Neznámý výrobci boilies návnad

Ahoj, dělal jsem si menší seznam výrobců boilies návnad a našel jsem jich skoro 10!. Viz Seznam. Kdo ještě schází z těch menších ne tak známých jako velké, "zajeté" firmy.

PH Baits, JPS Baits, BS Baits, Imothe Baits, Boel baits, Salmon baits, HS Carp Baits, Akvarius Baits, Pro Baits.

Díky za info.
Autor diskuse: Naweb.cz - Profil , 24.1.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Npepa-č - Profil | So 5.2.2011 16:57:18

Naweb.cz - >> Kneebaits - na to chytám já. a pár dalších, ale to je tajné

    NAmurek2 - Profil | So 5.2.2011 16:50:18

    Super kuličky z Madarska www.s-carp.com

      NNaweb.cz - Profil | Pá 4.2.2011 17:04:36

      http://bestbaits.cz/ pak už asi nikdo...

        NCarpi - Profil | Pá 4.2.2011 15:21:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Naweb.cz >> www.g-carp.cz

          Nc@rpmaniak - Profil | Pá 28.1.2011 10:21:32

          Já vám nevím, nepřipadá mi, že by u menších výrobců měla být cenna zákonitě menší(protože nejsou známí). Myslím, že by nás možná překvapilo jak dobré kuličky mohou třeba dělat a aby mnohdy nefungovaly lépe jak na trhu známé a zajeté značky. Nemluvě o obsahu surovin...

            NMalhe - Profil | Pá 28.1.2011 1:29:57

            Majo86 >> skusal som minulu sezonu jednu vec v studenej vode aj najaro aj na jesen a slapala mi dobre, tato prichut este v ponuke neni a ci tam bude zalezi na Milanovi. Inak dobre nam fungovali ovocne gulicky, ci uz banan-skorica ( Pokki na to nachytal vela ryb) alebo mne Ananas. Ak budes v kutoch na akcii mozeme o tom pokecat.

              NKarásek-Siget - Profil | Čt 27.1.2011 21:51:00

              Tuňák česnek ten šlapal dobre.

                NMajo86 - Profil | Čt 27.1.2011 21:43:40

                Malhe >> A čo take skusiš na taku teplotu ?

                  NMalhe - Profil | Čt 27.1.2011 21:28:14

                  Majo86 >> Jo na Ebru je to ine nez na inych vodach...Jo mne tiez chytala z jara ale az pri teplejsej vode, ja som myl na mysli jaro s teplotou vody okolo 10stupnov.

                    NMajo86 - Profil | Čt 27.1.2011 21:25:57

                    Malhe >> Je to možne ale mne chytala z Jara tiež ale v tropickom španielsku chceli len a len Halibut pelety ktore boli preliate olejom že to z nich tieklo ...

                      Nmima - Profil | Čt 27.1.2011 21:02:20

                      antiANTIFA >> Zindys si možná neuvědomuje do jaké role se tím dostává, ale na druhou stranu se za svou identitu neskrývá jako ty..Pokuď jseš čestnej člověk, tak si kartu vyplň..

                        NZindys - Profil | Čt 27.1.2011 20:46:47

                        antiANTIFA >> vyplň si kartu a pak něco piš.

                          NantiANTIFA - Profil | Čt 27.1.2011 20:45:43

                          Zindys >> Nemelu,jen konstatuji.protože vim jak se věci maji.

                            NZindys - Profil | Čt 27.1.2011 20:41:41

                            antiANTIFA >> nehodlám se bavit s někým, kdo je neschopnej si vyplnit pořádně kartu, takže si mel co chceš, když vidím, kolik toho o daných věcech víš...

                              NantiANTIFA - Profil | Čt 27.1.2011 20:33:41

                              Zindys >> musím se smát jak zde plniš roli reklamní figurky.Přesně dle instrukcí Dalibora :-)))

                                NPokki - Profil | Čt 27.1.2011 20:05:22

                                :-D :-D a Španělové taky :-D

                                  NPokki - Profil | Čt 27.1.2011 19:54:33

                                  Majo86 >> Já to říkám pořád Italové prostě nevědí co je dobré :-)

                                    NKimot - Profil | Čt 27.1.2011 13:24:02

                                    m.e. >>
                                    Konečne si odhalil tajomstvo úspechov na lige.

                                      NLazar - Profil | St 26.1.2011 23:56:13

                                      Tak já třeba neznám ClA baits

                                        NMalhe - Profil | St 26.1.2011 23:05:02

                                        Majo86 >> osobne bych najaro skusil neco ine nez tu muchu..