Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Nyvana - Profil | Čt 21.7.2011 21:17:55

vahaj >> Vašku blbě na to vidím ale některé věci v bazaru nemají chybu.Druhu trochu poškrábaný ale jako nový to nadskakuju:-(

    Nvahaj - Profil | Čt 21.7.2011 21:15:03

    yvana >> Dobře si prohlédni ty spojky prutů. Jsou jak nové:-)))

      Nyvana - Profil | Čt 21.7.2011 21:13:44

      Sven >> Popiš mi co je tam špatně?Myslíš asi cena co?

        Nmasta7710 - Profil | Čt 21.7.2011 15:04:15

        Šlapeto >> Navi od Hanacky nevim ,ale kupoval jsem od něj jiný věci a všechno v pohodě .....

          NMike1977 - Profil | Čt 21.7.2011 14:51:53

          Ahoj, 3 x jsem prodával (pruty, multíky apod) a do pár dnů pryč. Nakupoval jsem také 3 x (navijáky, a drobnosti) a ve všech případech, k oboustrnné spokojenosti. Děkuji za zatím pozitivní zkušenosti

            NSven - Profil | Čt 21.7.2011 14:25:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Drzost některých prodejců je bezmezná......POZOR na ně !!! (vytáhnul jsem z fotky detail)

            Nabízím: Pruty STRIKE HDQ 3Lb 3m jsou do tří dílný děličky Carbon anglická firma .. Navijáky ZEBCO TOPIC TP 350 RC s Brantunerem cena za vše 3000kč vše v pořádku jak nové
            Pavlisák ®, 732778850
            Čt 21.7., vyprší za 7 dnů - Závadný inzerát?

              Nxycht - Profil | Ne 17.7.2011 16:14:26

              Já zatím jen prodával co si pamatuju a vždy spokojenost, jen doufám, že prodávající na tom byli stejně :-)

                NUnkas - Profil | Ne 17.7.2011 16:12:10

                V bazaru jsem kupoval navi zn. DAM. Přišel mi poštou v pořádku, byl pečlivě zabalen, promazán a hlavně skvěle funguje. Je vidět, že kolega, který mi ho prodal, není žádný ořezávátko. :-))

                  NBrusič - Profil | Ne 17.7.2011 16:02:27

                  yvana - >> Zdravím taky přidám zápis.Zatím vše v pohodě z bazaru si kupuji i prodávám.Doufám že lidi co jsi ode mě něco koupili mě tady nepomluví:-).Akorát jedna výhrada by tu byla Nemá někdo kontakt telefonní na Tomáše Srámka s nickemTWIGY.Děkuji.

                    NŠlapeto - Profil | Čt 14.7.2011 11:37:05

                    Ahoj, kupovali jste někdy něco od uživatele Hanacka? A nějaké zkušenosti s ním :))) Prodává tady často kaprové navijáky )

                      Nyvana - Profil | Út 22.3.2011 21:46:56

                      Šlapeto >> To je dobře,že jsi pochodil jsem ráda,že většina lidí co dávají něco do bazaru je poctivá.

                        NŠlapeto - Profil | Út 22.3.2011 21:39:27

                        yvana - >> Zatím jsem přes bazar kupoval jen drobnosti celkově asi do 2000 kč. Prodával věci tak do 5000 kč. Vždy naprostá pohoda, dobrá komunikace. 2x proběhla z mé strany platba předem, taky žádný problém :) Doufám, že jednou nenaletím :)

                          Nj.sladkay - Profil | Út 22.3.2011 15:30:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          inzeroval som iba raz. prut bol predany behom par dni. kupujuciho som po obdrzani kontaktoval. spokojnost na oboch stranach.

                            NDejv - Profil | Út 22.3.2011 14:04:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pár věciček jsem už přez bazar koupil, a vše ok. Ale taky se mi parkrát stalo, že jsem odpovídal na inzerát a dotyčný inzerent nereagoval vůbec na nic. Je pro mě nepochopitelný, že přeci když chci něco prodat a dám si inzerát, tak taky chci vědět, jestli o to má někdo zájem.

                              Nyvana - Profil | Po 24.1.2011 16:51:12

                              Patriot560 >> Jsou lidi poctivý i nepoctivý,ale já zatím měla štěstí,že jsem narazila na poctivce.doufám,že to bude i nadále.

                                NPatriot560 - Profil | Po 24.1.2011 16:44:02

                                yvana >> jj,a to jsem měl docela strach...Ale super.Maximální spokojenost...Jó, pánbů zaplať za poctivé lidi...!

                                  Nyvana - Profil | Po 24.1.2011 16:31:56

                                  beluga >> Ahoj ty kluku,to jsem moc ráda,že jsi dobře nakoupil,takhle by to mělo fungovat vždycky.zkrátka se najdou všude nepoctivý lidi,už,aby jsme mohli na ryby.

                                    Nbeluga - Profil | Po 24.1.2011 16:15:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    yvana - >> ahoj kolegyně ze zátoky, moje zkušenost je taková:chtěl jsem si pořídit nové bambusy na letošní sezonu, měl jsem vyhlídnuté speed mastry,ale ta cena mě pořád zarážela a tak jsem se kouknul do bazaru na mrku, našel jsem inzeráty , prohlédl jsem si karty jmenovaných a jednoho jsem oslovil dohodli jsme se na ceně a na osobním předání.Měl jsem asi štěstí, že jsem narazil na slušného kolegu nebot´ mě ještě slevil a k mému údívu jsou proutky ještě rok v záruce, jsou jako nové, prostě nemají chybu. No a tak za cenu jednoho nového mám dva "nové" a jsem velmi spokojen, bohužel při pročítání diskuze jsem narazil na negativní zkušenosti mnohých kolegů, kteří neměli takové štěstí jako já, k tomu bych jen dodal že to je hnus, když jeden druhého se snaží nějakým způsobem okrást.To si říkají rybáři?

                                      Nyvana - Profil | Po 24.1.2011 15:24:15

                                      Patriot560 >> Jsem moc ráda,že jsi nakoupil dobře,takhle by to mělo fungovat.

                                        NPatriot560 - Profil | Po 24.1.2011 15:05:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...tak já dnes shodou okolností obdržel z "mrkového" bazaru parádní stojan a jsem maximálně spokojený...První bazarová věc kterou jsem koupil ( s obavama),ale daleko,daleko předčila mé očekávání...Tímto děkuji odesílateli (jarofil).