Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ntuzemak - Profil | Ne 19.1.2014 10:07:24

pěkná voda,bohužel co tam dokáže udělat koupající a různá hašiš párty je na blitííí.....

    NRadek Hříbek - Profil | Ne 19.1.2014 10:04:50

    Následují slova hospodáře z MO Litovel p. Machaly. Více na fóru www.crslitovel.cz. - Zdravím. Co se týká parkování tak důrazně upozorňuji, že platí podmínky uvedené v popisu revíru a oficiálně dle požadavku majitele pískovny je možno bezplatně parkovat pouze na ploše kolem st. silnice Náklo Lhota n/M. To, že je z leteckého snímku patrné stání vozidel kolem celé pískovny je bohužel skutečnost, ale ve většině případů se nejedná o lovící rybáře. Řešení stání vozidel není v kompetenci RS pokud se nejedná o panelovou cestu vedoucí dříve do areálu vodních sportů. Na této cestě pokud stojí auto rybáře a je přistižen, je dotyčnému automaticky zadržena povolenka k lovu ryb, dle podmínek uvedených v popise revíru. Dále tuto otázku v současné době nehodlám rozebírat a je na každém lovícím, aby si uvědomil jak obtížně jsme vyjednávali s majitelem pískovny možnost lovu téměř kolem celé pískovny. Budeme-li dohodnutá pravidla masově porušovat, může se také stát, že budeme opět lovit jen a pouze kolem cesty Náklo – Lhota n/M. a ostatní pěkná místa, kolem pískovny nám zůstanou pro lov ryb zapovězena.

      NRadek Hříbek - Profil | Ne 19.1.2014 9:51:12

      Co já vím, tak rybáři za parkování platit nemusí. Nevím o tom, že by mělo dojít ke změně.

        NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 21:46:56

        ČapaCarp >> Jasně, já myslím že teď kapříci moc nepůjdou, spíš cejni a plotic.

          NČapaCarp - Profil | So 18.1.2014 21:41:18

          Olda 85 >> to vůbec nevím pár jsem jich výtahl, ale pak jsem chytal na 2 koule pod sebou a byl klid.

            NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 21:36:09

            ČapaCarp >> Cejnu tam je hodně?

              NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 21:14:55

              Jo tam dost zákazu

                NČapaCarp - Profil | So 18.1.2014 21:13:08

                Olda 85 >> jo přesně tam :-)

                  NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 21:12:18

                  ČapaCarp >> Jo tam to vyzkouším , směrem na Lhotu u silnice jak se stačí pískovna , tam že?

                    NČapaCarp - Profil | So 18.1.2014 21:07:58

                    chachar000 >> jo to je pravda chtěli po mě i 50 kč za den za bivak,ale povedlo se mi ukecat toho majitele kempu, že tam jeden jeho známej chytal sumce tak jsem mu dal asi 3 cejny tak za to pak po mě nic nechtěl.

                      NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 21:07:27

                      ČapaCarp >> Tak na tu hranu by to chtělo nahodit

                        Nchachar000 - Profil | So 18.1.2014 21:05:08

                        Jo a během prázdnin se tam platí parkovné . To je perla jak cip .

                          Nchachar000 - Profil | So 18.1.2014 21:01:39

                          Byl sem tam naposledy 2 roky zpátky . Je to krásná voda , ale v RŘ je téhle vodě věnována málem celá stránka kvůli zákazům . 50 procent břehů je nedostupná kvůli dobývacímu prostoru těžby . Dojezd autem je důvodem k odebrání povolenky . Na této fotce mám pod špičkou prutu 7 metrů hloubky a jde to strmě dolů dál . Těch pár koulí co jsem tam hodil se skutálelo bůhví kam . Jsou tam krásné plotice . Kapříky jsme chytali malé a jsou tam, strašné spousty koupajícíh a bordel od nich .

                            NČapaCarp - Profil | So 18.1.2014 20:59:13

                            Olda 85 >> právě že 20-30m od břehu je hloubka vždycky tak 4-8m metru pak je hrana a pada to hodně dolu

                              NČapaCarp - Profil | So 18.1.2014 20:58:18

                              Olda 85 >> V lednu jsem tam zrovna nikdy nebyl jsem začal vždycky v dubnu, ale kdybych tam jel tak bych chytal skoro stejně a sedl bych tam u cesty jak je ten hlavní kemp a šel bych za něj do zadu.

                                NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 20:56:43

                                ČapaCarp >> Jestli teď v lednu budou vůbec 20 - 30 m od břehu, možná budou ve větší hloubce

                                  NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 20:52:32

                                  ČapaCarp >> Chci tam zajet tento týden. Co leden, to si tam chytal?

                                    NČapaCarp - Profil | So 18.1.2014 20:45:40

                                    Na Náklu jsem chytal několikrát jednou i na 10 denní výpravě. Chytal jsem vždycky cca 20-30 m od břehu. Nejlepší je to asi na jaře a na podzim. V létě je tam každý víkend discotéka loni tam mohlo být tak 2000 lidí na té jedné tak že klid u vody žádnej. Navíc když chytám blízko břehu se mi tam vždycky motali koupající měl jsem tam i tyčovku a nějaký chytrák byl zvědavej a začal mi na ni hrabat a než jsem si toho všimnul tak už byla potopená v 8 metrech. Jinak je to tam plno ostrých škeblí předloni byla v létě nonstopka tu loni zrušili.

                                      NOlda 85 - Profil | So 18.1.2014 20:28:16

                                      Olda 85 >> Chtěl bych nahodit mezi Náklem a Lhotou podél silnice