Polamane pruty Dragon

Nedavno som na rybach pri zaseku polamal Team Dragon 275cm 7-21g MF a v predbeznom vyjadreni od p. Prochazku z RSP-Fishing (odkial som ten prut kupoval a kam poslal foto s dotazom ako postupovat) na zaklade foto mi bola predbezna reklamacia zamietnuta - s nasledujucim odovodnenim:

(neuplny email - vybrata citacia)
###################################################

Prut jste zakoupil někdy před 1,5 rokem a na rukojeti prutu je patrné, že byl již dříve používán, což jste i telefonicky potvrdil. Těchto prutů jsme prodali celkem velké množství a nikdo ze zákazníků neměl, pokud si pamatuji, žádný problém a už vůbec ne ten, který se přihodil Vám. V každém případě bez toho, abych prut viděl, vylučuji výrobní vadu a i možné poškození prutu, například při přepravě k Vám.

Pokud by byl prut vadný, závada by se projevila již při prvním použití a ne za 1,5 roku, nehledě na to, že veškeré zboží kontrolujeme a pruty před odesláním vystavujeme vibracím a zatěžkávací zkoušce a to opravdu až na hranici jejich únosnosti.

Síla stěny blanku v místě lomu je, myslím, snad i 3mm a vše je ještě zpevněno omotávkou a zalakováno. V podstatě není možné, aby při běžném rybolovu a v souladu s návodem k použití došlo k takovéto devastaci prutu. Samozřejmě jsem u toho nebyl, když jste prut zlomil, ale byl jsem u jiných případů, kdy k takové zlomenině došlo a to také u uznávané značky (bohužel ji nemohu jmenovat, ale říká se, že pruty této značky jsou v podstatě nezlomitelné) a vždy to bylo způsobeno přetížením prutu při snaze osvobodit háček z vázky (použití neúměrné síly).

###################################################

Ako p. Prochazka tvrdi, ze "Těchto prutů jsme prodali celkem velké množství a nikdo ze zákazníků neměl, pokud si pamatuji, žádný problém a už vůbec ne ten, který se přihodil Vám.", tak ma zaujima, ci aj niekto iny polamal takto nejaky prut Dragon. Nemusi to byt zrovna Team Dragon a nemusi to byt presne takyto typ zlomeniny, ale privital by som foto + popis za akych okolnosti sa prut polamal.

Co sa tyka mojho prutu - bol polamany pri zaseku, v tej chvili bolo chytane na cca 7cm twistra s 12-15g hlavickou (15g je naozaj maximum co tam moho byt), so snurkou PP 8lb (3.6kg) na navijaku Daiwa Tierra s riadne nastavenou brzdou dost pod hranicu nosnosti snurky.

Opakujem, vkladajte len prispevky o prutoch Dragon.
Autor diskuse: placew - Profil , 1.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplacew - Profil | St 2.6.2010 13:10:36

otazka do plena:
Mysli si niekto okrem Flipa a Tarna ze bola zamlcana nejaka podstatna vec v zneni tejto otazky z mailu uvedeneho v prispevku od Flip - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 2.6.2010 11:48:20? Precitajte si vsak o com je ta otazka (to bol umysel v case ked som ju pisal, nie to, na co sa to zvrhlo).
Videl niekto okrem Flipa a Tarna, ze som niekde v zneni tejto otazky alebo v diskusii oznacil p.Prochazku za gaunera a pouzil na to polopravdy?

    NMatrix - Profil | St 2.6.2010 13:06:23

    Orion24 >> Nebuď zvědavej, kdo se moc ptá, moc se dozví :-)))

      NOrion24 - Profil | St 2.6.2010 13:02:33

      No odpovie mi niekto na toto už konečne???

      "nehledě na to, že veškeré zboží kontrolujeme a pruty před odesláním vystavujeme vibracím a zatěžkávací zkoušce a to opravdu až na hranici jejich únosnosti.
      "
      ze ako sa toto vykonava, takato skuska....fakt ma to zaujima...:-)))

        NHugo Fisher - Profil | St 2.6.2010 12:58:09

        placew >> pevne verim, ze moji tri Dragoni (pokazde jina serie) se mnou i tuto sezonu vydrzi bez ztraty kyticky..

        Ale stat se muze cokoli.

        S cimkoli ...

          NFlip - Profil | St 2.6.2010 12:57:34

          Hugo Fisher >> já taky:-)))

            NKony94 - Profil | St 2.6.2010 12:55:30

            dvorák >> pěkný ale určitě nepříjemné

              NKony94 - Profil | St 2.6.2010 12:54:57

              dvorák >> no ale opravdu si nemužu stěžoval ale když mi jeden prut vydržel do ted to mě utvrzuje v tom že na tom druhém musela být vada

                Ndvorák - Profil | St 2.6.2010 12:54:49

                Taky jsem cca před měsícem lámal Dragona....nutno dodat vlastní nešikovností. Koupil jsem ve slevě další plavku a je to!

