Neznámý výrobci boilies návnad

Ahoj, dělal jsem si menší seznam výrobců boilies návnad a našel jsem jich skoro 10!. Viz Seznam. Kdo ještě schází z těch menších ne tak známých jako velké, "zajeté" firmy.

PH Baits, JPS Baits, BS Baits, Imothe Baits, Boel baits, Salmon baits, HS Carp Baits, Akvarius Baits, Pro Baits.

Díky za info.
Autor diskuse: Naweb.cz - Profil , 24.1.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NMalhe - Profil | St 26.1.2011 23:01:44

m.e. >>hned vis o koho ide :) copak zas vyvedel??? urcite nic jak ho poznam :)

    NMajo86 - Profil | St 26.1.2011 23:00:11

    Malhe >> Jo ale nerád to opartujem potom dlho a hlavne nemožem kupovat dalšie :)

      Nm.e. - Profil | St 26.1.2011 22:58:56

      Malhe >> toho ani nevzpomínej

        NMalhe - Profil | St 26.1.2011 22:57:53

        m.e. >> ano ano :)

          Nm.e. - Profil | St 26.1.2011 22:54:43

          Malhe >> nejlepší je krmítkovka a rohlík tak tu nelži)))

            NMalhe - Profil | St 26.1.2011 22:51:13

            Majo86 >> Vysusene gulicky na kamen su nalepsi ! :)

              NMajo86 - Profil | St 26.1.2011 22:47:53

              Pokki >> hmm, ja sa teším až konečne na Jaro vyhádžem tie rok stare kamenené gule MUCHA čo mi ostali z Ebra ... tam im to nechutilo asi to bolo špatne prebalene ako tu napísal nemenovaný :))

                NTaky - Profil | St 26.1.2011 22:44:26

                vedro >> Ahoj:-) asi budu jeden z těch ke kterým směřuje tvůj příspěvek(a několika dalších diskuterů). Chápu že někoho mohou udivovat vyšší ceny,ale nechápu proč by měl někdo naletět když se rozhodne si něco dražšího koupit. Kde je dáno že méně známý výrobce nemůže nabízet kvalitní produkty? Je mezi známým a neznámým výrobcem jiný rozdíl než v prostředcích vložených do reklamy,a v přístupu do médií??..Nechci si tu dělat reklamu,jen napíšu,že v mixech nemám ani gram objemových surovin,a dávam velké množství extraktů a enzymaticky upravených surovin,které snad ospravedlní cenu.Je na uvážení každého jestli takové boilie potřebuje a využije..Respektuji kritiku,ale takovou která vychází ze zkušeností, a ne z toho že se někomu něco prostě nezdá ;-).

                  NPokki - Profil | St 26.1.2011 22:42:16

                  Majo86 >> Nn, je to takové masové, jsou v tom i játra atd.. Srašně se mi to líbilo. Už se těším na Jaro :-)

                    NMajo86 - Profil | St 26.1.2011 22:41:00

                    Pokki >> Určite hej vonal som všetky novinky ale teraz si nevybavujem čo je čo ... Neni to nahodou to s tým Chili ?

                      NPokki - Profil | St 26.1.2011 22:32:44

                      Majo86 >> A měl jsi už v ruce příchuť Sniper?

                        NTrupik - Profil | St 26.1.2011 22:26:24

                        Sticky Baits má zajímací výrobky

                          NKarásek-Siget - Profil | St 26.1.2011 22:00:57

                          Majo86 >> Uvidíme čo Milan vykúzli :-)

                            NMajo86 - Profil | St 26.1.2011 21:59:58

                            Karásek22 >> Karásek-Siget - 26.1.2011 21:52:47 >> Inak som zvedavý na novinky konkretne Salmon 007, Orion, COKO NUT DREAM a Patentka+losos+asafoetida ... PECKA

                              NKarásek-Siget - Profil | St 26.1.2011 21:52:47

                              Majo86 >> jasné neni nám to treba nekoho oblbovat

                                NMajo86 - Profil | St 26.1.2011 21:50:45

                                Karásek22 >> Karásek-Siget - 26.1.2011 21:47:25 >> Na nee snád ho nebudem oj.ebavat ...

                                  NKarásek-Siget - Profil | St 26.1.2011 21:47:25

                                  Majo86 >> Majo musím s tebou súhlasiť. Ja som tam bol tiež a je to tak ako píšeš.

                                    Nvedro - Profil | St 26.1.2011 21:44:23

                                    Ahoj, mám pár známých kteří si dělají boilie doma a vejdou se v pohodě cca do 160 Kč za kilo. Možná to boilie není úplně ze špičkových surovin, ale protože jsou to dobří rybáři,kteří umí, nachytají . Ono to taky o tom hodně je.Když vidím nové neznámé firmy a jejich ceny,je mi z toho zle a je mi líto lid,kteří naletí.

                                      NMajo86 - Profil | St 26.1.2011 19:33:25

                                      deko - 25.1.2011 19:56:52 >> A ty si myslíš že ked jednu výpravu chytáš na napr. Olihen a prídeš tam o pol roka alebo mesiac tak zákonite na Olihen musíš nachytat znova? Prosim ta neblázni a ešte k tomu nerob špatne meno človeku čo sa naozaj snaží a hlavne maju jeho veci hlavu a pätu. Chytával som na MIKBAITS, TANDEM B., samozrejme aj na KIMOTa a poviem ti nevidel som v tom rozdiel akurát ma nahuškal na boilie MUCHA ktoru samozrejme prestal vyrábat ked som na nu chytal viacej rýb ako on :) ... Osobne a nezaujato ti poviem že som bol v jeho SKALICKEJ DIELNI a vyzeralo to tam ako v chemickom laboratoriu mal tam velke množstvo vecí od CCMoore a iných bandasiek a demižonov od neskutočne zapachajucich veci ktore tvoril priamo tam ... Takže si naozaj mimo realitu diania v tejto firme

                                        Nwinx - Profil | St 26.1.2011 17:31:01

                                        Slavíček >> Na zavodoch som nebol nikdy, neviem to posudit. Neriadim sa podla toho co kto vyhral. Len som spomenul, ze boli uspesni na WCC a ze ich vyrobky su kvalitne, tot vse