Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NMIRAXD - Profil | So 10.3.2012 5:58:30

COBRA - jo někdy i horší

    NCOBRA - Profil | Pá 9.3.2012 22:07:25

    jo morava to je strašně naladová voda.něco jako ženská :-))

      NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 22:00:10

      Drinks >> brrrrrrrr,přeji hodně štěstí.

        NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:58:47

        gorgoroth >> přesně o tom je ten sportovní rybolov,zkoušení novích věcí a taktyky....

          NDrinks - Profil | Pá 9.3.2012 21:57:41

          P3 >> Od 3 do 10 druhý den:-) Tj. přes noc.)

            Ngorgoroth - Profil | Pá 9.3.2012 21:55:31

            minuly rok semkusal chytat v koryte reky,ale tento rok skusim chytat v melcinach.uz se smeju,jak nachytam,nebo vyhorim,ale bavi me to

              NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:54:56

              Drinks >> na kterej deš a na jak dlouho??

                NDrinks - Profil | Pá 9.3.2012 21:53:06

                P3 >> ale na stoják, ne na řeku:)

                  Ngorgoroth - Profil | Pá 9.3.2012 21:52:47

                  Drinks >> snad ti to vyjde

                    NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:51:58

                    Drinks >> ty draku :-))))

                      NDrinks - Profil | Pá 9.3.2012 21:50:47

                      P3 >> Tak jakože jo no. Na zítřek mám nachystáno 1kg 16mm boilie.:)

                        NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:49:24

                        Drinks >> to ale máš na léto :-)) teda aspon doufám.

                          NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:48:10

                          gorgoroth >> moje řeč :-))

                            NDrinks - Profil | Pá 9.3.2012 21:47:48

                            Kukuřice na jednu noc na Moravu.

                              Ngorgoroth - Profil | Pá 9.3.2012 21:46:46

                              dopracovat se ke kaprovi,nebo amurovi je slozite,ale budu to skouset a skouset a skouset

                                Ngorgoroth - Profil | Pá 9.3.2012 21:42:33

                                P3 >> ja chytam na morave 6 a u nas je jalcu a parem celkem dost.jinak mas pravdu,na morave byvalo mraky karasu,ale vyzrali to sumci,tech je strasne moc.sumci zeru jakekoliv bojlis.driv brali puze na smrady,tedka klidne jahoda a jakekoliv sledka bojlis

                                  NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:16:44

                                  gorgoroth >> bílá ryba tam je,ale né fšude.u nás je jí třeba dost málo cejna nebo jelca + parmu chytnu jen občas,po předlonských zaplavách se hodně ryb spláchlo dolů.fakt bída,dřív sem tam chytal karasky cejnky a další drobot,ale poslední dva roky vůbec nic...

                                    Ngorgoroth - Profil | Pá 9.3.2012 21:11:56

                                    P3 >> mohl bys me rist,co to u tebe znamena krmeni ve velkem.na morave je prece strasne moc bile ryby,parem a jajcu a ty taky sezeru kvantum krmeni

                                      NP3 - Profil | Pá 9.3.2012 21:03:34

                                      Fidy >> taky tě zdravím a přeji letos hodně úspěchů,ono občas znamená méně více.já jsem třeba dřív krmil ve velkým,ale na té Moravě je čín dám méně ryb(tam u nás)že to nemá víznam maximálně je přežereme.Uvědom me si že tam krmí třeba 8-10lidí na úseku 7km a to je pak špatný :-( ono je lepší si je učit po troškách a né aby to pak hnilo na dně.rybářů přibývá,ale ryb ubívá.(kapra nikdo do Moravy nesadí! bohužel(u nás)

                                        NFidy - Profil | Pá 9.3.2012 20:48:35

                                        Nazdar P3, tesi mne ze ses ozval ,ale ja si myslim ze to muze jit u mojeho v kamenech u brehu. Je tam klid, navnada nikam neujede. Prubnu to. Jinak v loni to stalo za prd celkove.