Neznámý výrobci boilies návnad

Ahoj, dělal jsem si menší seznam výrobců boilies návnad a našel jsem jich skoro 10!. Viz Seznam. Kdo ještě schází z těch menších ne tak známých jako velké, "zajeté" firmy.

PH Baits, JPS Baits, BS Baits, Imothe Baits, Boel baits, Salmon baits, HS Carp Baits, Akvarius Baits, Pro Baits.

Díky za info.
Autor diskuse: Naweb.cz - Profil , 24.1.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nrices - Profil | So 5.2.2011 21:35:02

Martin... >> bude to trocha inak , vieš koľko korku musíš dať do normálnej zmesy aby si spravil plavačky ,ja to mám odskúšane , a neverím že ostane v ceste ktore préjde rolbalom, tolko vzduchu aby gulky plávali ,máš svoju teoriu no chyba bola asi inde :-) tie bublinky asi vznikli ináč možno to zapričinili kvasnice :-(, problem si vyrieši ,len vymenov nadstavca alebo si sa pohral aj so zmesov , neber to ako rýpanie (sice zima je dlhá )len ma to zaujíma :-)

    NJiříkS - Profil | So 5.2.2011 21:25:18

    rices >> taky se mi to zdá divné, spíš přidal špatnou směs nebo úpravu

      NMartin... - Profil | So 5.2.2011 21:24:37

      rices >> šlo to přes rollbal. Kdybych ti je ukázal, tak bys u nich viděl i menší vzduchové bublinky pod slupkou. Zázračný nástavec letěl do koše :-D

        Nrices - Profil | So 5.2.2011 21:21:54

        Martin... >> a potom čo neprešli rolbalom ,alebo dákov mašinov kde sa cesto zvykne stlačí do gulky , mne sa to vidí nereálne to čo tu píšeš , chyba bola asi inde , tož toby ti plávali všetký ktoré si vyrobil cez ten zázračný nadstavec ,do ktorého sa dostával vduch kade a ako ? (komplesorom ) :-)

          NMartin... - Profil | So 5.2.2011 20:45:10

          alda2211 >> právě ten nástavec byl divnej v tom, že on to postupně nestlačoval, ale hned na jeden průměr, neměl prostě kónické stěny. Díky tomu ti hadi byly pórovití, takový spíš oškubaný.

            Nalda2211 - Profil | So 5.2.2011 20:40:43

            Martin... >> jenom tak ze zvedavosti jak se to muze stat ze z hroudy testa ktere se tlakem tlaci do nastavce na pozadovany prumer se muze dostat vzduch kdyz prave tlak tlaci na testo nejak si to neumim predstavit muzes mi to vysvetlit nejak mi to nejde pochopit?

              NMartin... - Profil | So 5.2.2011 20:18:25

              mimat >> mima - 5.2.2011 20:11:04 >> u mě to byla chyba, kdy se mi při výrobě hadů do nich dostávaly vzduchové bublinky, použil jsem nový nástavec a neuvědomil jsem si to. ale chybama se člověk učí a už ví, co má čekat

                Nmima - Profil | So 5.2.2011 20:11:04

                Martin... >> Nejseš první a ani poslední komu kuličky plavaly. Stačí udělat "vodní test" a hned víš na čem si..

                  NJelda z Ase - Profil | So 5.2.2011 20:10:52

                    NtRpaJzliK - Profil | So 5.2.2011 20:03:14

                    B.S Baits mužu jen doporučit, a nejen boilie ale i skvělé krmné peletky, mám s nimi velmi dobrou zkušenost:)

                      NkaprPete - Profil | So 5.2.2011 19:57:07

                      Martin... >> Dobře děláš:-)

                        NMartin... - Profil | So 5.2.2011 19:56:48

                        kaprPete >> já sám vím, od tý doby pár koulí zkouším, jestli se ta chyba zase neobjevila.

                          NkaprPete - Profil | So 5.2.2011 19:54:43

                          Martin... >> Ahoj, v pořádku:-), pro mě je to už vyřešená věc. Vlastní je vlastní a zlobit se můžu pouze na sebe, když nejsou v pohodě. Alespon mas špatnou potažmo dobrou zkušenost, že pokud chceš nabídnout kvalitu tak to musiš zkontrolovat.

                            NKocháč - Profil | So 5.2.2011 19:53:35

                            serbob >> :o))) si děláš prdel?

                              Nserbob - Profil | So 5.2.2011 19:53:00

                              toto je anglická firma HINDERS http://www.hinders.cz/

                                NJiříkS - Profil | So 5.2.2011 19:52:49

                                kaprPete >> přesně tak, není nad to si vyrobit vlastní boilies .. už kupuji jen plovky

                                  Nmico - Profil | So 5.2.2011 19:52:05

                                  Ahoj.neviem ci to tu uz zaznelo ale mna oslovila mensia firma V.I.P.Baits ponukou a aj cenou a myslim ze najlacnejsi na trhu.

                                    NMartin... - Profil | So 5.2.2011 19:51:57

                                    kaprPete >> zdarec, to byla výrobní chyba při jedné výrobě, teď už je to v pořádku. O tom, že plavaly jsem nevěděl, když jsem to posílal.

                                      NkaprPete - Profil | So 5.2.2011 19:48:06

                                      Naweb.cz - >> Ahoj, osobně jsem vloni zkoušel SalmonBaits. Hrozně jsem se zklamal, ne tím, že by koule nebyla krasně navoněná a nechytatelná, ale kvalitou, miněno tak, že výrobce ma vysoke ceny, které jsou dnes dá se říci lehce nadprůměrné (320 kč/kilo), a dovolil si i tak ve vetší zakázce poslat koule, které plavaly na hladině a plovky to nebyly. V každém případě ty co byly v pořádku chytaly skvěle zejména brusinka. Bohužel po této zkušenosti dávám přednost vlastní výrobě.

                                        NJiříkS - Profil | So 5.2.2011 19:40:04

                                        těch firem v česku je moc.. třeba Infinity Baits http://www.infinitybaits.cz/