Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

poldeci - Profil | Ne 27.11.2011 19:42:03

TomMa >> nakolko je to trojdiel tak za rozumnú tj levne to nikdy nebude-a veľa možností tiež nie je

    TomMa - Profil | Ne 27.11.2011 12:56:51

    Zdarec rodbuildeři, potřeboval bych poradit. Chtěl bych si postavit cestovní vláčák, délka 270+ ideálně 4-5 díl...gramáž do cca 35 g .Ale nemůžu nikde najít blank za rozumnou cenu, nevíte někdo o něčem? Díky

      Orion24 - Profil | So 26.11.2011 21:05:45

      doktor multiplikator >> j.sladkay - 26.11.2011 16:22:33 >> sak to maju jednu sablu xfastovu kratku jednodielnu.....tak uvidime

        j.sladkay - Profil | So 26.11.2011 16:22:33

        Orion24 >> hmm moc nie. nemam vela zdrojov. vyberal by som z tych predtym ako ich kupili myslim ze IMX a glx tam este patria

          Orion24 - Profil | Pá 25.11.2011 23:15:50

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.11.2011 23:11:51 >> To teraz potrebujem :-), a o G loomis IMX co povies na ten matros?..

            j.sladkay - Profil | Pá 25.11.2011 23:11:51

            Orion24 >> ul moc nemusim. 5-tka matros zly urcite nebude

              Orion24 - Profil | Pá 25.11.2011 23:08:31

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.11.2011 23:06:44 >> 5S60ULF2-G-10...na tomto niečo skusim....:-), ale nie sam ...ale skusim :-)

                j.sladkay - Profil | Pá 25.11.2011 23:06:44

                Orion24 >> tak nekecaj a postav nieco sam. nech sme o krok vpred.

                  poldeci - Profil | Pá 25.11.2011 21:57:52

                  Flip >> jj sú drahší

                    gibbon - Profil | Pá 25.11.2011 21:49:46

                    poldeci >> časom možno, ja nad všetkým dlho špekulujem než sa rozhodnem, na stružlikanie woblerov som sa pripravoval rok :-)))

                      Flip - Profil | Pá 25.11.2011 21:47:21

                      poldeci >> blanky mají dvakrát dražší než CMW-blank CTS Elite Mag tam stál asi 98 EU

                        poldeci - Profil | Pá 25.11.2011 21:43:04

                        gibbon >> ty si šikovný,je to zábava kolo toho špekulovať-choď do toho!

                          gibbon - Profil | Pá 25.11.2011 21:40:46

                          poldeci >> to teda nieje dobrá skúsenosť :-) ja som zatiaľ nenabral dosť info o stavbe, dnes to skúša kde kto, a ja rád skúšam kadečo a zaujala ma aj táto debata okolo stavby prútov tak to tu monitorujem raz možno aj aj niečo spácham :-))

                            poldeci - Profil | Pá 25.11.2011 21:31:49

                            gibbon >> fishingcenter sa neunúvajú odpovedať ani na posratý mail,tak co čakat ked niečo objednáš....prvý dojem-zlý dojem

                              Flip - Profil | Pá 25.11.2011 21:28:40

                              kamkam >> na jednodíly dávám lehká očka Pacific Bay Minima a CMW je nemají

                                gibbon - Profil | Pá 25.11.2011 21:19:05

                                možno hlúpa otázky, ale skúšali ste niekto nakupovať komponenty u poliakov? nemajú taký výber ako na mudhole, ale základné veci laky, fuji očká.....ceny sa mi nezdajú nejako premrštené

                                http://fishingrod.pl/kleje-i-lakiery.html

                                http://www.fishingcenter.com.pl/artykuly.php

                                  Orion24 - Profil | Pá 25.11.2011 20:30:20

                                  Flip >> a cudujes sa ze nema zaujemcov?

                                    Flip - Profil | Pá 25.11.2011 19:35:30

                                    poldeci >> mluvil jsem s ním a říkal že nemá zájemce,takže zatím kšeft dovozu pozastavuje.A mně doma visí 2 blanky na očkách.

                                      kamkam - Profil | Pá 25.11.2011 19:19:06

                                      poldeci >> dik, bude nuda v zime tak nieco chcem prerobit.

                                        Červené karty: S&F - pescador