Ntuzemak - Profil | St 5.6.2019 7:55:13
Tyto piskovny je škoda. 😭😭😭
Nj.c. - Profil | Út 4.6.2019 16:43:10
tam to musí být dobré, karavan i s elektřinou
NDodo677 - Profil | Út 4.6.2019 15:25:18
....... kurnik..... a přitom mě tam nic tak extra zajimavyho nepřipadlo...😃
NMaRra - Profil | Po 3.6.2019 19:54:18
Radek Hříbek >> a bude jich vic minuly tyden jsem tam byl a uz se natahuje elektrika dal.
NRadek Hříbek - Profil | Po 3.6.2019 14:43:56
Aktuální stav u silnice mezi obcemi Náklem a Lhotou. Co dodat. :-(
NMaRra - Profil | Čt 13.9.2018 17:29:23
Ahoj mate letos na Nakle nejake vetsi uspechy!?
Ncudinek - Profil | Út 15.5.2018 11:48:13
Ahoj, je tu někdo, kdo se specializuje na Nákle na kapry? Kdyžtak SZ, mockrát děkuji!!
NFlicek - Profil | St 16.8.2017 16:34:10
Strop 330 >> K veceru po sichte tam zkusim zajet.Nez se tam zorientuji,kde se parkuje,chyta,nechyta atd bude chvili trvat,ale uvidime.Diky aspon za neco
NStrop 330 - Profil | St 16.8.2017 11:07:19
Flicek >> čau na nakle bych řekl že tráva není vůbec. Dravci tam určitě jsou stačí vyzkoušet víc ti neporadím sám tam moc nejezdím
NFlicek - Profil | Út 15.8.2017 22:10:58
Zdravim vas kluci.Jsem v Olomouci na montazi a dneska jsem byl zkusit vlacku na Podebradech a po pul hodce jsem to musel zabalit.Travy ,ze by to nepobral senik ve statku.Prosim vas jeste jsem tady nasel revir Naklo nevite jak je to s travou tam nebo nejake jine info.Jsem od Ostravy a vubec to tady neznam byl bych rad za kazdou informaci o mistnich revirech,dekuji.
NDemon81 - Profil | So 6.5.2017 13:59:21
kabát >> Děje, v létě samej koupač, skutry na vodě, a spíš to tam vypadá jak v kempu. O prázdninách se v určitou hodinu platí za vjezd, u vody kolem silnice mezi náklem a lhotou jsou rozestavěny karavany. Na jinejch mistech mimo ofic pláž to tam hlídá borec, kterýmu když se něco nelíbí tak to hlásí vedení pískoven a ti to předávají MO. Prostě a jednoduše, dobře už tam bylo a asi už nebude. K rybám, násadáci tam jsou a celkem jdou teď z jara jdou hlavně na feeder.
Ntuzemak - Profil | Pá 5.5.2017 17:09:27
kabát >> pry ho budou zavážet makadamem.😫😫😫
Nkabát - Profil | Pá 5.5.2017 10:52:26
Tolik let se na Náklu nic neděje???
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:40:30
kasch >> ocasi jdem na fb
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:36:35
Zámek >> a kde a kdy chcete jet na ten grupensex s biwakama QUAD ))))))))
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:35:53
bart.bm >> beztak má dvě )))))))))
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:29:13
bart.bm >> jooo?? mám pořád stejný 605140889
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:26:26
Zámek >> já ti na něj psal a volal je to tak dva měsíce a hluché i Martin mi psal jestli nemám na tebe aktuální číslo
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:20:57
bart.bm >> v kartě číslo sedí
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:18:08
Zámek >> no nevím
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:17:22
Zámek >> vocásku ty taky pošli číslo páč to co máš v kartě jaksi nefunguje
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:15:10
kasch >> hovno no když už teda nemá černou dušičku to by mohl aj s náma na ty kapříky
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:13:03
bart.bm >> VRÁTIL ....a ještě má něco dodat
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:12:29
kasch >> no když už nic tak se tam aspoň zase všeci slezem
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:12:19
Zámek >> no hochu uvidíme.........děláme v Ostravě autosalón a bude práce i o víkendech. Ale napíšu jestli jedu nebo né ju? Mobil mám tak když tak sms. Joooo mám nové číslo pošlu v SZ
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:09:27
Zámek >> co tam?
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:08:57
Zámek >> tak to zkus teď ....je doma. Sčuchnul jsem se s ním v Ostravě před vánocema
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:08:23
kasch >> v lednu na Břeclav hmmm
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:07:38
kasch >> sem mu kolikrát psal a nic ani na fb mi neodepíše
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:59
kasch >> po trávě se nejezdí a neběhá po trávě se směje :o)))))
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:39
bart.bm >> a to by si tam zase byl ty s Evou, Karel, Boubravka, ty jejich dcerky a já ??
