Morava 19A - Náklo | MRK.cz

Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Ntuzemak - Profil | St 5.6.2019 7:55:13

Tyto piskovny je škoda. 😭😭😭

    Nj.c. - Profil | Út 4.6.2019 16:43:10

    tam to musí být dobré, karavan i s elektřinou

      NDodo677 - Profil | Út 4.6.2019 15:25:18

      ....... kurnik..... a přitom mě tam nic tak extra zajimavyho nepřipadlo...😃

        NMaRra - Profil | Po 3.6.2019 19:54:18

        Radek Hříbek >> a bude jich vic minuly tyden jsem tam byl a uz se natahuje elektrika dal.

          NRadek Hříbek - Profil | Po 3.6.2019 14:43:56

          Aktuální stav u silnice mezi obcemi Náklem a Lhotou. Co dodat. :-(

            NMaRra - Profil | Čt 13.9.2018 17:29:23

            Ahoj mate letos na Nakle nejake vetsi uspechy!?

              Ncudinek - Profil | Út 15.5.2018 11:48:13

              Ahoj, je tu někdo, kdo se specializuje na Nákle na kapry? Kdyžtak SZ, mockrát děkuji!!

                NFlicek - Profil | St 16.8.2017 16:34:10

                Strop 330 >> K veceru po sichte tam zkusim zajet.Nez se tam zorientuji,kde se parkuje,chyta,nechyta atd bude chvili trvat,ale uvidime.Diky aspon za neco

                  NStrop 330 - Profil | St 16.8.2017 11:07:19

                  Flicek >> čau na nakle bych řekl že tráva není vůbec. Dravci tam určitě jsou stačí vyzkoušet víc ti neporadím sám tam moc nejezdím

                    NFlicek - Profil | Út 15.8.2017 22:10:58

                    Zdravim vas kluci.Jsem v Olomouci na montazi a dneska jsem byl zkusit vlacku na Podebradech a po pul hodce jsem to musel zabalit.Travy ,ze by to nepobral senik ve statku.Prosim vas jeste jsem tady nasel revir Naklo nevite jak je to s travou tam nebo nejake jine info.Jsem od Ostravy a vubec to tady neznam byl bych rad za kazdou informaci o mistnich revirech,dekuji.

                      NDemon81 - Profil | So 6.5.2017 13:59:21

                      kabát >> Děje, v létě samej koupač, skutry na vodě, a spíš to tam vypadá jak v kempu. O prázdninách se v určitou hodinu platí za vjezd, u vody kolem silnice mezi náklem a lhotou jsou rozestavěny karavany. Na jinejch mistech mimo ofic pláž to tam hlídá borec, kterýmu když se něco nelíbí tak to hlásí vedení pískoven a ti to předávají MO. Prostě a jednoduše, dobře už tam bylo a asi už nebude. K rybám, násadáci tam jsou a celkem jdou teď z jara jdou hlavně na feeder.

                        Ntuzemak - Profil | Pá 5.5.2017 17:09:27

                        kabát >> pry ho budou zavážet makadamem.😫😫😫

                          Nkabát - Profil | Pá 5.5.2017 10:52:26

                          Tolik let se na Náklu nic neděje???

                            Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:40:30

                            kasch >> ocasi jdem na fb

                              Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:36:35

                              Zámek >> a kde a kdy chcete jet na ten grupensex s biwakama QUAD ))))))))

                                Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:35:53

                                bart.bm >> beztak má dvě )))))))))

                                  NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:29:13

                                  bart.bm >> jooo?? mám pořád stejný 605140889

                                    Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:26:26

                                    Zámek >> já ti na něj psal a volal je to tak dva měsíce a hluché i Martin mi psal jestli nemám na tebe aktuální číslo

                                      NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:20:57

                                      bart.bm >> v kartě číslo sedí

                                        Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:18:08

                                        Zámek >> no nevím

                                          Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:17:22

                                          Zámek >> vocásku ty taky pošli číslo páč to co máš v kartě jaksi nefunguje

                                            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:15:10

                                            kasch >> hovno no když už teda nemá černou dušičku to by mohl aj s náma na ty kapříky

