Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

NAleš B. - Profil | Po 30.9.2019 18:25:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

PacBay Quickline

    NAleš B. - Profil | Po 30.9.2019 18:18:02

    Blank PacBay Rainforest aftma4

      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 26.9.2019 21:36:26

      poldeci >> ako priemopnik by si mal vyskusat jet stream a info cez srba

        Npoldeci - Profil | Čt 26.9.2019 20:20:40

        Mali ste niekto v rukách cts revo?

          Nrybomil - Profil | Po 5.8.2019 13:40:21

          doktor multiplikator >> už jim zase zkoumal pihy na pupíku ?

            Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 21.7.2019 0:14:39

            poldeci >> hej kazachstanky opalovat na to by ta bolo

              NPeter94 - Profil | So 20.7.2019 22:33:16

              poldeci >> uz je to vyriesene.dik

                Npoldeci - Profil | So 20.7.2019 21:34:44

                Peter94 >> ja jeden century prerábam tretí rok,takze postavenie dvoch vidim tak na minimalne 10 ročnú záležitosť 😎

                  NPeter94 - Profil | Pá 19.7.2019 7:21:31

                  Pani vedeli by ste mi niekto postavit dva kaprove pruty,pripadne odporucit niekoho na SK okrem Ballaya?

                    Nkaprus - Profil | Po 15.7.2019 13:00:46

                    sergej13 >> kdyz tam das vetsi a nalepis ho na omot, hobno se stane.

                      Nsergej13 - Profil | Ne 14.7.2019 17:20:39

                      OG >> znam te shop, ale tohle oko jsem prehlidl.
                      Diky

                        NOG - Profil | Ne 14.7.2019 17:09:59

                        sergej13 >> musíš rozklikat a vpravo je rolovací okno kde si zvolíš očko podle průměru špičky. Je jasné, že ne všechna očka jsou v 1,2mm, třeba tohle je
                        http://eshop.hbfly.cz/cs/koncova-ocka/578-minima-fm​-cfm4ct04.html

                          Nsergej13 - Profil | Ne 14.7.2019 16:57:59

                          OG >> tam nemaji 1.2mm uz jsem se tam koukal, alespon jsem teda nenasel

                            Nsergej13 - Profil | Ne 14.7.2019 16:23:02

                            Cardinal >> diky za radu

                              NCardinal - Profil | Ne 14.7.2019 16:01:11

                              sergej13 - 14.7.2019 15:10:21 : Skús sa opýtať v obchode. Niektoré držia náhradné diely-očká a skús sa opýtať na daný priemer. Ak nie, skús sa pozrieť po feeder špičkách, možno tam ten priemer nájdeš. Idem len tak okolo.

                                Nsergej13 - Profil | Ne 14.7.2019 15:10:21

                                Nevite nekdo, kde sehnat koncove ocko na blank 1,2mm?

                                  NTomVl - Profil | Po 22.4.2019 15:47:44

                                  TomVl >> tak hlavice frézky na bambus je hotová....teď vyrobit ještě stroj.......🤪

                                    NTomVl - Profil | St 10.4.2019 16:48:37

                                    Pánové omylem jsem objednal hodně sedel navijáků a tak kdyby někdo chtěl tak toto sedlo nabízím kus za 200, při odběru 4 ks za 600 všechny. Nejsou to Fuji, ale materiálově jsou stejné ...dávají se na většinu feederových prutů do 5000 tis

                                      Červené karty: S&F - pescador