- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
For Fishing 2011
Na For fishing 2011:
A) Pojedu a vim co hledam a koupim si to9%
B) Pojedu, okouknu to a mozna neco koupim55%
C) Pojedu, okouknu to a objednam na netu2%
D) Pojedu jen na cumendu5%
E) Nezucastnim se29%
Od 5.1.2011 hlasovalo 229 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NGigi1893 - Profil | St 9.3.2011 13:58:14
Nčára1970 - Profil | Út 1.3.2011 15:58:28
NBarbusek - Profil | Út 1.3.2011 13:40:00
Nfishmen17a - Profil | Po 28.2.2011 23:07:33
NCarp2 - Profil | Po 28.2.2011 16:32:14
NŠvéd - Profil | Po 28.2.2011 10:48:13
Nicméně určitě byla výstava větší a rozsáhlejší než vloni , bylo fajn při té dloouhé zimě kouknout na rybařinu............:))) možná v neděli i padli ceny , nevím , byl jsem v sobotu.
NFery - Profil | Ne 27.2.2011 13:12:18
NHenkel - Profil | Ne 27.2.2011 13:08:48
Ntreader - Profil | Ne 27.2.2011 12:57:23
A jak to vidím po výstavě?Moje představa o pěkném pohodovém klidném dni v očekávání nových zajímavostí a výrobků se hned rozplynula po vstupu na výstaviště kde mě vtáhl proud davu. Člověk se sotva stíhal pořádně orientovat na tož aby se v klidu zdržel u každého výstavního stánku.Připadalo mi to celé spíše jako tržiště což mi potvrdila i výše cen které byly srovnatelné s pevnými prodejnami a eshopy.Očekával jsem výstavní slevy.
Nevím jak to tam vypadalo v týdnu ale v sobotu bylo opravdu narváno.Přiznejme si že to na nás chlapy opravdu není!Přitom by stačilo umístit výstavu třeba ještě do jedné haly.Nevím jestli je to pro pořadatelé velký problém ale návštěvníci by to určitě ocenily a výstava by dostala třeba i tu mou očekávanou pohodovou atmosféru.
Ale musím obdivovat a pochválit ochotu a trpělivost všech vystavovatelů.
Jinak líbil se mi stánek LK Bajte,Karla Nikla a Mivardi.Tak doufám že příští ročník bude v tomto lepší a bude mě muset manželka z výstavy tahat abychom už jeli domů.
NXMASSS - Profil | Ne 27.2.2011 9:55:02
NŠlapeto - Profil | So 26.2.2011 23:37:33
NRybízzz - Profil | So 26.2.2011 22:28:54
NXMASSS - Profil | So 26.2.2011 22:14:02
NPodoustvák - Profil | So 26.2.2011 21:31:56
NPodoustvák - Profil | So 26.2.2011 21:29:32
NPodoustvák - Profil | So 26.2.2011 21:27:48
NPodoustvák - Profil | So 26.2.2011 21:26:37
NPodoustvák - Profil | So 26.2.2011 21:25:10
NPodoustvák - Profil | So 26.2.2011 21:16:40
1)Parkoviště hned po ránu...
2)Navijáčky ve vitríně :)
3)Stánek LB Fish
4)...Milfa
5)Nikl
6)Jet Fish
6)část stánku Mivardi
7)Křesílka a sedačky všech druhů a velikostí :-)
8)...někdy se mi třásla ruka (Dragon Black Hunter)
9)udělal jsem si radoast....Mivardi Matrix Telefeeder
NHenkel - Profil | So 26.2.2011 20:25:30
NMajsher - Profil | So 26.2.2011 20:19:21
NHenkel - Profil | So 26.2.2011 20:17:44
NMajsher - Profil | So 26.2.2011 20:06:08
Opět byla většina energie podřízena tomu, něco nám vnutit :). Na druhou stranu, vše bylo pod jednou střechou, vše ochotně předvedeno, většinou i dobrý výklad, takže jsem zase docela utratil..
