- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ORLÍK - volná diskuse
Tuhle otázku jsem otevřela pro všechny lidi,kteří mají rádi Orlík,chytali,nebo chytají na něm i pro ostatní kteří můžou k tomuto tématu cokoliv říct.Autor diskuse: yvana - Profil , 7.2.2011 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: Fero123 Profil
Dále moderuje: Fero123 Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
444x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Nyvana - Profil | Út 8.2.2011 6:58:41
NOVAS >> Jo moc dík,my tomu říkáme odjakživa řetězák,vím,že stál taky kousek ode mě a potom ho přestěhovali.Já když přez něj jedu,tak si vždycky říkám trefím se,nebo ne:-))
Nyvana - Profil | Út 8.2.2011 6:56:59
retrívr >> Klidně si tu kluci pokecejte,mě to fakt nevadí,třeba se sejdete díky téhle otázce.
Nvladav - Profil | Po 7.2.2011 21:59:33
Čau všeci jak řešíte zákaz vjezdu a vtupu kolem Orlíka,páč bez lodi je to dost voprus né jinak dost dobrá voda
Nrover - Profil | Po 7.2.2011 21:56:13
retrívr >>
Taky díky Pavle, ...a ať se v "cizině" zadaří, myslím, že na to máte ! Dobrou ...
Taky díky Pavle, ...a ať se v "cizině" zadaří, myslím, že na to máte ! Dobrou ...
Nretrívr - Profil | Po 7.2.2011 21:50:23
rover >> Jo i mne, jak jsem psal, to asi není přilítnot, odlítnout.Něco se trocha musí připravit. No uvodíme. Tak dobrou, musím něco naspat, čtvrtek jedu už v noci a je to pro mne po letech stále těžší. Dík za pokec.
Nrover - Profil | Po 7.2.2011 21:47:11
retrívr >>
jj, souhlas, ...nebudeme Yvaně kazit večer svými příspěvky mimo dané téma.
Ale ten Orlík mě jinak celkem láká, jako ostatně každá voda, kterou neznám ...
jj, souhlas, ...nebudeme Yvaně kazit večer svými příspěvky mimo dané téma.
Ale ten Orlík mě jinak celkem láká, jako ostatně každá voda, kterou neznám ...
Nretrívr - Profil | Po 7.2.2011 21:43:15
rover >> Tak snažím se reagovat podle pocitu.Možná, že je to i o tom, že jsem byl celý život mezi lidmi. Koukáš, vnímáš, hodnotíš si, hlavně se poučuješ. No ale nechme toho, než nás Yvča smázne.Prostě si asi umíme pokecat.
Nrover - Profil | Po 7.2.2011 21:37:45
retrívr >>
No to nemáš zač, ...já děkuji tobě, ...trefné příspěvky, s promyšleným podtextem, to se tu moc "nenosí", ... hodně dobré :-)
No to nemáš zač, ...já děkuji tobě, ...trefné příspěvky, s promyšleným podtextem, to se tu moc "nenosí", ... hodně dobré :-)
Nyvana - Profil | Po 7.2.2011 21:35:32
orlas2 >> Ahoj a propč myslíš,že jsem tě pozvala,aby jsi nemonitoroval.
Norlas2 - Profil | Po 7.2.2011 21:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
yvana >> Zdravím Ivanku a všechny Orlíkáře,díky za pozvání,a ikdyž nejsem moc ukecaný,budu tichý monitoring:-).
NJohnMcE - Profil | Po 7.2.2011 21:30:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na Orlík jsem poprvé přijel jako malý kluk v roce 1970, když jsme s tátou a mámou vybírali místo pro postavení chaty. Nevím, jak se to mému tátovi v komančovské době podařilo, najít tohle místo, tohle jezero. Každopádně mu za to moc děkuji, protože od té doby se pro mě Orlík, Orlas, stal víc než druhým domovem. Tady jsem se učil chytat ryby a trávil asi každou sobotu a neděli, prázdniny. A nejvíc u vody. Na rybách. Bylo by to na víc příspěvků, článků, knížek, ale tím vás nechci zdržovat a otravovat. Každopádně, Orlas je pro mne stále totéž, co tenkrát a doufám, že ještě nějakou dobu bude...
Přeji této diskuzi, aby tady na Mrku nezapadla. A aby byla o Orlasu...
Omlouvám se, že sem nedám fotku z Orlasu, všechny loňské jsem zazálohoval a tak snad jen jednu, zimní z prosince, z vánoční návštěvy, kterou mám jako pozadí v tomto okamžiku na monitoru...
Přeji této diskuzi, aby tady na Mrku nezapadla. A aby byla o Orlasu...
Omlouvám se, že sem nedám fotku z Orlasu, všechny loňské jsem zazálohoval a tak snad jen jednu, zimní z prosince, z vánoční návštěvy, kterou mám jako pozadí v tomto okamžiku na monitoru...
Nrover - Profil | Po 7.2.2011 21:27:51
yvana >>
jj, to budu rád, rybařina zbližuje. a díky za důvěru !
jj, to budu rád, rybařina zbližuje. a díky za důvěru !
Nrover - Profil | Po 7.2.2011 21:25:42
retrívr >>
Aha, ...chvilku mi trvalo, abych si ujasnil, co je to skibob, ...už jsem doma. Zapomněl jsem, že u Vás na horách, jste v tomto dál, než my v nížinách :-)
Jsi muž několika řemesel, činorodost Ti nechybí :-), palec nahoru !
Aha, ...chvilku mi trvalo, abych si ujasnil, co je to skibob, ...už jsem doma. Zapomněl jsem, že u Vás na horách, jste v tomto dál, než my v nížinách :-)
Jsi muž několika řemesel, činorodost Ti nechybí :-), palec nahoru !
Červené karty: Macinek, keltt, Lasskoun
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412600
NSranda bez nadsázky 🤘10853
NLodě - Loďky - Lodičky18423
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36016
NRybářský retro bazar.16778
NVážně nevážný pokec :-)))230516
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

















