Neznámý výrobci boilies návnad

Ahoj, dělal jsem si menší seznam výrobců boilies návnad a našel jsem jich skoro 10!. Viz Seznam. Kdo ještě schází z těch menších ne tak známých jako velké, "zajeté" firmy.

PH Baits, JPS Baits, BS Baits, Imothe Baits, Boel baits, Salmon baits, HS Carp Baits, Akvarius Baits, Pro Baits.

Díky za info.
Autor diskuse: Naweb.cz - Profil , 24.1.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NKarásek-Siget - Profil | Út 25.1.2011 21:03:48

TWIN 69 >> Kvalita je, ešte aby počasie a iné aspekty a bude to.

    NTWIN 69 - Profil | Út 25.1.2011 21:02:31

    Karásek22 >> Karásek-Siget - 25.1.2011 21:00:32 >> určitě to bude jezdit.kvalita tam je,a to je bez diskuse.

      NKarásek-Siget - Profil | Út 25.1.2011 21:00:32

      TWIN 69 >> Urobil si dobre a ked sa podarí bude to jazdiť :-)

        NTWIN 69 - Profil | Út 25.1.2011 20:57:52

        Karásek22 >> Karásek-Siget - 25.1.2011 20:55:42 >> mám od Milana nějaký hotovky a pro kamoše jsme objednali deset kilo,tak v březnu pro to pojedu.

          NKarásek-Siget - Profil | Út 25.1.2011 20:55:42

          TWIN 69 >> Tak já beriem suroviny od neho aj aminokompety a má to v dobrej kvalite a hlavne za dobrú cenu.

            NMirek.V. - Profil | Út 25.1.2011 20:55:24

            bobrman >> Tak SZ ja to brckari neprozradim:-)))))))))

              NTWIN 69 - Profil | Út 25.1.2011 20:53:34

              Karásek22 >> Karásek-Siget - 25.1.2011 20:51:40 >> a děláš dobře.KIMOT je kvalita!!!

                NKarásek-Siget - Profil | Út 25.1.2011 20:51:40

                TWIN 69 >> Aj jááá.

                  NTWIN 69 - Profil | Út 25.1.2011 20:48:09

                  mimat >> mima - 25.1.2011 20:26:23 >> a já TI dávám za pravdu!!!

                    NMirek.V. - Profil | Út 25.1.2011 20:33:10

                    bobrman >> hod mi souradnice :-)))

                      NMirek.V. - Profil | Út 25.1.2011 20:30:42

                      bobrman >> Tomu verim a kam by pak cela evropa jezdila na ryby:-))))))

                        Nmima - Profil | Út 25.1.2011 20:26:23

                        deko >> Milan Tomík- KIMOT rozhodně není "prebalovač".Podle mého názoru to je nejlepší Slovenská firma a taky o ní za nedlouho uslyšíš i v ČR. Jeho sortiment je velmi zajímavý a směsi jsou originální a naprosto od sebe odlišné. V určitých obdobích trvá velmi dlouho než začnou ryby dobřě přijímat potravu.Hodnotit boile podle jedné neúspěšné výpravy je velmi zavádějící..

                          NMirek.V. - Profil | Út 25.1.2011 20:24:56

                          Franc49 >> co jsem zase proved:-)))))))

                            NTaky - Profil | Út 25.1.2011 20:19:18

                            winx >> Nic proti BOEL, ale závody jsou minimálně ze 60.% o losu ;-)

                              NMirek.V. - Profil | Út 25.1.2011 20:17:12

                              kobr.d >> Woe jeste neprijel je tak tuhej ze ho nemuzou naporcovat:-))))

                                NFranc49 - Profil | Út 25.1.2011 20:12:11

                                Mirek.V. >> ty jsi wul to je sila))))))))

                                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Út 25.1.2011 20:11:27

                                  myslíte si, že někdo v takové konkurenci muže vyrábět nějaký SHIT??

                                    Nwinx - Profil | Út 25.1.2011 20:05:32

                                    BOEL som chytal - super. Okrem toho maju najvacsieho kapra na WCC 2010, sektorove vytazstvo a celkove 4. miesto.
                                    Robia boilis z produktov CCM, resp. tunuju zmesy ako xxx, xp alebo meteor

                                      NKocháč - Profil | Út 25.1.2011 20:02:44

                                      deko >> všimni si, že ve slově zachytali mám měkké i jako rybáři a ne zachytaly jako koulísy :o)