                                              Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:13:03

                                              bart.bm >> VRÁTIL ....a ještě má něco dodat

                                                NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:12:29

                                                kasch >> no když už nic tak se tam aspoň zase všeci slezem

                                                  Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:12:19

                                                  Zámek >> no hochu uvidíme.........děláme v Ostravě autosalón a bude práce i o víkendech. Ale napíšu jestli jedu nebo né ju? Mobil mám tak když tak sms. Joooo mám nové číslo pošlu v SZ

                                                    Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:11:13

                                                    kasch >> a už vrátil?

                                                      NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:09:41

                                                        Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:09:27

                                                        Zámek >> co tam?

                                                          Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:08:57

                                                          Zámek >> tak to zkus teď ....je doma. Sčuchnul jsem se s ním v Ostravě před vánocema

                                                            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:08:23

                                                            kasch >> v lednu na Břeclav hmmm

                                                              NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:07:38

                                                              kasch >> sem mu kolikrát psal a nic ani na fb mi neodepíše

                                                                Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:59

                                                                kasch >> po trávě se nejezdí a neběhá po trávě se směje :o)))))

                                                                  NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:39

                                                                  bart.bm >> a to by si tam zase byl ty s Evou, Karel, Boubravka, ty jejich dcerky a já ??

                                                                    Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:18

                                                                    Zámek >> nevím co řekne nebo né ...napiš mu sms ...je doma

                                                                      Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:51

                                                                      Zámek >> musel by :o))) a už je tady sokolík :o)))

                                                                        Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:38

                                                                        Zámek >> proč chytáte na neposečené louce volové ))))

                                                                          NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:33

                                                                          kasch >> to se mi líbilo že sme tam byli samotní

                                                                          a sestava jak loni ?? nebo co Vladan je asi mimo už ted aj kdyby zase 100X říkal že na beton pojede

                                                                            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:04:01

                                                                            bart.bm >> no to jo ale tam by si Karel asi moc nezachytal jako echo a člun není problém ale s tou trávou by se nepopral

                                                                              Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:03:05

                                                                              bart.bm >> musíš jet k vodě jak lije a fouká 100km vítr a pak tam budeš sám jak na Polouvsí )))))))) tam jsme byli sami )))))))))

                                                                                Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:00:37

                                                                                Zámek >> záleží kde sedneš a hovada jsou všude.

                                                                                  NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:55:05

                                                                                  bart.bm >> no na Tovačově to nevím upřímně když sem tam byl tak se mi tam moc nelíbilo dáš bójku a borec ti to křížem převeze a nebo ti k bójce co máš na odhoz haže borec co sedí vedle tebe

                                                                                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:44:54

                                                                                    Zámek >> to jsou jen přání,co vím,tak stou cestou i stím mostem je problém,ta těžební loď má svůj pohon,nic ju netahá.-)))

                                                                                      Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:41:52

                                                                                      Aleš10 >> bohužel se toto stává.-)))

                                                                                        Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:40:50

                                                                                        Zámek >> no doufám že to počasí bude o něčem jiném než letos...můžem to udělat na Tovačově aspoň bude klid :o))

                                                                                          NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:37:35

                                                                                          tady takto by to pak mělo nějak vypadat to šrafované nevim jistě jestli to chcou taky ale ostatní chcou koupit zelené je cesta a to modré by měl být prej most aby se dala ta ludra co těží zapráhnout za tu jejich lod a tahat za cestu

                                                                                            NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:32:04

                                                                                            tuzemak >> to už jsem někde slyšel že týpci došli k vodě těšili se jak budou týden chytat a rozbalili nahodili a za chvilku došla baba prý jestli nemají telefon že našla mrtvolu ve vodě no hned samo že po fiš

                                                                                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:29:56

                                                                                              Aleš10 >> člověk jde na procházku kolem vody,udělá se mu blbě,a šup,spadne do vody,pak ho najde rybář,bohužel pozdě.-)))

