nás je na řece je pořád ještě nadstav cca metr. Jinak bylo aj hůř . :))) Klesá to , ale moc pomalu.

                                    NDomino222 - Profil | Ne 11.3.2012 17:27:12

                                    Drinks >> Nestraš ;D Už som si myslel niečo iné ..

                                      NDrinks - Profil | Ne 11.3.2012 17:24:56

                                      Domino222 >> To je na jezeře.-) Jen sem tam dal jako místo lovu Morava, jako část Česka:-)

                                        NDomino222 - Profil | Ne 11.3.2012 17:22:57

                                        Drinks - >> Som kuk v ML tvoje nové fotky, pekne ;) To máte taký slabí prúd že môžeš mať udice v polohe ako na jazere??