Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Npepa-č - Profil | Čt 31.10.2019 15:41:33

až budu se vším hotový budu mít 3 KEVy na torzitech (nebo možná bude do té doby něco lepšího). mám 3blanky. již v roce 2023 bych měl být hotov.

    Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 31.10.2019 15:39:15

    kaprus >> nekaka taka ftakovina

      Npepa-č - Profil | Čt 31.10.2019 15:35:03

      Mates PB >> já věřím, že najdu rybu, co to ohne k rukojeti. to bude akce!

        NMates PB - Profil | Čt 31.10.2019 15:24:07

        pepa-č >> No moderní akce, je třeba akce ze včera...

          Npepa-č - Profil | Čt 31.10.2019 15:18:55

          kaprus >> to nevím, co je.

            Nkaprus - Profil | Čt 31.10.2019 15:16:46

            pepa-č >> jaj. To sem nevěděl že se to este dělá. Má to moderní akci??

              Npepa-č - Profil | Čt 31.10.2019 15:10:45

              kaprus >> blank je novej, ale jinak ano.

                Nkaprus - Profil | Čt 31.10.2019 15:07:53

                pepa-č >> to bude veterán kev na torzitech??:)

                  Npepa-č - Profil | So 26.10.2019 12:11:52

                  poldeci >> ted jsem se rozhodl, že dotlačím do konce 2,7m sportex kev 80-110g. mám tu ještě další věci načaté, ale tohle ted chci prostě udělat a mít to "z krku"

                    Npoldeci - Profil | So 26.10.2019 11:53:47

                    pepa-č >> a čo staviaš,sa pochváľ

                      Npepa-č - Profil | So 26.10.2019 10:54:56

                      goran nemá a nemůže objednat, všichni nemají a nemůžou objednat, ani ten mudhole.

                      nakonec nalezeno v singapuru. tak snad to dojde. díky všem. ten internet není špatný vynález, jak bych to udělal bez něj, to fakt nevím :-))

                        Npoldeci - Profil | So 26.10.2019 9:53:22

                        pepa-č >> z mudhole som to niekedy riešil tak,hlavne ked som nakúpil somarinu ze som im do obálky priložil 10 $ a vzdy to stačilo,/výmena/samozrejme pred tym email
                        ....tj vzdy sa da dohodnúť aby si za jedno ocko necvakal megapostovne

                          Npepa-č - Profil | So 26.10.2019 8:50:28

                          kaprus >> dik, maji jen tenké. Jako vsude. Ten průměr 3,6 je problem. Nikdo asi nepočítá ze si někdo bude chtít dat torzite na silný prut. A já bych chtěl.
                          Jeste musím počkat jak mi odpoví Goran.
                          Když bude nejhůř tak těch 30$ za poštovné na 1 očko z mudhole proste zaplatím.

                          edit: ano, oni ho nemají ani v mudhole.

                          tak letenka do japonska a návštěva v továrně a několik ostrých slov s ředitelem (nebo slzičky a hysterák s válením se po zemi); podle toho co bude víc zabírat.

                            Nkaprus - Profil | So 26.10.2019 8:42:53

                            pepa-č >> sklep BRC.com.pl
                            Snad

                              Nmir999 - Profil | Pá 25.10.2019 21:09:45

                              pepa-č >> vyskusaj, myslim ze aj ked nebude mat skladom, vie relativne rychlo dodat

                                Npepa-č - Profil | Pá 25.10.2019 18:13:12

                                mir999 >> díky, ten mě nenapadl. sice nemá správnou velikost na eshopu, ale napíšu mu. díky!

                                  Nmir999 - Profil | Pá 25.10.2019 18:11:10

                                  pepa-č >> Goran Curic z MGservis

                                    Npepa-č - Profil | Pá 25.10.2019 17:12:40

                                    poldeci >> díky, nemají. do cmw jsem napsal, uvidím, jestli se překonají.
                                    (hledám FUJI T-MNTT TITANIUM TORZITE v 8-3,6, nebo v nejhorším případě 10-3,6)

                                      Npoldeci - Profil | Pá 25.10.2019 16:46:19

                                      pepa-č >> https://sklep.brc.com.pl/pl/c/FUJI-TORZITE-/177

                                      Do cmw by so poslal email dotaz

                                        Npepa-č - Profil | Pá 25.10.2019 16:39:14

                                        prosím na tip, kde koupit očko (fuji torzite - koncové), které na https://www.cmw-angeln.de ani na https://www.guidesnblanks.com nemají.
                                        mudhole nechci, bo platit 30usd za poštovné za 1 očko mi přijde kravina.
                                        prosím o info, zda něko má altetrnativu na ideálně eu- nákup.
                                        dík

                                          Červené karty: S&F - pescador