Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NZámek - Profil | Pá 26.12.2014 14:52:20

a co se týče ryb tak jsem viděl dva kolem metru a odhadem tak cca 17+ co tam vytáhli borci seděli u cesty na straně od lhoty když najdu to foto těch kapru tak ti je pošlu do SZ

    NZámek - Profil | Pá 26.12.2014 14:45:28

    tuzemak >> co já vím tak to je pravda no :D

      Ntuzemak - Profil | Pá 26.12.2014 12:41:33

      Zámek >> Díky bordelu a přemnožení potkanů,tam řádila leptospiróza,takže úspěch jako cyp.-)))

        NZámek - Profil | Pá 26.12.2014 12:33:43

        Kluci jak se vam tam letos dařilo. A jaké úspěchy tady na té vodě máte

          Nskura - Profil | St 23.7.2014 17:42:48

          skura >> nechci znat podrobnosti,jen potrebuji motivaci.mam pocit,ze to sjelo k Mezicim.tak me nekdo povzbudte.

            Nskura - Profil | St 23.7.2014 17:36:50

            nazdar kluci,uz se nekomu letos povedlo zabodovat se sumcem?nepocitam 100 - .

              NDemon81 - Profil | Ne 2.2.2014 0:15:04

              jurau >> Ultralight nemám, ale celkem by mě zajimalo jak se loaklizují sumci pomocí ultalightu. :-) Na ryby už tam moc nejezdím, ale když se tam jedu okoupat nebo se podívat za kámošema na ryby, tak jsem tam někoho kdo tam líta s vrtulníkem nad vodou neviděl ani o tom neslyšel. Jedinej vrtulník co jsem tam loni viděl, byl policejní a hledal nějkyho utonulýho.

                Ntuzemak - Profil | So 1.2.2014 15:41:48

                jurau >> nejlepší by bylo,vzít buldozer,a celý tento areál srovnat ze zemíííí...

                  Njurau - Profil | So 1.2.2014 14:04:43

                  Pár let zpátky jsem opravoval pro šéfa chatku na nákle v tom obytném areálu. Přišel tam chlapík a vyprávěl ,jak tam chytá sumce: " nejdřív zatopím v udírně, tady kousek mám ultralight tak vyletím a lokalizuju si nějakýho pěknýho sumce, pak vemu loďku hodím mu nástrahu na hlavu, vytáhnu ho a šup s ním do vyhřátý udírny." Tak to bylo jen pro inspiraci abyste věděli jak tam chytat (-:

                    NOlda 85 - Profil | Ne 19.1.2014 21:46:24

                    Tak dnes jsem tam byl 5 hodin a nic, už to balím a na jednou záběr, malej okounek 20, potěšil. Jinak celkově to bylo mrtvy. Jeden místní rybař říkal, že v prosinci to tam bylo taky zabity.

                      NDemon81 - Profil | Ne 19.1.2014 13:28:24

                      chachar000 >> Taky už tam moc nejezdím, s tou vodou se něco stalo a nemužu přijít na to co. tři roky zpět se tam dalo ještě dobře zachytat, ale poslední dva roky to stojí za ......! A hlavně ty techno párty to je bomba. Bordel kolem vody, to je tak na zblití. Ještě nevím jestli si letos budu brát povolenku, ale jestli jo tak mám takovej plán, že bych se zkusil domluvit s panem Machalou a sehnat pár kámošů co tam jezdí na ryby a že by jsme si tam v rámci brigád udělali uklid.

                        Nchachar000 - Profil | Ne 19.1.2014 13:18:01

                        Demon81 >> Já tam přijel 2 roky zpátky v první týden prázdnin v 9 ráno . Houfy lidí a první vjezd od Nákla . Prostě jsem nepochodil . Ukazoval sem mu RŘ . Na silnici všude žlutá čára se zákazem stání a na polní cesty taky zákaz . Co chceš dělat ? Já tám jezdil dřív na prázdniny , ale co se stou vodou stalo to je hnus ...

                          NDemon81 - Profil | Ne 19.1.2014 13:12:39

                          chachar000 >> Já tenhle problém nikdy neměl. I když jsem se jel jen koupat tak sem si sebou na přední sedačku vzal prut a ještě nějaký nesmysly a pokaždé mi to prošlo. Já jezdil vždycky tím prvním vjezdem od nákla.

                            NRadek Hříbek - Profil | Ne 19.1.2014 12:59:00

                            Radek Hříbek >> Oprava, p. Machala není hospodář, ale jednatel MO v Litovli. Omlouvám se za chybu.

                              Nchachar000 - Profil | Ne 19.1.2014 12:48:42

                              Demon81 >> Já se tam s ním hádal snad 20 minut . Měl sem auto plný rybářských krámů
                              . Znechucenej sem byl na celej den . Zaplatil sem a už v létě nikdy víc ..

                                NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 19.1.2014 11:50:24

                                a jsou tam ryby, kvůli kterým má cenu se nervačit s koupáčema? :-)

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 19.1.2014 11:37:45

                                  vždy to tam bylo tak domluvený,že rybář za nic neplatí,ani za auto,ani za stan či bivak,mám dojem,že ti co vybírají penízky si dělají pravidla podle sebe..

                                    NDemon81 - Profil | Ne 19.1.2014 11:27:17

                                    ČapaCarp >> Zaleží jestli tam máš podlážku. Já jsem ji neměl a platit jsem nemusel protože jsem jim řekl že je to rybářský přístřešek a ti co to vybírají tak to vzali. Kolega podlážku měl a platil.

                                      NDemon81 - Profil | Ne 19.1.2014 11:22:18

                                      chachar000 >> Pokud u vjezdu řekneš že jedeš rybařit tak neplatiš.

                                        NRadek Hříbek - Profil | Ne 19.1.2014 10:15:43

                                        Jj, v létě může vyrazit mezi Náklo a Lhotu na Moravě jen otrlý člověk.