- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
For Fishing 2011
Diskuze k akci For Fishing 2011.
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 5.1.2011 všeobecné - ostatní
Na For fishing 2011:
A) Pojedu a vim co hledam a koupim si to9%
B) Pojedu, okouknu to a mozna neco koupim55%
C) Pojedu, okouknu to a objednam na netu2%
D) Pojedu jen na cumendu5%
E) Nezucastnim se29%
Od 5.1.2011 hlasovalo 229 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Henkel - Profil | So 26.2.2011 19:50:46
Tak jsem vyrazil a líbilo... hlavně u mé oblíbené Awashimy, kde jsem pokecal s pár známými z karlínského krámku, dokoupil špice a vlasec na plavačku. U Cralusa byli hezky předvedený angláni a personál byl taky ochotný k prohození pár slov, takže i tam jsem pár kaček nechal... a samozžejmě hned u vchodu jsem se nechal zlákat vidinou Peugeota od Mivardi, akže kilčo jsem obětoval za nějakou jejich směs. Niklovi dávám bod za nejhezčí hostesky:-)
calimero - Profil | So 26.2.2011 19:33:20
Ahoj,tak jsem dnes navštívil veletrh s dětmi,které se těšily na slibovaný rybník plný soutěží a ono nic .Ceny byli oněco lepší než v obchodech.Děti zaujalo preparování natolik, že starší syn zatoužil po preparované rybě .Mladší syn, si pořídil čepici a tričko a je pravda, že oblečení tam bylo pěkné. Moc se mi líbilo jak Nikl u stánku radil. Tak už se těšíme na další veletrh.
rybomil - Profil | So 26.2.2011 10:58:11
jajajarda >> nějak háčky.cz? Jsou to výrobci nebo nee?
Sortiment max. pro bobkaře, osobně typuju, že pořídili od vjetnamců a bouchli tam???
Sortiment max. pro bobkaře, osobně typuju, že pořídili od vjetnamců a bouchli tam???
jajajarda - Profil | So 26.2.2011 9:40:18
nevíte někdo jak se menoval ten stánek s háčkama vpravo na konci první haly?
rybomil - Profil | Pá 25.2.2011 21:51:01
To nevím, já zatím ve feedrech nic nového nehledal. Mám pro svou potřebu dostatek. Vloni jsem našel pěknej feedřík u VM Feichtingra, byl od Prologicu, 2 provední M v 3,3m za nějak 2250 a MH v 3,6m za 2800. Mě to přišlo docela libový při dost důkladným vošahání. Ale prý je už nedovezli, nějaká párkusovka ??? Ale když bych nechtěl jít do G Tecu asi bych šahnul po něčem takovým ! ! !
U mě je feeder jen doplňkový chytání, když se nemůže na vláčku, jinak jsem furtofurt vláčkovej ( vyjma svinskejch letních zákalů) když nejdu vláčet na stoják.
U mě je feeder jen doplňkový chytání, když se nemůže na vláčku, jinak jsem furtofurt vláčkovej ( vyjma svinskejch letních zákalů) když nejdu vláčet na stoják.
XMASSS - Profil | Pá 25.2.2011 21:25:37
rybomil >> Díky a něco jiného zajimavého na feeder ? toho nástupce tam měli třeba i v 2,7m ?
rybomil - Profil | Pá 25.2.2011 21:05:14
Tam kde jsem zabloudil kvůli těm anglánskejm super feederům, u Chytila.
XMASSS - Profil | Pá 25.2.2011 21:02:23
rybomil >> Ķde jsi našel ten picker ? Abych tam dlouho zítra nebloudil ?...
rybomil - Profil | Pá 25.2.2011 20:45:13
No byl jsem dnes dopoledne a přes oběd. Jako vloni převládala káčkařina, ty nové expozice Gamakatsu a taky Spro potvrzuju. Ze 6ti novinek které jsem hledal tam byla jedna.
Bohužel jsem si neskouknul ani feedery Excel Carbonactive od Preston Innovation ani ten jejich roláček co používá ten anglánskej feedromágovej vagabund :-)))
Ale zato jsem našel asi nástupce kultovního pickerku Byron X12T ve 3m za skoro stejnou cenu...... a hledejte ho úplně někde jinde, než kde by se dal předpokládat! A dýzajnově je dost vymazlenej.
Z vláčkařiny jsem opět dokoupil moje oblibence gumy od Stormu za loňskou cenu ve slevě a taky miláčky plastový vobíky Conrad Salmon 12cm, 16cm a Jointed dvoudíl 13cm po 50 CZK, jo slušná slevička, ty Deep Crank taky po 50 jsem ani nebral. Conrad Salmon 16cm ze 159,- na 50 ,- to si dám líbit !
Joo, u SPRO byly ty BBZ1, člověk ze stánku mi říkal že jsou po 700 CZK, prostě moooooc.
Jinak hostesky na stánkách pěkný, no je to spíš atrakce, ten festival než ten přínos info a vymáknutí novejch věcí.
Bohužel jsem si neskouknul ani feedery Excel Carbonactive od Preston Innovation ani ten jejich roláček co používá ten anglánskej feedromágovej vagabund :-)))
Ale zato jsem našel asi nástupce kultovního pickerku Byron X12T ve 3m za skoro stejnou cenu...... a hledejte ho úplně někde jinde, než kde by se dal předpokládat! A dýzajnově je dost vymazlenej.
Z vláčkařiny jsem opět dokoupil moje oblibence gumy od Stormu za loňskou cenu ve slevě a taky miláčky plastový vobíky Conrad Salmon 12cm, 16cm a Jointed dvoudíl 13cm po 50 CZK, jo slušná slevička, ty Deep Crank taky po 50 jsem ani nebral. Conrad Salmon 16cm ze 159,- na 50 ,- to si dám líbit !
Joo, u SPRO byly ty BBZ1, člověk ze stánku mi říkal že jsou po 700 CZK, prostě moooooc.
Jinak hostesky na stánkách pěkný, no je to spíš atrakce, ten festival než ten přínos info a vymáknutí novejch věcí.
baitruner2 - Profil | Pá 25.2.2011 14:54:11
Martin M. >> Ahoj a je teda tady nejaká aktualni s fotkama ta otázka?
Docela bych se podival na fotky.Vim,ze loni jsem To prave sledoval tady od PC.
EDIT:Ja tady nasel jen tuto.Ale fotky nejsou.
Docela bych se podival na fotky.Vim,ze loni jsem To prave sledoval tady od PC.
EDIT:Ja tady nasel jen tuto.Ale fotky nejsou.
Jenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 14:51:12
Martin M. >> Aha, to je pravda, to jsem přehlídl.Omlouvám se.
Čtenáři této diskuse také sledují
NKoi a zahradní jezírka6733
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NFóry59883
NSpolek pozůstalých GFC110406
NUdírny a uzení51150
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NBrněnské jádro364683
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NKlub fanoušků Daiwa1013
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...

















