Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Njelen10 - Profil | St 8.6.2011 13:57:49

P!F >> http://www.obchod.michalstudeny.com/?article=397 , pro někoho, kdo vyžaduje SIC, je to sice šunt, ale na běžný rybaření s vlascem to určitě stačí.

    NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:52:56

    jelen10 >> vyslovene som zvedavy. Kde, ako kupis sadu ociek fuji tak aby ta vysla 250korun? Viem ze napriklad na mudhole urcite ano, lenze postovne ta vyjde viac nez cena ociek. Da sa to niekde takto kupit aj v cechach?

      Nnofish - Profil | St 8.6.2011 13:42:33

      jelen10 >> Dík za rozumný názor. Ještě uvidím, díval jsem se na nové semy a mivardi, tak mu možná za tu cenu materiálu koupím nový a tohle se nechá a třeba v zimě na zabití času to špatné nebude.

        NWalleye - altered ... - Profil | St 8.6.2011 13:36:33

        P!F >> Tomu ,,tackles mania" rozumím. Titanium očka mám na všech prutech .... včetně muškařských :-(((

          Njelen10 - Profil | St 8.6.2011 13:35:52

          nofish >> Sadu 6 použitelných oček FUJI pořídíš za 200 – 250Kč i s koncovým očkem, nit stojí 100 a lak na jeden prut je taky za pakatel. Ale ten čas, který na tom strávíš, je třeba vyvážit nějakou protihodnotou, což může být i radost věnovat klukovi vlastní dílo.

            NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:33:03

            Walleye - altered ... >> jedina chyba je cena... Ako tiez mam na harikovi Tit ocka, ale uz by som ich nedal. Drahe to je ako svina a prinos 0 cela nic. Blank musi byt 80% z ceny udice bez prace, dnes uz su tie ocka slusne kvalitne aj v nizsich cenach, inak je to tackles mania.

              NWalleye - altered ... - Profil | St 8.6.2011 13:29:58

              P!F >> :-))) To foto je už na mém ....... Ty očka jsou nový fuji koncept proti zamotání. www.youtube.com/watch?v=g39t1ZIamCg . Fuji SIC Titanium.

                NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:25:11

                Walleye - altered ... >> no som zvedavy co ti povie...

                  NWalleye - altered ... - Profil | St 8.6.2011 13:22:16

                  P!F >> Zítra jedu pro ně .

                    NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:19:09

                    Walleye - altered ... >> pekny tvar toho ocka. Uz mas pruty?

                      NWalleye - altered ... - Profil | St 8.6.2011 13:17:29

                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 8.6.2011 13:10:04 >> Velikost 25J . Cena 36US$ v USA.

                        NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:15:36

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 8.6.2011 13:15:03 >> aby si sa nedivil!

                          Nj.sladkay - Profil | St 8.6.2011 13:15:03

                          P!F >> za tu ti ale nikto nazaplati :))

                            NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:12:40

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 8.6.2011 13:10:04 >> zalezi u koho, ja si cenim viac inu koncatinu :D

                              Nj.sladkay - Profil | St 8.6.2011 13:10:04

                              P!F >> za ruku sa plati viac ako za hocico ine ! :))

                                NP!F - Profil | St 8.6.2011 13:08:24

                                Walleye - altered ... >> ale no, MAJSTER prilozil na ne ruku, za to sa plati! :D

                                  NWalleye - altered ... - Profil | St 8.6.2011 12:58:21

                                  Sethy >> Ty pruty by musely být minimálně dva .

                                    NP!F - Profil | St 8.6.2011 12:45:26

                                    nofish >> preco chces kupovat nove ocka?

                                      Nnofish - Profil | St 8.6.2011 12:44:16

                                      P!F >> Sethy - JJ nečekal jsem že to je až tak, koupím nejlevnější očka co seženu a kašlu na to. Ty prachy nacpu radši do dvou starých laminátových od tokozu, ty se dají použít aspoň pro potěšení, občas (tam stačí lak a troška času)

                                        Červené karty: S&F - pescador