                  Nplacew - Profil | St 2.6.2010 12:54:29

                  Hugo Fisher >> musis naprv polamat nejaky iny ktory by mohol byt predmetom neuznanej reklamacie.

                    NKony94 - Profil | St 2.6.2010 12:54:09

                    Flip >> Ty máš asi peněz a mužeš si koupit naviaku a prutů kolik chceš ja o panu Procházkovy mluvím se zlostí protože mě u něho nepotkalo nic hezkého když jsem si něco koupit chtěl tak byl velice vstřícný ale když jsem měl problém tak mě poslal do hajz..Myslím si že kdyby se ti pokazil naviak a někdo ti řekl že si ho montoval nějak ani nevím jak tak by tě to taky naštvalo.Myslím si že kdybych si u něho objednal prut X a došel mi prut Y tak by mi při reklamaci řekl že jsem ho už použil a že si ho mám nechat a nechal by mi ho za cenu prutu X.

                      NHugo Fisher - Profil | St 2.6.2010 12:53:53

                      Flip >> pokud placew ten prut za 50% slevu nevezme, tak se hlasim jako prvni, kdo by ho za ty penize koupil. Diky. :))

                        Nskwor - Profil | St 2.6.2010 12:53:38

                        Matrix >> To se naučí, nebo může na školení ke klukům na Záplavy :-) Ti to umí luxusně :-))

                          NMatrix - Profil | St 2.6.2010 12:52:23

                          skwor >> Podle fotek ale ještě neumí pořádně zalomit krk :-))

                            Nplacew - Profil | St 2.6.2010 12:52:11

                            Tarn >> ja o voze a ty o koze. Ako som pisal, zlomil som aj pruty svojim zavinenim a nereklamoval som ich. Tak isto by som nereklamoval tohto dragona keby som si bol vedomy chyby. Zacal som hladat chybu u seba, nenasiel, posunul som to. Co na tom nie je logicke a co na tom zmeni to, ze mi niekto napise, ze mam zacat hladat chybu u seba, ked som to ako sudny clovek (za takeho sa povazujem) urobil?
                            Je mi luto (znova pisem), ze to beries ako kampan. Tuto otazku som zalozil v reakcii na vyjadrenie p.Prochazku "ze sa to este nikomu nestalo" a v reakcii na informaciu od znamych, ze sa takymto sposobom lamu nielen TD, ale aj HM pruty. Preto mi slo o znacku Dragon a ziadnu inu.

                              Nskwor - Profil | St 2.6.2010 12:50:13

                              Flip >> Wostrej kaprař :-)

                                Ndvorák - Profil | St 2.6.2010 12:50:01

                                Kony94 >> no,dovolil bych si Tě poopravit,luxusní asi ne,ale na běžnej rybolov naprosto dostačující.

                                  NFlip - Profil | St 2.6.2010 12:48:29

                                  Kony94 >> podle tvého jednání a vyjadřování řeznického psa by se tě musel leknout každej-fakt.Ostrej chlapec každým coulem:-)))Trošku slušnosti by ti určitě nezaškodilo.

                                    NKony94 - Profil | St 2.6.2010 12:47:33

                                    No ale abych jenom nepomlouval ten druhý prut Dragon mystery mám do ted a drogonky jsou fakt luxusní.

                                      NTarn - Profil | St 2.6.2010 12:46:35

                                      placew >> Podívej pokud si myslíš, že prodejce se nechá vydírat kampaní tady na MRKu, tak si to myslíš špatně. Pokud by jsi měl zájem o objektivní informaci a zkušenosti s reklamacemi a lámáním prutů vůbec, nezaměřil by jsi tuto diskusi výhradně na pruty Dragon. Při té spoustě zákazníků, které RSP má se vždy najde někdo, kdo prostě spokojen není. Ukaž mi obor nebo obchod kde mají pouze 100% spokojených zákazníků ? Ale i přes to, že jsi vyzval k uvedení problému s Pruty Dragon a neochotou k vyřízení reklamace, tak z cca 200 příspěvků jsem tu našel jeden či dva nepočítaje Tebe. Naopak Ti tu pár lidí vysvětlovalo, že je třeba občas začít u sebe s hledáním chyby. To že něco nechceš akceptovat, neznamená že se změní pravidla ve Tvůj prospěch. Prostě postupuj podle nich a nesnaž se tlačit na pilu touhle kampaní.

                                        NOrion24 - Profil | St 2.6.2010 12:46:12

                                        placew >>
                                        treba vychadzat z dvoch veci...
                                        v maily su klamstva....testujeme vibrovanim...:-))))))))))))))))))))))
                                        zaruka dva roky a smytec, ziadne dlhodobe pouzivanie a nikdy sa to nestalo...