Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Trezi - Profil | Pá 24.2.2012 21:28:48

P3 >> jj už to není co bývalo

    P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:25:36

    Drinks >> ty seš věčí drak než já :-)))

      Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 21:24:42

      P3 >> Přes sezonu 4 měsíce cca každý víkend , a týdení výpravy tak 3- 4 a taky i 4 dení podle toho jak vychází svátky:))

        P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:23:18

        Drinks >> ono je asi taky pravda že těch týdeních vycházek máš za rok poskromnu

          Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 21:21:57

          P3 >> 150kg kukuřice za 400kč :-) A zbytek utáhnu :)

            P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:20:14

            Drinks >> a kolik vyděláváš?? :-))))))))))))))

              Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 21:19:38

              P3 >> No na týden 40kg partiklu, 15kg Pelet, 20kg koulí :)

                P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:19:07

                Trezi >> jenže na řece je těch ryb mín,aspon u nás bohužel už dávno tam nejezdí hejna kaprů jak dřív.Ted je lepší se zaměřit na jedince,někdy mín znamená víc.Jinak na rybníce se dá krmit ve velkém hejna karasů a cejnu atd....

                  Trezi - Profil | Pá 24.2.2012 21:14:42

                  P3 >> Já krmim na 5 Ha rybníku 20 kilo partiklu na výkend a jeste boili abys překrmyl ryby musel bys dát víc jak 8 procent váhy veškeré rybý obsádky

                    P3 - Profil | Pá 24.2.2012 21:02:19

                    Drinks >> 20kg :-)))))))))) hustý ja na víkend tak 10kg a to se bojím abych to nepřekrmil :-)))

                      Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 20:59:06

                      P3 >> Málo ? ani né:)) Partiklem za víkend tak 20kg.. I lepeletama zalité liquidama apod.:)

                        P3 - Profil | Pá 24.2.2012 20:51:01

                        Drinks >> jj parmy jsou i tu,ale co naděláš.200g je dost málo,dokrmuješ to partyklem ne??Já tak 5kg (v létě)

                          Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 20:46:19

                          P3 >> 200g den:) Jelci možná zobou , ale nic moc:) Spíš parmy u mě důle . Jelci minimálně , spíš vůbec..

                            P3 - Profil | Pá 24.2.2012 20:39:53

                            Drinks >> mám na tebe takovej malej dotaz kolik zkrmíš boilies na Moravě na den??já jen z vlastní zkušenosti vím že bych se nedoplatil (jelci) :-)) tak by mě zajímalo jak jsi na tom ty?

                              Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 20:28:28

                              angelo >> Sem si říkal zakalená a nějak vysoko:))

                                angelo - Profil | Pá 24.2.2012 20:26:42

                                Drinks >> Jojo, myslim po prutrzich na jaro minuly rok.

                                  Drinks - Profil | Pá 24.2.2012 20:24:50

                                  angelo >> To je zvýšený průtok né?:)

                                    P3 - Profil | Pá 24.2.2012 19:42:15

                                    angelo >> jj tam dole je nádherná,zatím ... než vám ji zredukují jak nám :-(

                                      angelo - Profil | Pá 24.2.2012 19:40:14

                                      Za Rohatcem.

                                        angelo - Profil | Pá 24.2.2012 19:37:26

                                        Morava u nas na jaro. Je to u Hodonina.