Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Enigma - Profil | Pá 21.1.2011 19:43:52

masta7710 >> No to jsme,ale jsou mezi námi tací,kteří jsou z jiného světa..:-)))

    masta7710 - Profil | Pá 21.1.2011 10:08:39

    Ahoj všem kupujícím i prodávajícím :-) Zatím na bazaru asi víc prodávám než nakupuji ,ale ikdyž jsem nakupoval jsem nikdy (naštěstí) neměl problémy jak s komunikací ,tak ani se zbožím. A ať tady probíráme cokoliv týkající se "bazaru" myslím ,že pokud se všichni k sobě navzájem nebudeme chovat jako prasata ,tak neni o čem debatovat :-) Vždyť jsem tu snad jedna banda -nebo ne ??

      karel.datel - Profil | Pá 21.1.2011 9:42:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      yvana - >> Bazar v pohodě. Kupoval jsem dvě mačky. Na jednu jsem se byl podívat, ale nevzal jsem ji, ne, že by byla špatná, ale byla moc měkká a já jednu měkkou mačku už měl, prostě jsem zjistil, že se mi nehodí. Druhou mačku jsem si nechal poslat na dobírku a bez problémů.

        Macros - Profil | Pá 21.1.2011 9:32:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        yvana - >> no zatím sem vše přes bazar dostal v pořádku i když určité věci jako 3x u vody( bivak) člověk musí brát z rezervou , je na nás jak info posoudíme a rozhodneme se .Určo jsou podezřelé nové Nicky a podobně pěkně u vody všem a at nám to jezdí

          Feroo - Profil | Pá 21.1.2011 9:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          yvana - >> Kupoval som kaprársky prut a naviják. Podla predajcu bola v mierne opotrebovanom stave...trochu som váhal ale nakoniec som ju kúpil. poslal mi ju na dobierku za 1/4 cenu...po rozbalení som zistil že naviják je funglovka (ani stopa po použití) a na udici neni jedna stopa po použití (ešte aj rúčka bola v orig. fólií)...takže max. spokojnosť :))

            Anýzový dědek - Profil | Pá 21.1.2011 9:24:15

            Přiznávám svou chybu - přesvedčili jste mne.
            Autorovi inzerátu se tímto omlouvám.

              baitruner2 - Profil | Pá 21.1.2011 9:16:03

              Anýzový dědek >> To ses asi seknul.Treba vcera jsem je mel v ruce a bratr je koupil(2ks) za 1tis + 100kc za 1 nahradni civku.Tak ti teda nevim?
              PS:Skoda,ze jsem si je nevyfotil.

                Mike - Profil | Pá 21.1.2011 9:15:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Anýzový dědek >> ten naviják se prodává za cenu do 1500, takže klídek.
                http://www.zbozi.cz/items/?r=hint&itemType=new&q=SH​IMANO+BAITRUNNER+ST+6000+RA

                  baitruner2 - Profil | Pá 21.1.2011 9:12:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kamil68 - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 19.1.2011 20:42:49 [Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.]


                  Tak s tim souhlasim cos napsal.Fakt.
                  PS:Jinak Te zdravím a s Tebou nebyl nikdy problem,kdyz jsem neco potreboval.:-))
                  Kdyz jsem nakupoval prez bazar.To jsem zapomněl do Toho Mého predesleho prizpevku vlatne napsat.To byla vlastne 1 vec z tech 3 co jsem tady koupil.

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 21.1.2011 9:11:24

                    Mike >> Cena- tenhle navi stojí cca 6000,- v kamenném obchodě.....)))

                      Mike - Profil | Pá 21.1.2011 9:06:49

                      Anýzový dědek >> a řeknete nám, co je na tom podezřelého, pane Colombo?

