Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Nkaprus - Profil | Ne 18.11.2018 12:45:54

zetfly >> jj. Ja jenom ze do toho musim trochu zainvestovat. Sak ale myslim ze se to kdyztak nekde uda.
Pocitam teda s vama🖐️

    Nzetfly - Profil | Čt 15.11.2018 16:29:23

    kaprus >> ak to bude +- v spomenutej cenovej relácii a presnosti, tak áno

      Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 19:12:13

      Orion24 >> uz aj u vas roboti?

        Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 19:09:44

        Orion24 >> Inak je to zvlastne hentaj si prskal na slovenske firmy ze rakuske lepsie. a cill uz aj japonci na uja

          NOrion24 - Profil | St 14.11.2018 19:09:11

          doktor multiplikator >> ludia sa prepustaju....ne pridavaju

            Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 19:06:27

            Orion24 >> castejsie pocujem dejte mi lidi ja to udelam

              NTomVl - Profil | St 14.11.2018 18:59:25

              Orion24 >> 😂😂

                NOrion24 - Profil | St 14.11.2018 18:32:28

                doktor multiplikator >> viac menej su v kazdej firme :-)

                  Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 18:31:08

                  Orion24 >> Svidníku?

                    NOrion24 - Profil | St 14.11.2018 18:29:45

                    doktor multiplikator >> u nas robia tiez dvaja Japonci..SATO a SAMO...::-)

                      Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 18:07:39

                      pepa-č >> hovorim dobre toyota kawasaki suši sake ale cenovku rozoznam

                        Npepa-č - Profil | St 14.11.2018 16:45:26

                        doktor multiplikator >> hovoříš dobře japonsky? pokud budu potřebovat tlumočníka, tak bych se na tebe obrátil...
                        mám tu jednoho co japonsky umí, ale ten za to chce peníze. neuvěřitelný... :-)

                          Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 16:43:38

                          pepa-č >> 10,800 jenoj mi pise 84 euri, dalej som nepreratal

                          Igen akurat na konkurencne pruty to musi byt drahe a to ty rad

                            Npepa-č - Profil | St 14.11.2018 16:26:50

                            doktor multiplikator >> to právě nevím, bo si to nepřečtu, je to za celou sadu? za jedno? za jak velký? selským rozumem (nevím jestli to fuguje i v japonsku) to nemůže být za očko, když celý prut s těmi očky stojí 350-500eur na krámě v evropě.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | St 14.11.2018 16:13:21

                              pepa-č >> akoze 400 euri len z oci :)))))

                                Npepa-č - Profil | St 14.11.2018 15:49:51

                                dají se koupit karbonový očka někde, kde to mají napsané normálním pismem?
                                https://item.rakuten.co.jp/sessya/ag-wac30/
                                tohle nedám.

                                  NTomVl - Profil | St 14.11.2018 8:25:13

                                  kaprus >> no já tomu až tak taky nevěřil a tak jsem si to dal o obýváku a 4 hodiny na to koukal. Jinak tam chci nalepit nějakou gumu, teď jsem to řešil kouskem brusného papíru 1000, jinak se mi taky před tím jeden posouval.. a časem by asi vypadl....

                                    Nkaprus - Profil | St 14.11.2018 7:50:31

                                    TomVl >> drzi to dobre v tech svorkach?. Mi se na blank kdysi namotala pres noc ta chlupata izolepa kterou se to podkladava ve vidlicce a cele to vypadlo a vsecko v prdeli😀

                                      Nkaprus - Profil | St 14.11.2018 7:46:47

                                      Martin Bk >> blbost to neni ale je velka sance ze to rupne pac uz to jednou ruplo. A kdyz vidim ty kapraky dnes. Te casto uplny papir. V tom hornim dilu nebyva tak silna stena abys stim mohl pacit u rukojeti. Ale zkus to, nasbiras aspon nake zkusenosti.

                                        Nkaprus - Profil | St 14.11.2018 7:41:33

                                        zetfly >> no jestli to definitivne chces??

                                          Červené karty: S&F - pescador