                                                                                                NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:28:37

                                                                                                bart.bm >> no to se neboj nenechám si ujít jedu za každého počasí to víš :D

                                                                                                  NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:27:01

                                                                                                  tuzemak >> to jo ale tam je menší pravděpodobnost

                                                                                                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:26:01

                                                                                                    Aleš10 >> to bys nesměl chytat nikde,i na potoku můžeš zapřáhnout mrtvolu.o)))

                                                                                                      NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:24:26

                                                                                                      tuzemak >> podle toho co píšeš nevim teda :-)

                                                                                                        Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:23:36

                                                                                                        Aleš10 >> ale houno,zase se ty utopence tak často netahají.o))))

                                                                                                          NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:21:39

                                                                                                          tuzemak >> to bych tam ani nechodil museli by tam být ryby ze zlata :-)

                                                                                                            Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:20:52

                                                                                                            Aleš10 >> stím tak nějak musíš trochu počítat,že ta možnost je.-)))

                                                                                                              NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:19:32

                                                                                                              tuzemak >> no stejně pak zjistit za co tahal dost hnus

                                                                                                                Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:19:15

                                                                                                                bart.bm >> včil sem našel hloubku,ofiko se uvádí 25m.-)))

                                                                                                                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:18:46

                                                                                                                  Aleš10 >> neboj,nevytáhl ho,lana držely fest.-))))

                                                                                                                    NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:17:06

                                                                                                                    bart.bm >> ono tohohle bude víc v přehredách

                                                                                                                      NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:16:35

                                                                                                                      tuzemak >> no to muselo být tak supr

                                                                                                                        Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:16:21

                                                                                                                        Zámek >> zámo aby ti vyšel čas na společnou akci vokurko příští rok :o)))

                                                                                                                          Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:14:15

                                                                                                                          Zámek >> to je možný,ale co vím,tak hodně záleží na poptávce po písku,další těžební flek je u Štěpánova,tam má prý taky vyrůst velká voda.-))

                                                                                                                            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:12:13

                                                                                                                            tuzemak >> maji rozjednane koupi dalších pozemků

                                                                                                                              Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:10:25

                                                                                                                              Aleš10 >> v plavkách je to v poho u nás na jezeru vyplaval kufr po 4 letech i s podnikatel z Olomouce :o)))

                                                                                                                                Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:09:38

                                                                                                                                Aleš10 >> 40 let tomu,kamošův tata tahal tak nafouklýho plavce neplavce.-))) ten se zamotal do lan..

                                                                                                                                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:08:26

                                                                                                                                  bart.bm >> to myslím nemá takovou hloubku,vím o 20m,jestli těží hlouběji nevím,ono tam už se moc roztahovat nemůžou,včil už druhým rokem jedou k Náklu,pak pojedou do hloubky,teda pokud bude zájem o písek.-))

                                                                                                                                    NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:07:55

                                                                                                                                    tuzemak >> bych se tam bál chodit na fiš myslíš že táhneš pupíka jakýho svět neviděl a von borec s plavkama :-)

                                                                                                                                      Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:06:16

                                                                                                                                      Aleš10 >> každá voda je zrádná.-))

                                                                                                                                        Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:06:11

                                                                                                                                        tuzemak >> kolik má náklo hloubku?30 jak trubec?

                                                                                                                                          NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:58

                                                                                                                                          tuzemak >> omg to jsou hnupi

                                                                                                                                            Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:55

                                                                                                                                            Aleš10 >> kdyby nebyli ti machři ožralýý,bab hafo nevadí.o))

                                                                                                                                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:08

                                                                                                                                              Aleš10 >> pokud má sílu a doplave doprostřed je dobré,nazpátek už nestíhá,je tam na dně hafo lan,se tam zamotáá a lape dušičky,i na tom dně ho mají problém najíd,páč jak sa těží,tož ten kal plave.-))

                                                                                                                                                NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:01:56

                                                                                                                                                tuzemak >> kdyby nebyli babi bylo by líp