Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Ntomasek - Profil | Pá 20.2.2015 17:21:07

POSTLÍK 666 >> Sem tu novej a od Roudnice n L.

    Ntomasek - Profil | Pá 20.2.2015 14:23:32

    Ahoj.
    mám mašinku desítku . Buď tam závit není nebo to prostě nemůžu urvat, a to jsem to i nahříval.Přesto díky za rady.

      Nmeďo1 - Profil | Pá 20.2.2015 8:25:11

      tomasek 17 >> Ano je tam zavit, na ten stvorhran si das kluc a pekne to vytočís

        NPOSTLÍK 666 - Profil | Pá 20.2.2015 7:31:59

        Ahoj chlapi..meprodava nekdo z vas samodomo vyrobene pelety? Jak zakrmovaci tak chytaci..Nejlepe ostrava a okoli..predem diky :-) Klidne se i slozim na vyrobu nejake te varky:-)

          NBubo.b - Profil | Pá 20.2.2015 7:11:11

          tomasek 17 >> presne tak,ten ctyhran se da vytocit.

            Ntomasek 17 - Profil | Čt 19.2.2015 21:02:19

            meďo1 >> Mám tomu rozumět že na tom šneku za tím čtyřhranem je závit?

              Nmeďo1 - Profil | Čt 19.2.2015 20:53:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              tomasek 17 >> Ta koncovka tam nie je napevno, da sa odšrobovat!!

                Ntomasek 17 - Profil | Čt 19.2.2015 17:02:46

                Mám dotaz jakým způsobem máte spojenou tu prodlouženou část hřídele na které je nůž co seká (krátí) pelety se šnekem.Já se bojím ten šnek navrtat abych ho nezeslabil.

                  Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:05:47

                  visage >> to jo no..nevěřil sem tomu, ale dal sem tomu čas a jezdilo to...jak říkáš to má člověk potom super pocit, že něco dělá dobře a má to smysl...:-)

                    Nvisage - Profil | So 31.1.2015 21:02:57

                    vikicz >> a ono to pri srdci zahreje keď idú na tie tvoje samodomo

                      Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:01:32

                      visage >> ale chtěl bych zase začít..směsí mám ještě dost i vercajk k tomu..

                        Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 21:00:18

                        visage >> nene na koulení už nejni čas...od té doby co sem si pořídil barák...:-)teď už jedu hotovky...

                          Nvisage - Profil | So 31.1.2015 20:58:28

                          vikicz >> a už nepoužívaš ?

                            Nvikicz - Profil | So 31.1.2015 20:42:16

                            visage - >> dříve sem si koulel sám.Směsi sem bral od J.T. bioenzym a koř.tuňáka do něj sem rošlehal hovězí játra a to jezdilo parádně,žádná esence ani aminokomplet..jen čistá játra..to byla pecka ..dlouho nevydrželo ve vodě cca 3hodiny ale šlapalo..

                              NPYTLAKS - Profil | So 31.1.2015 19:38:34

                              Fanax >> není za co:-))

                                NFanax - Profil | So 31.1.2015 19:34:05

                                PYTLAKS >> Díky Tome .

                                  NPYTLAKS - Profil | So 31.1.2015 19:29:37

                                  Fanax >> blbě se v tom melou mastné věci,kameny se zalepí

                                    NMIRAXD - Profil | So 31.1.2015 18:30:34

                                    Fanax >> tak byl jsem to zeštelovat a pomlel kuku na hrubo a spokojenost

                                      NFanax - Profil | So 31.1.2015 17:58:09

                                      Pellets >> Díky za odpověď.

                                        NPellets - Profil | So 31.1.2015 17:56:43

                                        Fanax >> už jen extrudované rostlinné složky do kulí a pelet na extra jemno.

                                          Červené karty: Annavvc