Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NP3 - Profil | Pá 2.3.2012 14:49:37

COBRA >> Byl jsem optimista,ale jak vidím Moravu teď tak březen je v háji :-((((

    NCOBRA - Profil | Pá 2.3.2012 14:46:31

    P3 >> ten led nebude mít dlouhého trvání, horši bude prutok na horách sněhu 2 prdele

      NP3 - Profil | Pá 2.3.2012 14:31:47

      COBRA >> a mám po náladě :-)) stejně by mě zajímalo jak ty ryby doukážou v takovým sajrajtu přežít.U nás jsem vyděl včera plout dva stromu a ledničku :-))

        Nroman - Profil | Pá 2.3.2012 14:14:45

        Drinks >> pátek ráno Hodoš...

          NDrinks - Profil | Čt 1.3.2012 18:34:49

          Máte někdo nějaké aktuální fotky z řeky? Jestli plavou kry ? Asi bude trochu nadstav co?

            NP3 - Profil | St 29.2.2012 19:33:03

            Drinks >> ač nerad,tak s tebou musím souhlasit :-)(

              NDrinks - Profil | St 29.2.2012 19:31:08

              P3 >> To tak ještě 4 týdny nejmíň :-)

                NP3 - Profil | St 29.2.2012 19:22:02

                Drinks >> tak já se byl mrknout dnes taky k moravě a nad mostem je asi 200m ledovců dřeva a jiného bordelu. jinak je Morava rozmrzlá.

                  NDrinks - Profil | St 29.2.2012 18:46:42

                  Zdenal77 >> hezký :))) Už aby to šlo, pěkně teplo přes den v noci trochu přituhnout :) V noci vyběhnout k prutům :)))áá :))

                    NZdenal77 - Profil | St 29.2.2012 18:42:53

                    Drinks >> to je dobře,rybaření je krásný koníček a často v krásném prostředí...jedna starší fotečka,mám takové místa moc rád není to ale Morava

                      NDrinks - Profil | St 29.2.2012 18:35:18

                      Zdenal77 >> já si ještě počkám :-)

                      ale proutky se mi v rohu jenom třepou nedočkavostí :)

                        NZdenal77 - Profil | St 29.2.2012 18:34:42

                        Drinks >> jestli dopadneš jako mi tak to až tak příjemné nebude :-)))

                          NDrinks - Profil | St 29.2.2012 18:30:26

                          Taky se projdu se 100kg vercajkem kolem vody :-)

                            NDomino222 - Profil | St 29.2.2012 18:29:21

                            Zdenal77 >> To ti verím, aj ja som sa už tento rok pár krát len tak prešiel z prutikmi v ruke.. ;-)

                              NZdenal77 - Profil | St 29.2.2012 18:28:07

                              Domino222 >> no tak to je jasné ...bylo to příjemné.

                                NDomino222 - Profil | St 29.2.2012 18:18:12

                                Zdenal77 >> To je zlé ;-) Ale prechádzka občas nezaškodí..

                                  NZdenal77 - Profil | St 29.2.2012 18:15:42

                                  Domino222 >> předevčírem jsem z kamarádem vyrazil z prutem k vodě a nakonec to dopadlo jen tou procházkou kolem řeky,bylo to jak po průjezdu ledoborce :-))