Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 17:41:28

jako ono je to krásná voda ale musíš dlouho šlapat aby ses dostal na místo kde tě nebude nikdo buzerovat a kde je trochu klidu

    NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:39:52

    tuzemak >> počkej to s tím sexem psal včera buffalo ne? (s kamošem u klobás) :-))) tady se v létě taky nedá moc v klidu zachytat nejlíp discotéky přímo u vody tu je velký hit :-))

      NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 17:38:46

      bart.bm >> no jak psal tuzemák má z toho majitel udělat soukromou vodu a je klid ono to tak stejnak dopadne už aj v minulosti se řešilo že pokud rybáři neustále budou porušovat to co tam dovolil tak jim tam zakáže chytat uplně

        Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:37:36

        Aleš10 >> hezky tam bývalo,než se tam nasralo hafo koupajících,a ty párty co se tam o prázdninách provozují,naštěstí můžou dělat kravál už jen do 22:00h,tam a sex?zase takové hazardér nésu.-))))

          NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:34:29

          tuzemak >> hele ale prej je tam hezky až na ten sex :-))

            Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 17:34:23

            Zámek >> ono by stačilo to co udělali policajti a to že do jednoho okresu jezdí z jiného aby právě nedocházelo ke kamarodšoftu.asi by to byla dobrá volba v našem posraném státě.

              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:28:07

              Aleš10 >> no právě,kriminál.-)))

                NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:16:17

                tuzemak >> jak to myslíš? vole by tě zavřeli :-)

                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:13:46

                  Zámek >> jo,hodím toho blba oblečenýho do vody,a on se vtom vaťáku utopí.-))

                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:12:57

                    Aleš10 >> možná dělal jen poskoka nějakýmu zbohatlíkovi,pár takých zbohatlíků znám.-))

                      NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 17:10:47

                      tuzemak >> jo kuwa by na mě jednou takto někdo řval bych se mu nejdřív smál do tlamy a pak ho hodil do vody

                        NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:10:26

                        tuzemak >> asi už si nekoupil papíry :-))

                          Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:09:03

                          Aleš10 >> nechápu taký lidi.-))) ale už sem ho tam neviděl...

                            NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:07:46

                            tuzemak >> jo něco takovího jsem taky potkal :-)

                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:06:40

                              Aleš10 >> ale kdyby to byl kurva chlap,tož se třeba strachy poseru,ten měl max.roky,a vážil 40kg i s va´tákem.-)))

                                NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:04:46

                                tuzemak >> no někdo uteče když za řveš mě to jenom víc vytočí :-)

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:03:10

                                  Aleš10 >> prý když řveš,tož sa nebojíš,neznám to...

                                    NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 17:01:09

                                    tuzemak >> asi tak, nevím co mají ti lidi za povahu

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 17:00:14

                                      Aleš10 >> kdyby došel slušně,a slušně komunikoval,třeba bych byl slušné.-)))

                                        NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 16:58:42

                                        tuzemak >> tak to jo taky už jsem to zažil kdyby týpek neměl čokla tak je asi bez zubů :-)