Neznámý výrobci boilies návnad

Ahoj, dělal jsem si menší seznam výrobců boilies návnad a našel jsem jich skoro 10!. Viz Seznam. Kdo ještě schází z těch menších ne tak známých jako velké, "zajeté" firmy.

PH Baits, JPS Baits, BS Baits, Imothe Baits, Boel baits, Salmon baits, HS Carp Baits, Akvarius Baits, Pro Baits.

Díky za info.
Autor diskuse: Naweb.cz - Profil , 24.1.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Ndeko - Profil | St 26.1.2011 16:12:01

Kimot >> hmm sory

    Npatlal - Profil | St 26.1.2011 12:30:02

    Vitta - Děkuji za přednášku.Na ofiko trhu už se pohybuji nějaký ten pátek ač mne třeba spousta lidí nezná,doposud mi to nijak nevadilo nejde mi o okamžitý zisk a kdo mne zná tak to ví moc dobře.Expandovat do zahraničí to asi ne,pokud zahraničím není i Slovensko tam také něco posílám a zájem je i např z Francie.Bohužel má mluva se omezila na češtinu a ruštinu a obojí nic moc :-) tak trhy jiných zemí přenechám asi těm co to potřebují pro své žití.Logo asi měnit nebudu,uvidíme ale líbí se mi a doposud mne za to nikdo neodsoudil,pokud se kouknete do světa tak zjistíte že jsou stovky téměř shodných log a názvů a nemyslím že by to nějak narušovalo tržní hospodářství tu či jinde.

      NZindys - Profil | St 26.1.2011 10:57:42

      pajinek >> Ahoj, máš pravdu, že zdraží, ale to už půjde časem. Ale je jasné, že pokud chce prodat, když je na trhu nový, musí ty ceny mít tak nízko, jak je má teď. Takhle podle mě jde firma dobrou nohou na trh. To, že zdraží postupem času se už dá očekávat, ale taky se uvidí o kolik, to momentálně ale neřeším. Jinak souhlasím s tím, co napsal mima, takhle to je. Ale jak jsem psal v první příspěvku... zaráží mě, jak některé nové firmy chtějí na trh prorazit s nevyzkoušeným a neznámým boilie za ceny, které se vyrovnávají špičkám našeho trhu. Jinak díky, tobě ať též šlapou tvoje oblíbené koule... :)

        NKimot - Profil | St 26.1.2011 10:01:15

        deko >>
        Ty si si ma asi s niekým pomýlil, nepíš sem veci o ktorých nič nevieš.

          NSlavíček - Profil | St 26.1.2011 6:44:54

          winx >> Vždycky mě pobaví jak se nějaká firma chlubí výsledky ze závodů . Podle výsledků na závodech se nedá nic posoudit . Závody jsou jenom o tom jak dobrý flek si vylosuješ ! Vezmi si závody na štítě na co to vyhráli ? Na václavíka ! Nevím jak dnes ale dříve to byli koule ze sojového odpadu . To podle mě rozhodně není žádná kvalita . Byli tam lepší výrobci a dobří rybáři a někteří úplně vyhověli .

            Npajinek - Profil | St 26.1.2011 1:15:06

            mimat >> mima - 26.1.2011 0:47:51 >> jo jinak chapu ze musi zvednout ceny, kdyz se zvednou i suroviny.....

              Npajinek - Profil | St 26.1.2011 1:13:43

              mima - 26.1.2011 0:47:51 >> jasne plne te chapu,ale uz neprodavas kvalitu ale vzhled..k.cemu mi je krasnej obal..? Klidne si to kopim i ve svacinovem sacku,kdyz budu vedet ze je vyrobek kvalitni a nebudu sam ...stejne ten obal vyhodis. Ale mas pravdu,dnesni trend je ze prodavas vzhled obalu. Tak nas zblbla reklamni kampan vsech firem...

              Choval sem kdysi papousky,proso me vyslo na 4kc za kg,ale pokud sem si to koupil v sacku s etiketou,tak sem dal 6kc za kg a myslis si ze bylo v necem lepsi.....krom obalu..?

              Kdo chce at si to koupi v parade a tim i plati me to staci kdyz si to koupim v standartu,ale v kvalite vyrobku.

                Nmima - Profil | St 26.1.2011 0:47:51

                pajinek >> Tohle je opravdu těžké posoudit, je to přirozený vývoj..Začínáš vyrábět boilies, zabezpečíš si suroviny, obyčejné obaly,kelímky na dipy a různé tekuté složky, nálepky na výrobky a jiné věci.Pochopitelně co nejlevnej, aby si to vůbec ustál.Postupem času ale zistíš, že potřebuješ taky nejaké reklamné oblečení a ty kelímky na dip stojí za houby, tu rybí muočku musím také vyměnit za lepší.Ty pytlíky na koule stojí taky za prd, takže musíš si zaplatit reklamní agenturu, která ti navrhne obaly a tak dále a tak dále.Pokuď se má firma vyvíjet, tak zdražení se těžko ubrání..Jde taky o to, že v tom lepším obalu toho taky víc prodá..Bohužel, nakonec to odnese pouze spotřebitel.Stím ale nic nenaděláš..

