Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:39

bart.bm >> a to by si tam zase byl ty s Evou, Karel, Boubravka, ty jejich dcerky a já ??

    Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:06:18

    Zámek >> nevím co řekne nebo né ...napiš mu sms ...je doma

      Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:51

      Zámek >> musel by :o))) a už je tady sokolík :o)))

        Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:38

        Zámek >> proč chytáte na neposečené louce volové ))))

          NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:05:33

          kasch >> to se mi líbilo že sme tam byli samotní

          a sestava jak loni ?? nebo co Vladan je asi mimo už ted aj kdyby zase 100X říkal že na beton pojede

            NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 19:04:01

            bart.bm >> no to jo ale tam by si Karel asi moc nezachytal jako echo a člun není problém ale s tou trávou by se nepopral

              Nkasch - Profil | Ne 28.12.2014 19:03:05

              bart.bm >> musíš jet k vodě jak lije a fouká 100km vítr a pak tam budeš sám jak na Polouvsí )))))))) tam jsme byli sami )))))))))

                Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 19:00:37

                Zámek >> záleží kde sedneš a hovada jsou všude.

                  NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:55:05

                  bart.bm >> no na Tovačově to nevím upřímně když sem tam byl tak se mi tam moc nelíbilo dáš bójku a borec ti to křížem převeze a nebo ti k bójce co máš na odhoz haže borec co sedí vedle tebe

                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:44:54

                    Zámek >> to jsou jen přání,co vím,tak stou cestou i stím mostem je problém,ta těžební loď má svůj pohon,nic ju netahá.-)))

                      Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:41:52

                      Aleš10 >> bohužel se toto stává.-)))

                        Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:40:50

                        Zámek >> no doufám že to počasí bude o něčem jiném než letos...můžem to udělat na Tovačově aspoň bude klid :o))

                          NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:37:35

                          tady takto by to pak mělo nějak vypadat to šrafované nevim jistě jestli to chcou taky ale ostatní chcou koupit zelené je cesta a to modré by měl být prej most aby se dala ta ludra co těží zapráhnout za tu jejich lod a tahat za cestu

                            NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:32:04

                            tuzemak >> to už jsem někde slyšel že týpci došli k vodě těšili se jak budou týden chytat a rozbalili nahodili a za chvilku došla baba prý jestli nemají telefon že našla mrtvolu ve vodě no hned samo že po fiš

                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:29:56

                              Aleš10 >> člověk jde na procházku kolem vody,udělá se mu blbě,a šup,spadne do vody,pak ho najde rybář,bohužel pozdě.-)))

                                NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:28:37

                                bart.bm >> no to se neboj nenechám si ujít jedu za každého počasí to víš :D

                                  NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:27:01

                                  tuzemak >> to jo ale tam je menší pravděpodobnost

                                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:26:01

                                    Aleš10 >> to bys nesměl chytat nikde,i na potoku můžeš zapřáhnout mrtvolu.o)))

                                      NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:24:26

                                      tuzemak >> podle toho co píšeš nevim teda :-)

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:23:36

                                        Aleš10 >> ale houno,zase se ty utopence tak často netahají.o))))