Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:21:39

tuzemak >> to bych tam ani nechodil museli by tam být ryby ze zlata :-)

    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:20:52

    Aleš10 >> stím tak nějak musíš trochu počítat,že ta možnost je.-)))

      NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:19:32

      tuzemak >> no stejně pak zjistit za co tahal dost hnus

        Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:19:15

        bart.bm >> včil sem našel hloubku,ofiko se uvádí 25m.-)))

          Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:18:46

          Aleš10 >> neboj,nevytáhl ho,lana držely fest.-))))

            NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:17:06

            bart.bm >> ono tohohle bude víc v přehredách

              NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:16:35

              tuzemak >> no to muselo být tak supr

                Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:16:21

                Zámek >> zámo aby ti vyšel čas na společnou akci vokurko příští rok :o)))

                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:14:15

                  Zámek >> to je možný,ale co vím,tak hodně záleží na poptávce po písku,další těžební flek je u Štěpánova,tam má prý taky vyrůst velká voda.-))

                    NZámek - Profil | Ne 28.12.2014 18:12:13

                    tuzemak >> maji rozjednane koupi dalších pozemků

                      Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:10:25

                      Aleš10 >> v plavkách je to v poho u nás na jezeru vyplaval kufr po 4 letech i s podnikatel z Olomouce :o)))

                        Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:09:38

                        Aleš10 >> 40 let tomu,kamošův tata tahal tak nafouklýho plavce neplavce.-))) ten se zamotal do lan..

                          Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:08:26

                          bart.bm >> to myslím nemá takovou hloubku,vím o 20m,jestli těží hlouběji nevím,ono tam už se moc roztahovat nemůžou,včil už druhým rokem jedou k Náklu,pak pojedou do hloubky,teda pokud bude zájem o písek.-))

                            NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:07:55

                            tuzemak >> bych se tam bál chodit na fiš myslíš že táhneš pupíka jakýho svět neviděl a von borec s plavkama :-)

                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:06:16

                              Aleš10 >> každá voda je zrádná.-))

                                Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:06:11

                                tuzemak >> kolik má náklo hloubku?30 jak trubec?

                                  NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:58

                                  tuzemak >> omg to jsou hnupi

                                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:55

                                    Aleš10 >> kdyby nebyli ti machři ožralýý,bab hafo nevadí.o))

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 28.12.2014 18:04:08

                                      Aleš10 >> pokud má sílu a doplave doprostřed je dobré,nazpátek už nestíhá,je tam na dně hafo lan,se tam zamotáá a lape dušičky,i na tom dně ho mají problém najíd,páč jak sa těží,tož ten kal plave.-))

                                        NAleš10 - Profil | Ne 28.12.2014 18:01:56

                                        tuzemak >> kdyby nebyli babi bylo by líp