Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

P3 - Profil | Pá 9.3.2012 20:29:22

Drinks >> možná když tam hodíš měkou kuku a to tak max 0.5kg deně,ta voda je fakt studená,ale třeba to zabere.Morava je krásná i když minulí rok ty ryby stáli za prd...

    Drinks - Profil | Pá 9.3.2012 20:24:32

    P3 >> není, je potřeba je lákat na místo už od začátku . čím dřív si navyknou . Tím líp :)

    Edit. Po malých dávkách ne po kilech:-)

      P3 - Profil | Pá 9.3.2012 20:20:47

      Fidy >> na krmení je ještě brzy.voda je studená.

        Fidy - Profil | Pá 9.3.2012 20:16:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes je morava klidna a cista, da se rict ze opravdu pekna. Krasne pocasi, ale jinak zatim klid. Skoda ze jsem nevzal fotak bylo co nafotit.Uz pomalu zacnu zakrmovat, jestli se neco nesemele, tak to vypada slibne.

          angelo - Profil | St 7.3.2012 21:41:31

          sumec.km >> Kurna..tam kdyby nekdo vletel tak nema sanci..

            Zdenal77 - Profil | St 7.3.2012 18:37:35

            sumec.km >> vypadá to fakt strašidelně,ještě že už je to pryč.

              sumec.km - Profil | St 7.3.2012 18:26:44

              totok všecko jelo až do Dunaja okolo Vás http://www.youtube.com/watch?v=xGJUaLrUmEM

                Zdenal77 - Profil | St 7.3.2012 12:09:41

                Drinks >> zítra do brna,obhlédnu čluny atd.

                  Drinks - Profil | Út 6.3.2012 21:53:02

                  Trezi >> Těch je dost:)))

                    Trezi - Profil | Út 6.3.2012 21:44:47

                    Drinks >> Na veletrh vzorky boilies :D

                      Drinks - Profil | Út 6.3.2012 21:35:19

                      Kdy valíte lovit ?.) Já o víkendu na nic, ale na stoják . snad něco přemluvím:-)

                        Fidy - Profil | Út 6.3.2012 20:17:41

                        a jeste jedna, to jsou z lonska, letos zatim nic

                          Domino222 - Profil | Út 6.3.2012 20:17:01

                          Fidy >> Pekne to dneska? ;)

                            Fidy - Profil | Út 6.3.2012 20:15:38

                            dalsi fotka.

                              Fidy - Profil | Út 6.3.2012 20:12:41

                              takhle to tam u nas je krasne.

                                Drinks - Profil | Ne 4.3.2012 18:24:41

                                Celkem dost to kleslo za ten den, jak se tak dívám..

                                  Bobertik - Profil | Ne 4.3.2012 17:57:13

                                  sumec.km >> nevypadá to tak hrozně

                                    sumec.km - Profil | So 3.3.2012 22:29:55

                                    dnes v Kroměříži

                                      Drinks - Profil | So 3.3.2012 20:39:39

                                      Dnes.

                                        Zdenal77 - Profil | So 3.3.2012 20:05:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Morava dnes,hodím i jeden stoják kousek od ní...