Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Nalda2211 - Profil | So 28.5.2011 11:43:29

P!F >> je to o dizajnu jinak to samozrejme nema smysl ale kdyz ma na zbytku ocek okrasne krouzky tak si myslim ze by bylo divne kdyby to posledni to nemelo ale to je jen muj pocit a kazdemu se libi neco jineho

    NSethy - Profil | So 28.5.2011 11:39:37

    P!F >> jo to já netuším :)

      NP!F - Profil | So 28.5.2011 11:34:44

      Sethy >> na poslednom ocku nemas nozicky, nemas co omotat... A ked mas namotavat nit len bezdovodne tak je to blbost, aspon podla mna. Ak sa mylim hadam ma niekto opravi.

        NSethy - Profil | So 28.5.2011 11:13:29

        pepa-č >> ono se poslední očko omotává? Tož já nevím co jsem měl stavěné pruty od velmistra Studeného tak poslední koncové očko bylo jen přilepené a hotovo...

          NPavouk‌ - Profil | Pá 27.5.2011 20:52:35

          David Bek >> uz je jejich stranka v oblibenych :)

            NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:41:45

            Pavouk‌ >> barvička je typická pro Winston,jak píšou "legendary green stick":-)

              NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:40:19

              Pavouk‌ >> taky si myslím,blank mě vyšel cca na 250 USD,ještě uvidíme jak se bude chovat na živo:-)

                NPavouk‌ - Profil | Pá 27.5.2011 20:37:23

                David Bek >> barvicka je moc pekna a cena taky neni hrozna

                  NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:34:35

                  Pavouk‌ >> Winston GVX,9 stop 4 lajna

                    NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:33:47

                    kamkam >> to není špatný nápad,bacha na to lakování,je to nejteží úkon

                      NPavouk‌ - Profil | Pá 27.5.2011 20:31:52

                      David Bek >> copak je to za blank?

                        Nkamkam - Profil | Pá 27.5.2011 20:31:45

                        David Bek >> jo je to prvy. Ked to bude dokoncene tak spravim detailnejsie foto pri dobrom svetle.

                          Nkamkam - Profil | Pá 27.5.2011 20:30:22

                          David Bek >> keby si chcel bezprasne prostredie urob si ram v tvare truhly a obtiahni baliacou foliou je staticka a chyta prach. Dovnutra strcis blank a tocis.

                            NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:26:24

                            kamkam >> jinak ten tvůj prut vypadá pěkně,tvůj první?

                              Nkamkam - Profil | Pá 27.5.2011 20:26:23

                              David Bek >> hej ale najprv to budem skusat na starej udici, lak som dostal tak na 5 udic tak mpzem trenovat

                                NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:24:10

                                P!F >> Určitě ANO,je to taková ochrana před náletovým prachem.Blank je pěkně schovaný pod stříškou.

                                  NDavid Bek - Profil | Pá 27.5.2011 20:22:57

                                  kamkam >> pokud 2 vrstvy,tak z důvodu odřezání vyčnívajících nití po první vrstvě,ale skoro všichni to lakujou na jeden pokus.Těšíš se na lakování?:-)Pro mě to je peklo a strašná dávka soustředení...

                                    NP!F - Profil | Pá 27.5.2011 20:22:47

                                    David Bek >> S tym kartonom je to zaujimavy napad, aj to pomohlo?

                                      NTomajo - Profil | Pá 27.5.2011 20:18:22

                                      kamkam >> nemusí být vytvrdlá staší po pár hodinách

                                        Nkamkam - Profil | Pá 27.5.2011 20:17:31

                                        David Bek >> dik, hezka pracovna.

                                          Červené karty: S&F - pescador