Polamane pruty Dragon

Nedavno som na rybach pri zaseku polamal Team Dragon 275cm 7-21g MF a v predbeznom vyjadreni od p. Prochazku z RSP-Fishing (odkial som ten prut kupoval a kam poslal foto s dotazom ako postupovat) na zaklade foto mi bola predbezna reklamacia zamietnuta - s nasledujucim odovodnenim:

(neuplny email - vybrata citacia)
###################################################

Prut jste zakoupil někdy před 1,5 rokem a na rukojeti prutu je patrné, že byl již dříve používán, což jste i telefonicky potvrdil. Těchto prutů jsme prodali celkem velké množství a nikdo ze zákazníků neměl, pokud si pamatuji, žádný problém a už vůbec ne ten, který se přihodil Vám. V každém případě bez toho, abych prut viděl, vylučuji výrobní vadu a i možné poškození prutu, například při přepravě k Vám.

Pokud by byl prut vadný, závada by se projevila již při prvním použití a ne za 1,5 roku, nehledě na to, že veškeré zboží kontrolujeme a pruty před odesláním vystavujeme vibracím a zatěžkávací zkoušce a to opravdu až na hranici jejich únosnosti.

Síla stěny blanku v místě lomu je, myslím, snad i 3mm a vše je ještě zpevněno omotávkou a zalakováno. V podstatě není možné, aby při běžném rybolovu a v souladu s návodem k použití došlo k takovéto devastaci prutu. Samozřejmě jsem u toho nebyl, když jste prut zlomil, ale byl jsem u jiných případů, kdy k takové zlomenině došlo a to také u uznávané značky (bohužel ji nemohu jmenovat, ale říká se, že pruty této značky jsou v podstatě nezlomitelné) a vždy to bylo způsobeno přetížením prutu při snaze osvobodit háček z vázky (použití neúměrné síly).

###################################################

Ako p. Prochazka tvrdi, ze "Těchto prutů jsme prodali celkem velké množství a nikdo ze zákazníků neměl, pokud si pamatuji, žádný problém a už vůbec ne ten, který se přihodil Vám.", tak ma zaujima, ci aj niekto iny polamal takto nejaky prut Dragon. Nemusi to byt zrovna Team Dragon a nemusi to byt presne takyto typ zlomeniny, ale privital by som foto + popis za akych okolnosti sa prut polamal.

Co sa tyka mojho prutu - bol polamany pri zaseku, v tej chvili bolo chytane na cca 7cm twistra s 12-15g hlavickou (15g je naozaj maximum co tam moho byt), so snurkou PP 8lb (3.6kg) na navijaku Daiwa Tierra s riadne nastavenou brzdou dost pod hranicu nosnosti snurky.

Opakujem, vkladajte len prispevky o prutoch Dragon.
Autor diskuse: placew - Profil , 1.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

smradzjzd - Profil | St 2.6.2010 13:45:39

placew >> Dragony nám 2, jeden cca 5 a jeden 2 roky, zatím sem je nezlomil.Krom ulomených špiček u jiných vláčecích prutů, sem jeden zlomil při záseku podobně jako ty (Mikado), jeden při vyprošťování vázky ve spojce (Colmic) a jeden při likvidačním švihu při nahazování ve spojce (Ron Thompson)

    vanuz - Profil | St 2.6.2010 13:45:03

    zvrhli ste to uplne inym smerom, ako bola otazka, nikde sa hore nepise, ci si myslite, ze reklamacia je odpodstatnena.

      Tarn - Profil | St 2.6.2010 13:37:53

      placew >> Poslední můj příspěvek k tomuto tématu :
      1. porovnej si svoji verzi a vložené citace mailu a kompletní mail od Flipa a bude Ti jasné o jakém zamlčování a účelovém vytrhávání z kontextu je řeč.
      2. Pro sebe, že jsi nereagoval na mail, nebo neudělal co jsi udělat měl máš ihned "objektivní" důvod, ale odůvodnění proč nereagoval RSP hned na Tvůj mail jsme se dozvěděli až z mailu který sem dal Flip. Kdežto Ty jsi to presentoval jako pouhý fakt, že nebylo reagováno adekvátně.
      3. To že Ti učinil nabídku a Ty jsi si MYSLEL, nikoliv si zjistil, že cena je taková a maková bereš jako podružnou věc, ale před tím jsi to presentoval že nabídka výhodná nebyla. O tom mluvím, ale Ty chceš jen foukat své bebí to je celé.

        Flip - Profil | St 2.6.2010 13:37:22

        ivanv 25,59 >> ivanv - 2.6.2010 13:30:52 >> známá to proklamace-nechci to číst celé ale vyjadřuješ se ke mně-takže o dost zpátky-dobrééé:-)))

          placew - Profil | St 2.6.2010 13:36:18

          pasmen >> toto bola otazka:

          Ako p. Prochazka tvrdi, ze "Těchto prutů jsme prodali celkem velké množství a nikdo ze zákazníků neměl, pokud si pamatuji, žádný problém a už vůbec ne ten, který se přihodil Vám.", tak ma zaujima, ci aj niekto iny polamal takto nejaky prut Dragon. Nemusi to byt zrovna Team Dragon a nemusi to byt presne takyto typ zlomeniny, ale privital by som foto + popis za akych okolnosti sa prut polamal.

