Neznámý výrobci boilies návnad

Ahoj, dělal jsem si menší seznam výrobců boilies návnad a našel jsem jich skoro 10!. Viz Seznam. Kdo ještě schází z těch menších ne tak známých jako velké, "zajeté" firmy.

PH Baits, JPS Baits, BS Baits, Imothe Baits, Boel baits, Salmon baits, HS Carp Baits, Akvarius Baits, Pro Baits.

Díky za info.
Autor diskuse: Naweb.cz - Profil , 24.1.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 23:25:11

Vratislavk >>
hej:-)
tak tu sme sa stretli?:-)
tie boel gule,o tych mi musis porozpravat teda:-)

    NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 23:23:24

    RomanBA >> Aha jasne uz viem ty mas problemy s cukrom alebo ten najvecsi blazon z byciklom do mongolska?

      NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 23:13:38

      Vratislavk >>urcite ich kuknem:-)
      neviem,ci si to ty,co myslim.mas biely cln?:-)
      som Roman,na jesen sme chytavali na ramene,ak si to ty teda:-)
      na bycikli som tam chodil

        NZindys - Profil | Út 25.1.2011 23:13:22

        RomanBA >> čaues :) já celkem ok, teď ležím doma s nemocí :( ale jinak OK a spřádám pomalu plány na závody a na sezonu. Pája v pohodě, ráno do práce, odpoledne z práce, ... :o))) kdyžtak odepiš do SZ, ať tu nepíšem věci, které nejsou k tématu :)

          NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 23:10:46

          Zindys >>cau Zyndys:-)
          ako mas,co Pája?:-)

            NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 23:10:18

            RomanBA >> naozaj neviem,nekontroloval si ma???su naozaj viniikajuce,tuto sezonu chytam len nanich,ja som dosiel nanich az na jesen.pozri si aj cennik 3 kila zmesi a ak ktomu za 29 eciek a je to velmi dobre.

              Nagig - Profil | Út 25.1.2011 23:09:48

              Taky >> Zdravím dnešní svět je o penězích bohužel je to tak tak že at je cena boilie jaká koli o tom to taky neni je to hlavně o tom že tam na tý vodě ta ryba musí být a pak můžeme řešit na co se jí rozhodnu chytat to je každýho věc pokud někdo věří že mu přinese štěstí a svého kapra dostane na boilie za 500 kč za 1 kg je mu přáno jelikož já rybařím již 35 let a já si boilie koulím celkem úspěšně sám od základu cenově se postávám na 150 kč za 1 kg a nebojím se tvrdit že je to velmi kvalitní boilie tak že pro mne neni žádná cena dosti nízká neříkám že jsem na hotovky nikdy nechytal to netvrdím to je jasný ale jednou pro vždy jsem vyléčen tak že vám mohu popřát jen at se kšefty hejbou ale beze mne ;-);-);-);-)

                NZindys - Profil | Út 25.1.2011 23:06:29

                RomanBA >> ehm... neznáme se od někud? :))

                  NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 23:04:10

                  Vratislavk >>
                  viem,ze v lamaci ma aj mikbaits.a tie gule co spominas su ok?a stale nevies,kto som,kam ma zaradit?:-)

                    NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 23:00:53

                    RomanBA >> moze byt tento rok som zacal zase chodit na zemnik a na ramene som len na jesen inac sa zasivam uz je toho moc nikde nemas klud.ano Milan ma odnich skro vsetko.

                      NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 22:57:08

                      Vratislavk >>
                      neviem,ci sa nepozname chlape:-)

                        NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 22:55:21

                        RomanBA >> ano

                          NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 22:53:17

                          Vratislavk >>
                          halo,nejsi ten Vraťo,z ramena?:-)

                            NRomanBA - Profil | Út 25.1.2011 22:51:17

                            Vratislavk >>
                            myslis v Tescu v Lamači?

                              NVratislavk - Profil | Út 25.1.2011 22:42:18

                              Myslim size Boel su neni az tak neznamy acelkom sa im dari ked dokazu sponzorovat WCC.Skuste si porovnat ceny Mikbaits a Boel(obidvaja pouzivaju vsetko ccmo) a je tam naozaj velky rozdiel.A su to uplne normalni ludia ktory ti aj vela poradia a nesnazia sa ti natlacit haraburdy len aby zarobily.Chytal som mikbaits a teraz som maximalne spokojny s Boelom a chalanom len prajem aby im to islo aspon tak jak minuly rok.V bratislave ho maju v tescu u Milana odporucam,crezy banana,belaxx.

                                NVitta - Profil | Út 25.1.2011 22:17:48

                                patlal >> Taktéž zdarec. Jsem docela rád, že jsem Vás pane a nejen Vás pobavil. Ale musel jsem si taktéž tak trochu rýpnout.....
                                Teď ale ale trochu vážněji. Nechci si hrát na marketingového odborníka, ale logo je výkladní skříň každé firmy a začít podnikání kopnutím loga světoznámého výrobce mi příjde poněkud nešťastné. Pokud to s tím myslíte vážně, máte přinejmenším střednědobé plány, chcete expandovat třeba i do zahraničí a nejde Vám jen o okamžitý zisk, budete muset s tím logem ať chcete nebo nechcete něco udělat. Pochopitelně pokud chcete zůstat v kategorii "Neznámý výrobci boilies návnad" tak je vše téměř v pořádku a jako bych ani nereagoval na Vaši reakci.....

                                  NFranc49 - Profil | Út 25.1.2011 21:49:22

                                  Mirek.V. >> Nic jen si delam legracky

                                    NKarásek-Siget - Profil | Út 25.1.2011 21:07:50

                                    TWIN 69 >> Tak už nech je jaro. Tak dobrú, neboj budem pozdravovat. Čau

                                      NPoušťák - Profil | Út 25.1.2011 21:06:11

                                      Neznámý výrobce bojlís je ten,kterýho nikdo nezná.

                                        NTWIN 69 - Profil | Út 25.1.2011 21:05:25

                                        Karásek22 >> Karásek-Siget - 25.1.2011 21:03:48 >> jaro už by mohlo začít.porád su v práci a šetřím si čas až to vypukne.no nic,dneskaj končím.idu spat.měj se fajn a pozdravuj na Záhorí.