- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bazárek na drobnosti v rybařině
Tady do bazárku můžete dávat veškeré drobnosti,které chcete prodat,nebo vyměnit.Jedná se o veškerou bižutérii i jiné drobnosti,používané v rybařině,jedno o jaký způsob rybařiny se jedná.Tady můžete nabízet,třeba splávky,mušky,nástrahy.Pruty,navijáky,lehátka a tyhle věci patří do bazaru.
Autor diskuse: yvana - Profil , 17.9.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
321x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NAnýzový dědek - Profil | Po 19.9.2011 15:25:03
Preferuji osobní předání cena je symbolická 1000,-Kč za vše dohromady nebo za 1l domácí slivovice.
Prosím nabídky do SZ, popřípadě dotazy vysvětlím v SZ.
Protože některé věci jsou mírně poškozené, ale funkční, tak bych případným zájemcům nebo zájemcovi vše vysvětlil včetně závad které se na daném zboží nachází.
Prosím nabídky do SZ, popřípadě dotazy vysvětlím v SZ.
Protože některé věci jsou mírně poškozené, ale funkční, tak bych případným zájemcům nebo zájemcovi vše vysvětlil včetně závad které se na daném zboží nachází.
NAnýzový dědek - Profil | Po 19.9.2011 15:19:13
NAnýzový dědek - Profil | Po 19.9.2011 15:10:44
NAnýzový dědek - Profil | Po 19.9.2011 15:05:16
NSAHIB - Profil | Út 6.9.2011 16:59:38
Jinak tady je ta slíbená další část,na další pracuji..
noha k lehátku nová 285kč,-já 220kč = 1x
kalíšky na vidle na Navy nové 45kč,já á 30kč ´2x
kloub pod hlásiš nový 60kč, já á 40kč ´= 2x
rohatinka gumová nová 30kč já á 15kč = 2x
vnadící lopatka velká nová 85kč já á 55kč = 2x
olovo 120gr.ploché s obrt. nové 28kč já á 20kč = 3x
olovo 100gr s obrt. nové á 26kč já 20kč = 5 x
noha k lehátku nová 285kč,-já 220kč = 1x
kalíšky na vidle na Navy nové 45kč,já á 30kč ´2x
kloub pod hlásiš nový 60kč, já á 40kč ´= 2x
rohatinka gumová nová 30kč já á 15kč = 2x
vnadící lopatka velká nová 85kč já á 55kč = 2x
olovo 120gr.ploché s obrt. nové 28kč já á 20kč = 3x
olovo 100gr s obrt. nové á 26kč já 20kč = 5 x
NSAHIB - Profil | Út 6.9.2011 16:51:43
Paulus >>
Nazdar,
díky moc,..snad to "uhraju" na tu dobrou stranu a vše dobře dopadne-))
Nazdar,
díky moc,..snad to "uhraju" na tu dobrou stranu a vše dobře dopadne-))
NSAHIB - Profil | Po 5.9.2011 22:31:17
pomalu se dnes loučím přátelé,mám režim jak řemen,musím-))tak zejtra-))
Nyvana - Profil | Po 5.9.2011 22:09:52
Y@rin >> Tak bazárek může být i na city ne?:-)))
Tak je tady i příbramské jádro jinak já bydlím přímo na Orlasu tak jsi tady vítaný klidně sem piš co by jsi chtěl vědět nebo do příbramského jídra linku ti klidně dám.
Tak je tady i příbramské jádro jinak já bydlím přímo na Orlasu tak jsi tady vítaný klidně sem piš co by jsi chtěl vědět nebo do příbramského jídra linku ti klidně dám.
NY@rin - Profil | Po 5.9.2011 22:00:16
yvana >> Nechci se vtírat, ale spíš se téma změnilo z bazárku na výměnu citů - což ovšem není na škodu!
Neznám yvana ani SAHIB, hlavně to neberte ve zlým...., ale Vaše konverzace mě trochu "chytla za srdce" - zvláště když se tam objevilo Příbramsko. Tam jsem totiž jako klučina na prázdninách u babičky s rybařinou začínal.
Omlouvám se za vlez do soukromí a přeji hezký den a SAHIBovi držím palce ať mu vše dobře dopadne.
Neznám yvana ani SAHIB, hlavně to neberte ve zlým...., ale Vaše konverzace mě trochu "chytla za srdce" - zvláště když se tam objevilo Příbramsko. Tam jsem totiž jako klučina na prázdninách u babičky s rybařinou začínal.
Omlouvám se za vlez do soukromí a přeji hezký den a SAHIBovi držím palce ať mu vše dobře dopadne.
Nmatch-oun - Profil | Po 5.9.2011 21:56:55
Byl jsem dvakrát obdarován touto knihou. Pokud by někdo vyměnil, nejlépe za jinou knihu, napište mi sem, nebo SZ
Nyvana - Profil | Po 5.9.2011 21:31:19
SAHIB >> No tak klidně se ukaž když budeš moc bude tam možná dost lidí který znáš.
NSAHIB - Profil | Po 5.9.2011 21:27:04
yvana - >>
jinak jak jsem pls,že dnes přidám další fotešky - nějako sem nestíhal,zejtra vše napravím,slibuju,už připravuju ...-)
jinak jak jsem pls,že dnes přidám další fotešky - nějako sem nestíhal,zejtra vše napravím,slibuju,už připravuju ...-)
NSAHIB - Profil | Po 5.9.2011 21:21:10
yvana >>
nic Ti puso neslibuju,záleží to vše na felčarovi..,pokud budu vědět něco-pokusím se s ním domluvit,tak bych dal rozhodně do čtvrtku vědět-))
nic Ti puso neslibuju,záleží to vše na felčarovi..,pokud budu vědět něco-pokusím se s ním domluvit,tak bych dal rozhodně do čtvrtku vědět-))
Nyvana - Profil | Po 5.9.2011 21:09:16
SAHIB >> Jo Míro tenhle týden od pátku do neděle v sobotu začne 24hodinovka to víš bude nás asi 11týmů po dvou lidech tak že máme celou stranu u pole.To víš tohle pořádají Příbramáci a my se tak nějak prolínáme z mojí partou tak tam jedu.Moc ráda bych tě viděla.
NSAHIB - Profil | Po 5.9.2011 21:05:52
yvana >>
tenhle týden?...Nevím,jak by to dopadlo,protože v Pá a v So mám injekci...,a nesmím to zmeškat,v Pá ještě navíc další rentgen a podle toho bude další "Tunel" v Pb...naplánovanej -na prohlídku...,ale chtěl bych se zajet někam jen tak podívat...,dokud trošku možu,alespoň na jeden den...
tenhle týden?...Nevím,jak by to dopadlo,protože v Pá a v So mám injekci...,a nesmím to zmeškat,v Pá ještě navíc další rentgen a podle toho bude další "Tunel" v Pb...naplánovanej -na prohlídku...,ale chtěl bych se zajet někam jen tak podívat...,dokud trošku možu,alespoň na jeden den...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59883
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NRybářský retro bazar.16777
NUdírny a uzení51150
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRetro ...50707
NORLÍK - volná diskuse240486
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NOpravy a úpravy navijáků5905
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...







