                        Anýzový dědek - Profil | Pá 21.1.2011 8:58:13

                        Teď jsem v Bazaru narazil na tento podezřelý inzerát: :
                        Nabízím: Prodám naviják SHIMANO BAITRUNNER ST 6000 RA Chytaný jednu sezónu,na cívce je navinut vlasec konger team carp 0,28mm/cca 280m. Stav navi je 100%.....pevná cena 1000kč+pošta.zašlu na dobírku nebo převzetí v Ostravě. Kontakt email nebo sz

                          Dulf - Profil | Čt 20.1.2011 17:22:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kamil68 >> ahoj.Na druhou stranu dost lidí jde na Mrk juknout jenom na bazar a nijak víc se tu neprezentujou.Když něco chci prodat ,je mi jedno, jak je tu kdo dlouho.Není to otázka času ,ale poctivosti každého jedince.Osobně mi spíš vadí inzeráty ve stylu dražby.Kdo dá víc,nabídněte atd.Když něco prodávám,tak snad vím,kolik za to chci.A jestli si tady chce přilepšit někdo na bazaru,že něco otočí(tím nemyslím ukradne,ale koupí a prodá dál) nebo sežene výhodněji,je mi taky jedno.Rozhoduje cena a kvalita zboží.Pokud se chová jako slušnej člověk,tak mu to přeji.

                            Kamil68 - Profil | St 19.1.2011 20:42:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ladiis >> Na takové chmatáky vzít prostě bič!Na podobné zprávy,které píšou rádoby kupující např. " ...to mohu sehnat levněji" ,je odpověď jednoduchá " Tak si to tam kup".A pár lidí tady moc dobře vědí koho se to týká! A já je mám například zapsané a kdybych cokoliv prodával,tak už ode mne neuvidí nic i kdyby nabízeli 100x tolik!A musím dodat,že vzhledem k tomu,že mne dost lidí zná,bych si ani nedovolil v čemkoli vědomně podvést!Musel bych se propadnout hanbou,kdyby jo! Ale dnes neplatí známé pořekadlo "S podctivostí nejdál dojdeš" bohužel.Bazar by se možná dal upravit tak,aby v něm mohli prodávat ověření lidé,musel by splňovat pár podmínek např.řádně vyplněná karta s povinnými údaji,určitý počet příspěvků v diskusích,určitá doba (délka) registrace...na podobných fórech je to normální.Máš registraci půl roku starou?Nemáš přístup do bazaru ...karta vyplněna včera a bez povinných položek?Neexistuje!A černou listinu bych zavedl to by maximálně zlepšilo bazar.

                              smradzjzd - Profil | St 19.1.2011 20:04:33

                              Enigma >> jo stačí dík, předtím se to nějak nepobral.

                                Enigma - Profil | St 19.1.2011 20:04:29

                                yvana >> Já vím s tím se nic udělat nedá.Taková je holt naše společnost.

                                  Enigma - Profil | St 19.1.2011 20:03:15

                                  smradzjzd >> Cenu se snažím dát tak,aby zbyl ještě prostor pro slevu.Na tu slyší každý.Stačí takhle???

                                    Ladiis - Profil | St 19.1.2011 19:59:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kamil68 >> Mohu potvrdit tvoje slova, tohleto dělá valná většina lidí, co se na inzeráty ozvou. Jednou to je na bazaru za ty peníze tak to buď akceptuji, nebo se neozývám.. Drobná dohoda je samozřejmě možná, ale zprávy typu vezmu to za tolik, za víc to nemáš šanci prodat je už trošku silný kafe.. V poslední době se množí odpovědi typu netahejte lidi za nos, to se dá koupit za tolik a tolik a mohu to za tu cenu co poždujete mít nové tak mi laskavě slevte... A tak podobně.. :) A nejvíce mě toto pobaví od lidí, co ani neví, jak se ceny těch věcí skutečně pohybují, to je opravdu úsměvné...

                                      Denny - Profil | St 19.1.2011 19:49:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ja mohu za sebe rict,ze jsem nemel problem,2x jsme kupovali pomerne drahe veci,jedna ze Slovenska,dve z Cech.Upozornil jsem,ze jsem mimo uzemi republiky a veci bude prebirat nekdo jiny.Trval jsem na osobnim predani a prohlidce danych veci,Prodavajici se zachovali naprosto seriozne,takze spokojenost.

                                        yvana - Profil | St 19.1.2011 19:48:40

                                        Enigma >> Víš co může tak Mrk s tím něco udělat?Ty chmatáci jsou všude a tady je veřejný web tak těžko může Mrk s těma podvodníkama něco udělat.