Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

angelo - Profil | So 25.2.2012 19:49:18

Trezi >> Videls jsem nejake fotky s tvojima ulovkama, tak vim, ze nejake ty zkusenosti mas.

    Trezi - Profil | So 25.2.2012 18:54:14

    angelo >> jo tak podaří ale je to hodne o zkušenostech podle počasí vetru teploty zvolit to nej místo tak ja tam chodim 7 takze už vim kam jít za jakých podmínek :)

      Drinks - Profil | So 25.2.2012 18:22:59

      Nezapomeňte taky že bylo taky sucho jako kráva:)

        Domino222 - Profil | So 25.2.2012 17:53:22

        angelo >> Určite prinesie, lebo je viac snehu a ľadu ako po minulé roky. A povodne boli skoro každý rok, len nie také veľké :-(( Ale uvidíme..

          angelo - Profil | So 25.2.2012 17:47:27

          Domino222 >> Jo, taky jsem to vedel, ze to zas nastane. Na horach je snehu dost a jsem zvedavy, jestli to prinese nejake komplikace jak uz nekolikrat bylo.

            Domino222 - Profil | So 25.2.2012 17:10:40

            angelo >> Iné sa ani čakať nedalo.. :(

              angelo - Profil | So 25.2.2012 15:15:09

              Trezi >> A podari se ti neco chytnout kdyz tak zakrmis? Na hliniku to neni o chytacce ze ? Ale zas se tam da chytnout pekna ryba.

                Domino222 - Profil | So 25.2.2012 14:02:52

                Drinks >> :DDD

                  Drinks - Profil | So 25.2.2012 13:59:25

                  Domino222 >> Dojeď za mnou, ti ukážu jak na to :))))))

                    Domino222 - Profil | So 25.2.2012 13:34:06

                    Drinks >> Čauko, dnes som bol skúsiť na rieke a o5 nič.. Ale vonku je krásne.. :-))

                      Drinks - Profil | So 25.2.2012 13:30:48

                      Venku teploučko , příjemno :)) Jen tak dál ..

                        Trezi - Profil | So 25.2.2012 12:36:47

                        angelo >> Jo tak kdyz idu treba ze soboty na nedelu tak krmim presne a kdyz na 4 dny a více tak to tam pokrmim poradne a treba zakrmim partiklem na jednom miste a pruty hodim bokem krmneho mista pouze s pva

                          COBRA - Profil | Pá 24.2.2012 23:01:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          na Moravu na výkend 20 kilo partiklu a 2kg koulí nej kapr 82 cm 12kg

                            Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 22:31:56

                            angelo >> Na jakém hliníku ?:)))

                              angelo - Profil | Pá 24.2.2012 22:19:05

                              Drinks >> ..

                                angelo - Profil | Pá 24.2.2012 22:18:43

                                Trezi >> Kurna, to tam pekne vykrmujes ty kapriky na hliniku :)) Ja si myslim, ze na hliniku chce nakrmit, tak akorat a presne do jednoho mista, ale je to jen muj nazor. Vim, ze mas vic zkusenosti, si mistni :)

                                  P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:50:50

                                  Trezi >> asi tak..

                                    Trezi - Profil | Pá 24.2.2012 21:48:25

                                    P3 >> na moravě nikdy newíš co ti připlave to se mi na ní líbí neni to jak na rybní ze víš co tam je jasne su aj rybníky kde jsou velcí kapri a nechytají se ale morava má proste svoje kouzlo

                                      P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:32:44

                                      Trezi >> ale furt se tam občas nějaký obr ukáže,mně před loni na H feeder vymotal kapr plus mínus 100-150m a upálil mi to o sloup.Ruce se mi třásli ještě 30min po tom :-))))