Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NIndiana - Profil | St 20.4.2011 10:12:41

Břehů bych se nebál, spíš jestli je tam hodně koupajicích a údajné rádoby technopárty, tak to to může být nepříjemné.

    Nfishmen17a - Profil | St 20.4.2011 10:08:38

    Koukám na fotky(Google) a břehy jsou jedna velká planina.

      NIndiana - Profil | St 20.4.2011 10:04:12

      tuzemak >> Jak to vypadá s obsádkou revíru? Hlavně kapr a amur?

        NDave> - Profil | Út 19.4.2011 21:21:38

        tuzemak >> Hmm velký,velký známosti.

          NDave> - Profil | Út 19.4.2011 21:20:50

          d a v i d >> Hej, ja tě znám ty jsi nějakou dobu chytal v Olomouci na tzv. Hamryzu, že jo.

            Nd a v i d - Profil | Út 19.4.2011 21:01:49

            Dave≻ >> >Dave - 19.4.2011 20:53:43 >> nezasir..j otazku ty hnupe

              Ntuzemak - Profil | Út 19.4.2011 20:54:44

              Dave≻ >> >Dave - 19.4.2011 20:53:43 >> to dělají jen velký známosti,žádný in ani king....

                NDave> - Profil | Út 19.4.2011 20:53:43

                tuzemak >> To ti věřím, ty si IN a velký KING.:-)))

                  Ntuzemak - Profil | Út 19.4.2011 20:48:08

                  Dave≻ >> >Dave - 19.4.2011 20:44:36 >> všude možně chytám,i tam kde ty se nedostaneš...

                    NDave> - Profil | Út 19.4.2011 20:44:36

                    tuzemak >> Pan Tuzemák chytá na Nákle, podívejme se.Chytáš podél silnice mezi Náklem a Lhotou nebo chytáš z druhé strany od Březové???

                      NButchi - Profil | Út 19.4.2011 18:33:26

                      Na jaře a na podzim OK. Musí foukat, pokud je hladina jako olej, nic nebere. To se naštěstí stává jen vyjímečně. Na rozdíl od celého kraje, který se tam jezdí koupat a v noci pořádá technopárty. Je tam spousta škeblí a prudké zlomy dna. Žádna sranda.

                        Ntuzemak - Profil | Út 19.4.2011 18:25:36

                        Indiana >> pokud se dá říct každý víkend,hlavně v nedělu,tak tam jezdím pravidelně,letos sem tu možnost ještě neměl,ale řekl bych,že je ještě čas,voda díky tý hloubce musí být hodně studená.

                          NIndiana - Profil | Út 19.4.2011 18:19:21

                          Jezdí sem někdo pravidelně nebo alespoň častěji?

                            NIndiana - Profil | Út 19.4.2011 18:18:42

                            smyk99 - >> Navšítívil jsi nakonec tuhle vodu? Pocity? Zkušenosti?

                              Nkoupilr31 - Profil | Út 25.1.2011 13:24:24

                              Náklo je záhadná ale hlavně hluboká voda. Musíš si to projet echolotem nebo něco zjistit od domorodců. Vloni jsem tam byl chytat za kamošem, kterej se tam ubytoval na 4 dny. Já sem za ten 1 den co jsem byl za ním chytil 1 cejna a on za ty 4 dny asi 3 kapry. Takže žádná sláva. Ale je to dany taky tím, že je tam hodně lidí na koupání a jsou tam i spodní prody. Je potřeba najít si místo kda není až taková velká hloubka. Uvidíme letos co to tam přinese. Doufám že ty mrchy začnou sbírat i koule.

                                NDave> - Profil | Po 6.12.2010 13:30:48

                                smyk99 - >> Náklo je dobrá voda na kapry, ale ti koupající mi tam vadí takže jezdím na Slezkou Hartu.

                                  Nfishmen17a - Profil | Pá 25.6.2010 20:11:25

                                  byl tam ted nekdo? kdyz tak prosim vlozte i foto, uvazuju ze bych se tam na par dni zabydlel,

                                    Ntuzemak - Profil | Út 22.6.2010 11:24:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    smyk99 >> loni se dalo bez problémů,nevím o nějakým omezení na letošek,koule sem zkoušel,bohužel bez uspěchu,ty potvůrky braly jen klasiku,kolínko a hlavně kukuřicu

                                      Nsmyk99 - Profil | Po 21.6.2010 14:13:39

                                      tuzemak >> dá se u vody bivakovat(stanovat) bez větších problému s rybářskou stráží. Chytáš na koule?

                                        Ntuzemak - Profil | Po 21.6.2010 10:57:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jezdím tam dosti často,mák to kousek,minulý týden s kámošem 3h a ani potah,ale nezoufám,ono se to tam teprve rozjede,jen ti koupající tam dělají hrozný bordel..