Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 22:13:52

Flip >> dám tomu týždeň,pár zúfalcov sa nás hádam nájde

    NFlip - Profil | Čt 29.12.2011 22:10:08

    poldeci >> já potřebuju 3 očka-takže na samostatnou objednávku to není.:-(

      Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 22:02:56

      Flip >> he he zadarmo frčku do nosa.........potrebujem dokúpiť pár vecí a nik sa k tomu nemá aby som sa pridal .)

        NP!F - Profil | Čt 29.12.2011 21:58:26

        Flip >> Pekne tricka maju, ale aj s bruchom :)))

          NFlip - Profil | Čt 29.12.2011 21:57:45

          poldeci >> co tam mají pěkného a zadarmo?:-)))

            NFlip - Profil | Čt 29.12.2011 21:55:27

            P!F - 29.12.2011 21:43:38 -to by mělo spadnout samo když se to hýbe.

              Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 21:54:38

              gomz >> nemáš začo!.............................domáca úloha skús niečo podobné prilepiť epoxidom/trenažér/možno sa dopracuješ k lepšiemu riešeniu :)


              ...fakt bez srandy

                Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 21:51:38

                P!F >> he he -ja si pri každej robote hovorím "pozor na skryté zákernosti" ale povačšine ich aj tak odkryjem :)))

                  Ngomz - Profil | Čt 29.12.2011 21:50:10

                  poldeci >> Budu predpokladat, ze si deas PRDEL, dekuji...za radu.


                  Jiny navod neni?

                    Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 21:49:19

                    inak budem robiť objednávku z CMW tak ak niekto niečo pošlite sz

                      NP!F - Profil | Čt 29.12.2011 21:48:25

                      poldeci >> Uvidime. Pri mojej sikovnosti pri likvidovani korku asi prerezem blank a bude po srande :-)

                        Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 21:46:58

                        P!F >> ak to nieje poctivo prilepené tak by si to mal dať.

                          NP!F - Profil | Čt 29.12.2011 21:43:38

                          poldeci >> prdlajz, je to hlinnik, ale ano to. Ono sa aj hybe, mozno ked orezem korok pojde dole aj bez nahrievania.

                            Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 21:42:05

                            P!F >> to natom haríku to chrómové?

                              NP!F - Profil | Čt 29.12.2011 21:39:29

                              poldeci >> sedlo prave nie je grafitove a objednavat jeden kus niekde z prdele sa mi nechce...

                                NTomajo - Profil | Čt 29.12.2011 21:38:56

                                S&F - pescador >> díky. Taky jsem z toho měl celkem radost takhle poprvé.

                                  Npoldeci - Profil | Čt 29.12.2011 21:34:47

                                  P!F >> horúca voda ,teplovzdušná pištoľ/120-140teplota/=veľa práce ,neistý záver/grafitové sedlá zas toľko nestoja/ dosť záleží na lepidle ale skoro vždy to bude poctivý epoxid

                                    NS&F - pescador - Profil | Čt 29.12.2011 21:30:01

                                    Tomajo >> To lakování máš velice hezké .... opravdu.

                                      NP!F - Profil | Čt 29.12.2011 21:28:40

                                      poldeci >> nejde to nijak inak ako urezat? Napriklad nahriat alebo tak, co ma napadlo ako prve...

                                        NTomajo - Profil | Čt 29.12.2011 19:58:04

                                        Ladiis >> tak ať to dobře dopadne a nezapomeň potom zase poslat pár foteček :-)

                                          Červené karty: S&F - pescador