Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nmeďo1 - Profil | Ne 29.3.2015 15:01:24

Buffalo1969 >> myslím,že nie :-)

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.3.2015 10:54:22

    meďo1 >> tak to je hustý....kdyby ten mlýnek mohl, tak ti nakope do řiti.....:-)))

      NPYTLAKS - Profil | Ne 29.3.2015 9:44:20

      Buffalo1969 >> jsem ferda mravenec:-)

        NBuffalo1969 - Profil | So 28.3.2015 15:30:40

        PYTLAKS >> kuwa.....ty radši dělej klobásy....:-))))

          NPYTLAKS - Profil | St 4.3.2015 19:19:53

          meďo1 >> jasné,na jemno a pojí to výborně.-)

            Nmeďo1 - Profil | St 4.3.2015 19:13:40

            PYTLAKS >> zomelie to uplne jemno, alebo je to hrubsej struktury. na jemno to moze sluzit aj ako pojivo, ci?

              NPYTLAKS - Profil | St 4.3.2015 19:02:40

              meďo1 >> to je šrot'ák a ten to roztluče tak,že aj olej z teho ide:-)

                Nmeďo1 - Profil | St 4.3.2015 18:59:28

                PYTLAKS >> to konope sa obali na hrany mlynceka a je s tym bieda pohnut. Tak ak mate taky mlyncek co aj vylisuje olej s konope, tak nemusite kupovat konopny olejik :-)

                  NPYTLAKS - Profil | St 4.3.2015 18:56:15

                  meďo1 >> to asi ano,ale je to také nijaké,lepší je stroj:-)kámoš má vysokootáčkový šrot'ák a tam už to aj olej lisovalo:-)

                    NPYTLAKS - Profil | St 4.3.2015 18:54:40

                    meďo1 >> mlel jsem taky na etě 0066 tuším konopí a proso,proso v pohodě a na konopí to shořelo,rychle se to hřeje u těch mastných

                      Nmeďo1 - Profil | St 4.3.2015 18:50:09

                      PYTLAKS >> v malom sa da na tom robit, ale pokial by som mal namliet vacsie mnozstvo, tak neviem, neviem , asi by som to konope potlkol kladivom :-)

                        Nmeďo1 - Profil | St 4.3.2015 18:48:51

                        PYTLAKS >> tak nejak :-)

                          NPYTLAKS - Profil | St 4.3.2015 18:41:31

                          meďo1 >> malý šrot'ák:-)

                            Nmeďo1 - Profil | St 4.3.2015 18:36:24

                            PYTLAKS >> tak to konope sa moze zomliet napr. s niejakym pojivom (suchou) zmesou co bude v peletkach alebo boilies. Ja som mlel konope na mlynceku co mame v praci na podu,. Mlyncek pozostava z nadoby, ktorá ma vo vnutri nôž, nieco podobne ako je kavovy mlyncek.

                              NPYTLAKS - Profil | St 4.3.2015 9:53:30

                              meďo1 >> nevím nezkůšal jsem,zase už to bude směska a ne čisté konopí:-(

                                Nmeďo1 - Profil | St 4.3.2015 9:24:38

                                PYTLAKS >> Niekde na videu som videl, ako chalan mlel konope s pridanim struhanky a vobec sa mu to nelepilo, este som to neskusal, ale otestujem. Ked sa melie konope samotne, tak to uplne zabetonuje, ako si aj pisal a moze dojst k zhoreniu motora.

                                  NBubo.b - Profil | So 21.2.2015 6:34:14

                                  tomasek >> z toho si nic nedelej,kazdej byl nekdy,nekde novej :-) desitka je hodne malinka,aby jsi hned netrhnul snek.ale jinak by bylo divne,ze by ten ctyrhran nebyl ocelovy a nasroubovany do tela sneku.

                                    NCloud - Profil | Pá 20.2.2015 18:01:39

                                    Fanax >> to není moc extrůdované! :-))
                                    Ale alepon víme kde ten mlýnek ladit!

                                      NFanax - Profil | Pá 20.2.2015 17:57:51

                                      Cloud >> Čus Michal,třeba kafe.

                                        NCloud - Profil | Pá 20.2.2015 17:43:56

                                        Pellets >> Ahoj,jaké extrůdované složky?

                                          Červené karty: Annavvc