                  NVratislavk - Profil | St 26.1.2011 0:34:53

                  winx >> Ja som sa knim dostal nahodou ,chytal som mika a raz som robil poriadok z letakmi a nasiel somtam boel a zistil som ze robia vsetko zo ccm,ja im vermim a nemam co menit

                    Nwinx - Profil | St 26.1.2011 0:27:31

                    Vratislavk >> DObre boilis je to ktoremu verim za kazdych okolnosti a boel resp. ccm medzi ne patri.

                      Npajinek - Profil | St 26.1.2011 0:23:08

                      Zindys >> Zdeno ahoj...nevim jak ta firma Imothep baits je dlouho na trhu,ale podle toho jak pises asi dlouho ne. Kdyz Imothep baits patri k tematu... Maj dobre ceny,ale jak dlouho ? Vis jak to u nas chodi.....ze zacatku staci kdyz kape nemusi hned prset,ale s jidlem roste chut....a penize kazy charakter cloveka,tak aby jim jednou nestoupla slava do gebule.....jako spouste jinejm slavnym vyrobcum,kteri taky zacinali skromne a dnes to vyrabej jako uzenari v masokombinate pro supermarkety. Jinak at vam to letos slape .....

                        NVratislavk - Profil | St 26.1.2011 0:15:14

                        winx >> Mozes mi definovat dobreho rybara???Som toho nazoru ze preto sem chodime aby sme si poradily a pokecali.Co je pre teba dobrebojli?

                          NZindys - Profil | St 26.1.2011 0:08:29

                          ondresss >> čekal jsem, kdo první napíše... kdyby to byla jiná otázka, budiž. je to o neznámých firmách, tak jsem napsal k tématu. pokud to někomu vadí, tak ať to smaže klidně.

                            Nondresss - Profil | St 26.1.2011 0:05:05

                            Zindys >> pry neberte to jako reklamu... :D

                              Nwinx - Profil | St 26.1.2011 0:00:37

                              Taky >> ostatnych 40 % je o schopnostiach zavodnikov. Ale boel nie su dobri len preto ze vyhrali zavody

                                NZindys - Profil | Út 25.1.2011 23:47:01

                                Jinak něco napíši k tématu. Docela mě zarazilo, jak se někdy některé firmy snaží uchytit a přijdou na trh s cenama, které odpovídají našim předním výrobcům. Tyto firmy a jejich koule jsou nevyzkoušené a myslí si, že začnou prodávat, podle mě blbost a brzy přijdou na to, že nemají šanci se uživit. Jinak já osobně, když jsem se dozvěděl o (v seznamu uvedené) firmě Imothep baits, tak jsem mrkl na jejich ceny a rád jsem to vyzkoušel i když jsem o tom dřív neslyšel ani píp. Mile mě překvapily tyhle směsky a zachytal jsem si s tím všude parádně. Když jsem zohlednil cenu vs. kvalita, tak jsem byl tedy velmi spokojen a budu na tyhle výrobky chytat i letos a uvidíme, jestli budou stále šlapat. Jinak zjišťuji čím dál tím častěji, že je s tím stále někdo a někdo nový spokojený a hodně lidí tahle rozvíjející se firma zajímala i na Carp show v Břeclavi. Neberte to jako nějakou reklamu, jen jsem chtěl napsat svoji dobrou zkušenost a taky něco k tématu. Takže asi tak, ať to všem jezdí minimálně tak, jak v minulé sezoně.

                                  NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 23:43:26

                                  Vratislavk >>pod na ss

                                    NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 23:37:30

                                    RomanBA >> ano

                                      NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 23:35:01

                                      Vratislavk >>aha uz viem,to su tí z Ds,tusim si mi ich spominal,nejsu tie gule v takej krabici balene?

                                        NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 23:31:15

                                        RomanBA >> jasne,naozaj som snich prekvapeny ja som to nasiel doma niaky letak co som dostal na vystave niekde,a oni robia tiez vsetko zo ccmor tak ako mikbaits, tak som sa hned informoval stretol a na Milana som ich ja kontaktoval aby sa dohodli nechce sa mi stale chodit do dunajskej tam maju sidlo.co uz sa chystas na leto?ides aj na niake vystavi ?oni myslim budu aj v bratislave,pozrem na fecbok vcera som pisals chalanom kam pojdz na vystavi tak uvidim.