Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 16:57:18

Aleš10 >> nejsem žádný rváč,jen nesnáším,když se na mě neslušně řve.DDD

    NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 16:55:55

    tuzemak >> prej opřel :-DDDD to bych chtěl vidět

      Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 16:54:17

      Aleš10 >> ,DDD jen sem se o něj opřel..

        NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 16:53:19

        tuzemak >> pak dostal po tlamě? :-)

          Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 16:42:20

          Zámek >> píšu co vidím,ne jedna p. povídala,vyvážení udic,krmení,porušování RŘ na denním pořádku,a běda,když sedneš na určitý flek,dojede maník a začne řvát,že mu sedíš na zakrmeným fleku,jen chvilu řval......

            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 16:39:45

            tuzemak >> to máš pravdu aj ti co tam mají ty kapry přes metr a atd.... tak jen za použití zav. loděk a jejich kamarádi z rad porybných vždy nenajdou jediný důvod k zápisu nebo k odebráni povolenky

              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 16:17:03

              Zámek >> hmmm to by nebylo špatný,ale Tovačov je pro všechny slušný rybáře,Náklo je už jen pro pár vyvolených,ty si vyhrazují fleky,zaváží lodičkou,prostě dělají vše,co RŘ zakazuje,stichým souhlasem vedení MO Litovel...

                NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 16:12:09

                tuzemak >> možná by mi to ani nevadilo a věřím že by se z toho stala voda podobná jako tovačov

                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 16:05:45

                  Petr64 >> to sou už jen dávný zpomínky,že si člověk nachytal,dnes seš rád,že ti vůbec něco zobne.-)))

                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 16:04:49

                    Zámek >> co vím,tak jednání teprve budou,co se týče rybaření,začátkem ledna,takže bych ještě počkal,majitel potřebuje co nejvíce penízek vytřískat z rybářů,takže nebude dlouho trvat,a bude to spíš soukromá voda.-))))

                      NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 15:51:54

                      tuzemak >> že se tam muže jen ve vybraných měsících

                        NPetr64 - Profil | Ne 28.12.2014 15:48:47

                        tuzemak >> No přece odchytáš a vypadneš.Žádný dlouhý vysedávání.:o)

                          Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 15:44:32

                          Zámek >> co to je dočasná možnost lovu?

                            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 15:35:43

                            máte prosím někdo nějaké čerstvé info jak to bude s lovným místem na Nákle příští sezonu co já vím tak by to mělo vypadat asi nějak takto

                            : zelená místo kde se muže chytat normálně
                            : červená místo se zákazem lovu
                            : a to tečkované je kde se muže chytat jen s dočasnou možností lovu


                            byl bych rád kdyby někdo věděl jestli je to už jinak

                              Nchachar000 - Profil | Pá 26.12.2014 20:14:48

                              Byl jsem tam v roce , kdy bylo povolená Non-stop doba lovu a tolik prutů u vody sem tam nikdy neviděl . Spousta koupajících a technaři . Půlka nákla je pro rybáře zavřená a navíc strana , kde má ryba klid a potravu . Ona nemá moc důvodů , proč se sjíždět zrovna k silnici Náklo - Lhota . Všude jsou velké hloubky . Je tam dost těžké chytání a hluboké vody bůhví jak úživné nejsou . Koupající tam byly vždycky , ale ty nájezdy technařů jsou humus . Ale jak už tu někdo psal . Budme rádi , že nám tam vůbec někdo dovolí chytat ...

                                Ntuzemak - Profil | Pá 26.12.2014 16:09:13

                                PETLOV >> jezdil sem tam od mala,i stanovat a koupat,rybačka nádherná,co to je v soukromých rukách,stojí to za..............prdel.-)) bohužel MO Litovel nemá páku to nějak ukočírovat,jen vysazovat rybu,což je k pláču....

                                  NPETLOV - Profil | Pá 26.12.2014 16:06:18

                                  tuzemak >> tak presne tohle jsem slysel i ja...no jo...co dodat ani se mi to nechce komentovat.

                                    Ntuzemak - Profil | Pá 26.12.2014 16:02:50

                                    PETLOV >> prý od potkanů,nejní se čemu divit,tam to občas vypadá jako komunální skládka.-)))

                                      NPETLOV - Profil | Pá 26.12.2014 15:56:41

                                      tuzemak >> o te leptospiroze jsem slysel....to se tam tak premnozily ty potkani nebo z ceho to presne bylo?

                                        Ntuzemak - Profil | Pá 26.12.2014 15:50:33

                                        Zámek >> Ta voda má už asi nejlepší roky za sebou.-)))