Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NDomino222 - Profil | St 29.2.2012 18:02:46

Drinks >> No konečne, aspoň to. Ste radi? ;-D

    NDrinks - Profil | St 29.2.2012 18:01:25

    Domino222 >> Teče :)))

      NDomino222 - Profil | St 29.2.2012 17:50:59

      Niečo nové od vody? ;)

        NMIRAXD - Profil | Út 28.2.2012 17:26:58

        Drinks -UH prší

          NP3 - Profil | Út 28.2.2012 17:15:21

          u nás taky prší

            NDrinks - Profil | Út 28.2.2012 17:02:40

            Zdenal77 >> U nás taky, ale už jen prší jako z konve a po sněhu ani památky:)

              NZdenal77 - Profil | Út 28.2.2012 16:59:22

              Drinks >> na zlínsku valí sníh,bohužel,drží se...

                NDrinks - Profil | Út 28.2.2012 16:56:33

                Prší u Vás nahoře?

                  NTrezi - Profil | Po 27.2.2012 21:29:37

                  Drinks >> Jo je tam mělko já ale zároven někde je hluboko bylo tam místo že se ta morava dala přejít a bylo tam sotva po prsa a vetšinou s padlých stromu byly hlubší místa a kdy nepotkaž nejakyho ochranaře tak je to v klidu

                    Nkanic - Profil | Po 27.2.2012 21:16:37

                    určitě se tam potkáme

                      NDrinks - Profil | Po 27.2.2012 19:27:29

                      Zdenal77 >> Zase tak horké to nebude:-)

                        NZdenal77 - Profil | Po 27.2.2012 19:26:57

                        Drinks >> jen aby jsme se tam všichni vlezly.....

                          NDrinks - Profil | Po 27.2.2012 18:25:14

                          Paul van Drax >> Taky to mám letos v plánu :)) ale až pod ty meandry :-)

                            NPaul van Drax - Profil | Po 27.2.2012 18:21:10

                            Drinks >> V létě jsem si pár míst pokusně proplaval a nějak nechytatelně mělko tam ani při letním stavu není. Bude to dost pokus, no, ale těším se tam jak malý, snad to vyjde.

                              Npaulis - Profil | Po 27.2.2012 18:10:22

                              Paul van Drax >> Jo hned sem to zavrhnul budu se muset pořádně podívat co píšou.Je to tam pro ryby ráj.Po železňák je jinak v sezóně rybářů jak sraček.

                                NDrinks - Profil | Po 27.2.2012 18:04:22

                                Paul van Drax >> No myslím že tam bude málo vody.) myslím tím dost málo. Jako mělko :)

                                  NPaul van Drax - Profil | Po 27.2.2012 17:59:28

                                  paulis >> Řád říká tohle:
                                  Ve zvláště chráněných územích (přírodní rezervace Oskovec I a Oskovec II, přírodní památka Osypané břehy) není mj. dovoleno provádět jakékoliv zásahy do říčních břehů, rušit hnízdící ptáky. V přírodní památce Osypané břehy je navíc omezen vstup na náplavové břehy v době od 1. dubna do 15. července.

                                  Tohle jsou ty chráněné území:
                                  http://mapy.cz/#x=17.271619&y=48.911562&z=12&l=2

                                  Myslím, že když tam člověk doplave po vodě, tzn. nedupe/nejezdí rezervací, neměl by to být problém. Snad se teda nemýlím.

                                    Npaulis - Profil | Po 27.2.2012 17:42:26

                                    Paul van Drax >> Tam se může chytat néni to tam omezeny?

                                      NPaul van Drax - Profil | Po 27.2.2012 17:38:53

                                      Drinks >> Nad Rohatcem, ze? Byl jsem si to tam parkrat projet na lodce a letos se tam snad podivam aspon na par dnu i s prutama. Nadherna voda.

                                        NDrinks - Profil | Po 27.2.2012 17:30:56

                                        ..