Celkově musím říct, že ff se oproti loňsku trochu posunul k lepšímu. Mohlo by být víc atrakcí, předváděček, show. :) Jo, a mohlo být už konečně zastoupeno Milo.. :)
Nbambus - Profil | So 26.2.2011 19:57:25
NHenkel - Profil | So 26.2.2011 19:57:17
NFery - Profil | So 26.2.2011 19:55:40
NHenkel - Profil | So 26.2.2011 19:54:41
NHenkel - Profil | So 26.2.2011 19:50:46
Ncalimero - Profil | So 26.2.2011 19:33:20
Nrybomil - Profil | So 26.2.2011 10:58:11
Sortiment max. pro bobkaře, osobně typuju, že pořídili od vjetnamců a bouchli tam???
Njajajarda - Profil | So 26.2.2011 9:40:18
Nrybomil - Profil | Pá 25.2.2011 21:51:01
U mě je feeder jen doplňkový chytání, když se nemůže na vláčku, jinak jsem furtofurt vláčkovej ( vyjma svinskejch letních zákalů) když nejdu vláčet na stoják.
NXMASSS - Profil | Pá 25.2.2011 21:25:37
Nrybomil - Profil | Pá 25.2.2011 21:05:14
NXMASSS - Profil | Pá 25.2.2011 21:02:23
Nrybomil - Profil | Pá 25.2.2011 20:45:13
Bohužel jsem si neskouknul ani feedery Excel Carbonactive od Preston Innovation ani ten jejich roláček co používá ten anglánskej feedromágovej vagabund :-)))
Ale zato jsem našel asi nástupce kultovního pickerku Byron X12T ve 3m za skoro stejnou cenu...... a hledejte ho úplně někde jinde, než kde by se dal předpokládat! A dýzajnově je dost vymazlenej.
Z vláčkařiny jsem opět dokoupil moje oblibence gumy od Stormu za loňskou cenu ve slevě a taky miláčky plastový vobíky Conrad Salmon 12cm, 16cm a Jointed dvoudíl 13cm po 50 CZK, jo slušná slevička, ty Deep Crank taky po 50 jsem ani nebral. Conrad Salmon 16cm ze 159,- na 50 ,- to si dám líbit !
Joo, u SPRO byly ty BBZ1, člověk ze stánku mi říkal že jsou po 700 CZK, prostě moooooc.
Jinak hostesky na stánkách pěkný, no je to spíš atrakce, ten festival než ten přínos info a vymáknutí novejch věcí.
Nbaitruner2 - Profil | Pá 25.2.2011 14:54:11
Docela bych se podival na fotky.Vim,ze loni jsem To prave sledoval tady od PC.
EDIT:Ja tady nasel jen tuto.Ale fotky nejsou.
NJenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 14:51:12
NVincent Vega - Profil | Pá 25.2.2011 13:13:54
NDAVISS - Profil | Pá 25.2.2011 13:13:39
http://www.e-rybarskepotreby.cz/402-Pruty-Kaprove-Chub
NJenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 13:08:50
Nbambus - Profil | Pá 25.2.2011 13:06:48
NJenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 13:06:05
NJenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 11:18:40
Nbambus - Profil | Pá 25.2.2011 11:14:03
je to ,, kdyby náhodou '' ale radsi bych si vzal i tu kreditku :-)
NMára85 - Profil | Pá 25.2.2011 11:13:12
NJenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 11:12:58
Nbaitruner2 - Profil | Pá 25.2.2011 11:10:24
NBarbusek - Profil | Pá 25.2.2011 11:09:19
NMára85 - Profil | Pá 25.2.2011 11:04:23
NJenda321 - Profil | Pá 25.2.2011 10:48:48
NMára85 - Profil | Pá 25.2.2011 10:43:47
Čtenáři této diskuse také sledují
NKoi a zahradní jezírka6733
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NFóry59883
NSpolek pozůstalých GFC110406
NUdírny a uzení51150
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NBrněnské jádro364683
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NKlub fanoušků Daiwa1013
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