          Hovori sa tomu overenie si jednostranne podanych informacii.

            placew - Profil | St 2.6.2010 13:35:15

            Venca888 >> aj podla toho urcujem serioznost predajcu.

              pasmen - Profil | St 2.6.2010 13:35:14

              placew >> Ale tak přece otázka původně vůbec nezněla. Ono vlastně vůbec nešlo o otázku, nikde nebyl žádný otazník, vlastně jen popis situace.

              Pokud ti je tedy vše ohledně reklamace tak jasné, pak z informací které jsi sám dal, tedy že na 99% bude reklamace zamítnuta (kde jsi sebral těch 99%..?), pak si určitě dokážeš odpovědět na otázku, zda se ti to vyplatí, na to nepotřebuješ názor lidu. Máš nějaká práva, která z OZ vyplvývají, je jen na tobě, jak je využiješ. A až využuješ všechny zákonné možnosti a přesto se budeš cítit ukřivděn, pak přijď a stěžuj si.

                heler - Profil | St 2.6.2010 13:32:45

                ked si myslis ze prut mal vyrobnu chybu, treba ho reklamovat a nie nejake predbezne reklamacie...

                  smradzjzd - Profil | St 2.6.2010 13:32:12

                  placew >> dobrý skutek musí být po zásluze potrestán, je tak?
                  To je ta dobře míněná rada, že u prasklého prutu po 1,5 roce užívání je velmi malá pravděpodobnost výrobní vady. Měl držet hubu, nechat tě zaplatit poštovné a i když by pak reklamace nebyla uznaná, bylo by vše OK. Za to že ti dal šanci si vybrat jestli to riziko podstoupíš, nebo ne, teď od tebe sklízí vděk.

                    Venca888 - Profil | St 2.6.2010 13:31:40

                    placew >> jak jsem psal. každej (nebo alespoň většina z nich) prodejce tě bude od reklamace odrazovat, pokud o ní budeš jen plkat. Prostě mu ten prut klasicky na reklamačku vrať a až pokud ti jí neuzná, můžeš plakat a osočovat ho.
                    Jasně - mohl reagovat přívětivěji, ale neznám prodejce, kterej tě s reklamací přivítá s otevřenou náručí... takovej je zkrátka život

                      ivanv - Profil | St 2.6.2010 13:30:52

                      Flip >> nechce sa mi to tu citat cele, ani na to nemam cas. ale treba si uvedomit, ze otazka nie je o uznani reklamacie, ale o podobnych skusenostiach dalsich rybarov s touto konkretnou znackou.

                      all-kaslite na tento konkretny priklad, len zahltite diskusiu a nebude sa v nej dat v buducnosti vyhladat to, co je jadrom otazky. ak mate nieco k teme, pridajte, najlepsie aj s fotkami.

                        placew - Profil | St 2.6.2010 13:28:55

                        pasmen >> za polovicu si kupim vadny diel aj bez reklamacie. Ako som povedal, otazka vsak bola o niecom inom. Dufam, ze je tu niekto kto chape co cita.
                        Reklamacia vyplyva zo zakona, to Prochazka nemusel ani pisat, pravda. Otazka znie, ci bolo pre mna vyhodne posielat prut na reklamaciu ked, ako mi bolo povedane do telefonu, na 99% bude zamietnuta.

                          placew - Profil | St 2.6.2010 13:27:47

                          Venca888 >> vid prispevok dole. Vyjadrenie prislo 26.5. V dnoch 27.-31.5. som bol mimo domu, dnes som pisal, ze prut najneskor v piatok odoslem. Tato otazka bohuzial nebola o mojej reklamacii.

                            pasmen - Profil | St 2.6.2010 13:27:37

                            placew >> Minimálně jsi měl napsat celé znění e-mailu, tedy včetně toho, že se p.Procházka snažil situaci ihned vyřešit (návrh na zaslání prutu k reklamaci, prodej vadného dílu za 1/2 ceny). Takhle jak to bylo napsáno mi to přišlo jako spekulace a stěžování si na něco, co ještě neproběhlo.

                              placew - Profil | St 2.6.2010 13:25:56

                              smradzjzd >> btw, vyjadrenie od p.Prochazku prislo pre 7 dnami, medzitym som bol 4 dni mimo, vcera som zalozil tuto otazku. O com teda?

                                Venca888 - Profil | St 2.6.2010 13:25:53

                                placew >> proti proudu plavou i krysy. Otázka zní - dal jsi prut oficiálně k reklamaci?

                                  placew - Profil | St 2.6.2010 13:22:52

                                  smradzjzd >> rozumiem ti, ked plaves proti prudu, tak nikdy nebudes oblubeny :) Ako predajca by si hadam neposlal takyto email a nic z toho by sa nedialo, pravda?

                                    smradzjzd - Profil | St 2.6.2010 13:19:27

                                    placew >> já bych tě jako prodejce za takovou kampaň místo novýho prutu kopl někam..
                                    Meleš o tom tady pořád dokola už 14 dní, spekuluješ o pičovinách a přitom si neudělal to nejpodstatnější co bys podle zákoníku měl, poslat prut na reklamaci.

                                      placew - Profil | St 2.6.2010 13:15:12

                                      Macosx >> presne taketo odpovede mali byt v tejto otazke (mal som taky, zlomil som, takto som ho zlomil, (ne)vyreklamoval som)

                                        Macosx - Profil | St 2.6.2010 13:12:19

                                        Před pár lety jsem také zlámal mušák od Dragona, konkrétně HM80, jen jsem šel od vody, ve vzduchu párkrát zašvihal a prut praskl. Díl prutu jsem dostal vyměněný za cenu poštovného, vše k naprosté spokojenosti.