- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Spaní u vody
Jaký máte názor?
A) odebrat papíry17%
B) záleží na rozhodnutí RS6%
C) jasný přestupek1%
D) udělit slovní napomenutí11%
E) špatně zformulované BP2%
F) nic nehrozí62%
Od 3.5.2011 hlasovalo 295 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NStandey - Profil | Pá 13.5.2011 9:20:48
A ten spánek bych zas tak nezveličoval. Nikdo neříká, že přijede na ryby a 24 hodin denně chrní. Já si u prutů zdřímnu a fair play s tím nemá co dělat.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 13.5.2011 9:06:21
ps : diskuze je polemika, když si tady budou všichni mejt prdele, nebude to diskuze, ale jenom dlouhá série monologů tupého davu...
pps : když už jsme u toho sportu : připadá ti cílený lov kapra metodou spánku dostatečně Fair-Play ???
NStandey - Profil | Pá 13.5.2011 9:05:32
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 13.5.2011 9:01:22
rád bych podotknul že se výraz "sportovní" často a rádi používají právě ti , kteří takto omlouvají svojí neschopnost dodržovat základy rybářského řádu a bližších podmínek, už jenom proto že se jim to zdá jako omezování jakési jejich sportovně lovecké svobody.....
takže znova : spaní během výkonu rybářského práva, potažmo cílené spaní při čekání na záběr je absolutní důkaz o nezměrné "úctě" k lovené sportovní pomůcce, vrchol fair-play, lásky k přírodě a asi nejúctyhodnější z řady inovací za poslední dekádu sportovního rybolovu......
cílený spánek, zásek, nebo spíš venčení samozaseklé ryby, která má dostatek času aby se sama vysílila, dík prodlevě která vzniká absolutní koncentrací sportovce zabaleného ve spacáku, zdolávání jakožto projev úcty k živému tvoru, měření, vážení, focení, pózování.......
následuje ošetření, z důvodů jež mi nejsou známy, jelikož sportovci přeci zacházejí s rybou šetrně, vodní lyžování za háky jí přeci nikterak neubližuje, ba co víc dělájí to dobře, no zkrátka máchání v desinfekci a nakonec vrchol celého klání, nanejvýš úctyhodné, vítězoslavné pouštění zneužité ryby zpět do rodného živlu samozřejmě vše v záři reflektorů, kde se nejspíš dočká ještě mnoha takových sportovních zážitků.........a od takových individuí, kterým nestačí dvacet hodin lovu deně, na dva pruty, od takových si mám nechat diktovat co a jak budu kde chytat, co z toho budu muset pouštět, potažmo nechat si od nich nadávat do masařek, či si nechat vyhrožovat ??? promiň takovým se nejen často a rád vysmívám, ale rovnou směju do jejich perverzních obgezichtů, plných morálky a jakési zvrácené úcty k rybě a zároveň neúcty ke kolegům..........
Nliborcarp - Profil | Čt 12.5.2011 14:34:12
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 14:04:16
Ale to na MRK nepatří, tak příště kdyžtak do SZ
Nkakr - Profil | Čt 12.5.2011 13:31:54
Žvaníš. 100% organizovanost v odborech neměli ani bolševici.........
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 13:24:47
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 13:08:16
NJKL - Profil | Čt 12.5.2011 12:59:12
1. Zaměstnanci - anebo oboráři? A volba rozhodně není zárukou schopností. Naopak.
2. Nerozumím - to "my, kapraři" svítí z každého příspěvku - a nejen tvého.
3. Ano? A čímpak? Pokud vím prosazuje jen jedna skupina významné změny v Řádu - a to změny které nejsou ku prospěchu rybám, vodám či rybářské veřejnosti.
Onen zakopaný pes je v tom, že vy, moderní kapraři, pojímáte lov jako uspokojení svého ega - chcete mít zaručenou možnost lovit svým způsobem velké kapry kdekoli. Uvědomuješ si vůbec jak diametrálně se vaše požadavky odklání od původní myšlenky K70? Z pohledu obyčejného rybáře vlastně chcete chlastat, chrápat a řvát u kádě plné trofejáků a co chvíli nějakého vylovit, pomilovat se s ním, polít ho klinikem a po natočení videa ho (možná) hodit zpět. Já neříkám že to tak je - ale pro spoustu lidí se tak jevíte. Přeber si to jak chceš - nemám potřebu se na tohle téma dál bavit. Je to boj s větrníky.
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 12:38:39
1.Kdybych to neuměl jako odborář, tak si mě zaměstnanci nevolí každoročně do výboru.
2.O mluvení za kapraře hovoří druhá věta mého předchozího přízpěvku.(Alespoň já ne)
3.Vše co jsi právě napsal není nic jiného než snaha o omezování určité skupiny rybářu. Popisuješ pouza a jen zájmy té své skupiny.
Takže? Kde je tedy zakopaný pes?
NJKL - Profil | Čt 12.5.2011 12:22:19
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 12:02:54
Jestli ono to nakonec nebude naopak s tím omezováním, co?
Nkozic - Profil | Čt 12.5.2011 11:57:02
Nebo si opravdu lžeš, protože když něco srovnáváš, udáváš za příklad s tvrzením, že je to "zcela výstižné" a posléze se upínáš jen na části, které jsou pro tebe vhodné, takže lžeš- nic víc, nic míň.
Mě neošálíš, takže lžeš leda sobě, ale s tím já nic nenadělám.
PS: Doufám že na mě ani v nominacích do tvých dalších anket nezapomeneš. Oprávněně se obávám, vědom si toho, že míst je pouze deset.
NJKL - Profil | Čt 12.5.2011 11:46:26
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 11:42:09
Nic víc, nic míň...
Nkozic - Profil | Čt 12.5.2011 11:35:51
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...











