aminokyseliny nebo esence

jsou dulezitejsi aminokyselyny nez esence?LK krasa tvrdi ze kapr reaguje drive na aminy nez na esenci.........rad si poslechnu vas nazor
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 28.5.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

co dam do kouli radeji

A) esenci0%

B) aminy60%

C) nic0%

D) vsechno jsem jako pejsek a kocicka0%

E) CSL0%

F) tekuta jatra40%

Od 19.4.2012 hlasovalo 5 čtenářů.

Golem - Profil | St 2.6.2010 12:40:24

natas >> o bilkovich a aminokyselinach si naspal zatim pekny nesmysly...

ziva aminokyselina :o)) Nemel by ses na to sci-fi tam moc divat :o)))

    metal - Profil | St 2.6.2010 12:39:21

    Martík >> V pohodě s tím šampíkem a vlasem to je jasný, a snad už i stěma amino-blbůstkama :-)))

      Geneticist - Profil | St 2.6.2010 12:38:50

      mároš >> jj, chce to hodně lecitinu:-)

        Golem - Profil | St 2.6.2010 12:37:21

        natas >> Nejak nechapu co tim myslis. Ty si snad nevaris svoje koule ?? :o)

        Nikde jsem nepsal, ze varim AK, ale koule, ktery je obsahujou...

          Martík - Profil | St 2.6.2010 12:36:35

          metal >> Aj sorry, nemělo to být přímo tobě, spíš tak do placu. Ale chtěl jsem tím říct, že obojí sou příšerné kraviny. Neutrální pH je 7 a vlas je stejně jako nehet dávno mrtvý. Stejně tak si nedovedu představit mrtvou aminokyselinu(chemikálije :) ), a aminokyseliny bez konzervantů, které zabrání jejich zkažení. (sorry esi sem tě nějak mystifikoval)

            Geneticist - Profil | St 2.6.2010 12:36:01

            natas >> věř mi, že nebude!

              mároš - Profil | St 2.6.2010 12:35:23

              Geneticist >> z římského či ústavního práva se dá taky lehce zbláznit :-)

                Golem - Profil | St 2.6.2010 12:35:20

                Sla >> Psal jsem, ze jsem to nezkousel, jen jsem narazil na tuto informaci. Taky se mi to nezda. Bylo to na nejakym kapr foru. Nejakej manik tam nahodil slozeni smesky (zaklad byla pomleta repka, co si pamatuju) a prej to staci varit 30 sec. Pak psal dalsi manik, co to udajne zkousel podle navodu a potvrdil tech 30 sec.

                Pokud mas zajem, dej vedet a ja se ten odkaz pokusim najit.

                  natas - Profil | St 2.6.2010 12:35:19

                  Golem >> a proč je vaříš? (zvaž si řádně odpověď)

                    natas - Profil | St 2.6.2010 12:33:25

                    Geneticist >> přečti si, co jsem psal o bílkovinách.Dej si bílek do lahve a za týden si jej otevři. To bude aminokyselina "jako prase".

                      metal - Profil | St 2.6.2010 12:32:55

                      Martík >> ????

                        Martík - Profil | St 2.6.2010 12:30:58

                        metal >> Když jsme u marketingu a chemie - docela mě ještě dostalo na jednom krému "Neutrální pH 5,5". Pak ještě na šampónu "Vyživuje vlas až ke konečku" :-)))

                          metal - Profil | St 2.6.2010 12:27:51

                          natas >> Jestli je to tak, tak by to mohla být klamavá reklama ?? jinak díky je dobrá to vědět, konečně nějaký nezávislí názor.

                            Martík - Profil | St 2.6.2010 12:26:48

                            m.kindl >> Hele nečerti se, Golem má pravdu. Sice ste se nemuseli hned obviňovat z machrování jeden jak druhý, ale co se týče AMK, tak má pravdu. Nechci aby se prznila chemie ani na rybářském servru. ;)

                              Sla - Profil | St 2.6.2010 12:26:03

                              Golem >> 30 sekund? mozna tak 10 mm kulicka.

                                Geneticist - Profil | St 2.6.2010 12:25:44

                                natas >> Ještě jsem nikde neviděl prodávat mrtvé konzervované aminokyseliny. Pouč mě.
                                Díky.

                                  m.kindl - Profil | St 2.6.2010 12:23:13

                                  Golem >> Vždyť neumíš ani číst...nejsou to "moje" slova....Takových odborníků jako jsi ty už jsem viděl celou řadu ty teoretiku.Napsat že v encyklopedii je něco špatně si můžeš dovolit na rybářský diskusi..... jak se to říká ? Mezi slepými jednooký králem ?

                                    Golem - Profil | St 2.6.2010 12:18:54

                                    Sla >> Doporuceni zni dipovat, ale je mozne pridat i do smesi. Aminokyseliny jsou zakladni stavebni jednotky, ktere varem urcite neznicis, spise se ti z boilies pri vareni vyplavi, takze je lepsi dipovat.

                                    Jinak jsem nasel mix, ktery staci varit udajne 30 sec, nemam vyzkouseno, ale autor tvrdil, ze to byla supa (kratsi var - mensi ubytek atraktoru).

                                      Golem - Profil | St 2.6.2010 12:15:42

                                      m.kindl >>

                                      Tvojer slova:

                                      "Aminokyselina je v chemii obecně jakákoliv molekula obsahující karboxylovou kyselinu"

                                      Podle tve definice to muze byt i ocet nebo kyselina maselna (butyric acid), coz je NESMYSL.

                                      Rozhodne to neni JAKAKOLIV molekula obsahujici karboxylovou skupinu.

                                      Kdyz uz si chces hrat na odbornika, tak aspon pracuj spravne s pojmy a nemystifikuj ostatni...

                                      Jinak jsem si vsimnul, ze tady machrujes akorat ty. Hazes tady pojmama a ani poradne nevis co znamenaji...

                                        Sla - Profil | St 2.6.2010 12:12:29

                                        takze pred nahozenim namocit do cerstvých jater- vyprdnout se na to. boilie z cerstvých surovin s dobrou esenci musí stacit:)