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:18
Zámek >> nevím co řekne nebo né ...napiš mu sms ...je doma
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:51
Zámek >> musel by :o))) a už je tady sokolík :o)))
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:38
Zámek >> proč chytáte na neposečené louce volové ))))
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:33
kasch >> to se mi líbilo že sme tam byli samotní
a sestava jak loni ?? nebo co Vladan je asi mimo už ted aj kdyby zase 100X říkal že na beton pojede
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:04:01
bart.bm >> no to jo ale tam by si Karel asi moc nezachytal jako echo a člun není problém ale s tou trávou by se nepopral
Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:03:05
bart.bm >> musíš jet k vodě jak lije a fouká 100km vítr a pak tam budeš sám jak na Polouvsí )))))))) tam jsme byli sami )))))))))
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:00:37
Zámek >> záleží kde sedneš a hovada jsou všude.
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:55:05
bart.bm >> no na Tovačově to nevím upřímně když sem tam byl tak se mi tam moc nelíbilo dáš bójku a borec ti to křížem převeze a nebo ti k bójce co máš na odhoz haže borec co sedí vedle tebe
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:44:54
Zámek >> to jsou jen přání,co vím,tak stou cestou i stím mostem je problém,ta těžební loď má svůj pohon,nic ju netahá.-)))
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:41:52
Aleš10 >> bohužel se toto stává.-)))
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:40:50
Zámek >> no doufám že to počasí bude o něčem jiném než letos...můžem to udělat na Tovačově aspoň bude klid :o))
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:37:35
tady takto by to pak mělo nějak vypadat to šrafované nevim jistě jestli to chcou taky ale ostatní chcou koupit zelené je cesta a to modré by měl být prej most aby se dala ta ludra co těží zapráhnout za tu jejich lod a tahat za cestu
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:32:04
tuzemak >> to už jsem někde slyšel že týpci došli k vodě těšili se jak budou týden chytat a rozbalili nahodili a za chvilku došla baba prý jestli nemají telefon že našla mrtvolu ve vodě no hned samo že po fiš
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:29:56
Aleš10 >> člověk jde na procházku kolem vody,udělá se mu blbě,a šup,spadne do vody,pak ho najde rybář,bohužel pozdě.-)))
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:28:37
bart.bm >> no to se neboj nenechám si ujít jedu za každého počasí to víš :D
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:27:01
tuzemak >> to jo ale tam je menší pravděpodobnost
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:26:01
Aleš10 >> to bys nesměl chytat nikde,i na potoku můžeš zapřáhnout mrtvolu.o)))
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:24:26
tuzemak >> podle toho co píšeš nevim teda :-)
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:23:36
Aleš10 >> ale houno,zase se ty utopence tak často netahají.o))))
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:21:39
tuzemak >> to bych tam ani nechodil museli by tam být ryby ze zlata :-)
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:20:52
Aleš10 >> stím tak nějak musíš trochu počítat,že ta možnost je.-)))
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:19:32
tuzemak >> no stejně pak zjistit za co tahal dost hnus
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:19:15
bart.bm >> včil sem našel hloubku,ofiko se uvádí 25m.-)))
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:18:46
Aleš10 >> neboj,nevytáhl ho,lana držely fest.-))))
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:17:06
bart.bm >> ono tohohle bude víc v přehredách
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:16:35
tuzemak >> no to muselo být tak supr
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:16:21
Zámek >> zámo aby ti vyšel čas na společnou akci vokurko příští rok :o)))
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:14:15
Zámek >> to je možný,ale co vím,tak hodně záleží na poptávce po písku,další těžební flek je u Štěpánova,tam má prý taky vyrůst velká voda.-))
NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:12:13
tuzemak >> maji rozjednane koupi dalších pozemků
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:10:25
Aleš10 >> v plavkách je to v poho u nás na jezeru vyplaval kufr po 4 letech i s podnikatel z Olomouce :o)))
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:09:38
Aleš10 >> 40 let tomu,kamošův tata tahal tak nafouklýho plavce neplavce.-))) ten se zamotal do lan..
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:08:26
bart.bm >> to myslím nemá takovou hloubku,vím o 20m,jestli těží hlouběji nevím,ono tam už se moc roztahovat nemůžou,včil už druhým rokem jedou k Náklu,pak pojedou do hloubky,teda pokud bude zájem o písek.-))
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:07:55
tuzemak >> bych se tam bál chodit na fiš myslíš že táhneš pupíka jakýho svět neviděl a von borec s plavkama :-)
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:06:16
Aleš10 >> každá voda je zrádná.-))
Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:06:11
tuzemak >> kolik má náklo hloubku?30 jak trubec?
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:58
tuzemak >> omg to jsou hnupi
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:55
Aleš10 >> kdyby nebyli ti machři ožralýý,bab hafo nevadí.o))
Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:08
Aleš10 >> pokud má sílu a doplave doprostřed je dobré,nazpátek už nestíhá,je tam na dně hafo lan,se tam zamotáá a lape dušičky,i na tom dně ho mají problém najíd,páč jak sa těží,tož ten kal plave.-))
NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:01:56
tuzemak >> kdyby nebyli babi bylo by líp