Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NFanax - Profil | So 31.1.2015 17:30:46

Pellets >> Ahoj,prosímTě co v to vše meleš?

    NFanax - Profil | So 31.1.2015 17:30:01

    MIRAXD >> Zdarec Miro,nedávno ho sehnal Michal.Také jsem byl zvědavý jak se to šteluje.Dík za pomoc,dobrá otázka.

      NMIRAXD - Profil | So 31.1.2015 17:19:14

      Z5 >> jj uz vím stáhl jsem si nějaký plánek a diky

        NZ5 - Profil | So 31.1.2015 17:08:06

        MIRAXD >> Rozdělej ten černý kryt a pod ním je nastavení hrubosti.

          NPellets - Profil | So 31.1.2015 16:45:36

          MIRAXD >> seštelovat na hrubo jde lehce,jen nejdou mlít mastné věci.

            NMIRAXD - Profil | So 31.1.2015 12:40:15

            Ahoj kluci mám dotaz dá se tohle zeštelovat tak aby to mlelo na hrubo a ne na mouku dík Mira

              Nyvana - Profil | Po 5.1.2015 12:19:33

              e500 >> Jsi stejně šikula,že jsi tu mašinu dal do chodu i když jsi musel hodně obětovat,snad ti to ryby vynahradí.

                NFanax - Profil | Po 5.1.2015 6:22:18

                e500 >> Ahoj Pepo,koukám,že už se kola pětiletky roztáčejí.Jeen tak dál a ať se daří.

                  Ne500 - Profil | Ne 4.1.2015 21:08:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  13mm v akci. Zkoušení mašiny po generálce dopadlo dobře a v nedělním odpoledni se protlačily zkušební válečky. Zaděláno melasou, bustrem a olejem. Jen pár kilo na zkoušku, jak to bude v tomto čase schnout.

                    NZ5 - Profil | Čt 1.1.2015 19:01:52

                    haldorádo >> Zdravím Tě, Tobě taky vše nej v roce 2015. Pelety dělám na peletovači který jsem si vyrobil na výrobu pelet na topení, tyhle na krmení jdou o dost líp než na topení :-)) Mám matrici na 6 a 8 mm, délka pelet se dá taky trošku nastavit od cca 0,5 do 3 cm.
                    https://www.youtube.com/watch?v=dFjF6lRB85Y

                      Nhaldorádo - Profil | Čt 1.1.2015 17:25:28

                      Z5 >> Posielam pozdrav,, prajem Ti v Novom roku hlavne zdravie,,, šťastie a vela krásných úlovkov.. Máš krásné pelety,, neprezradíš, že ako ich robíš???? -- zloženie nepotrebujem,, ale hlavne že na akom stroji ich robíš ,,,čo to máš za stroj, keď Ti vytlačí taký malý priemer ,,, Ďakujem Ti za info

                        Nking76 - Profil | Čt 1.1.2015 16:48:06

                        devastator.ccmore >> Za ty prachy to jsou dobré pelety za mě spokojenost.

                          Nking76 - Profil | Čt 1.1.2015 16:47:14

                          devastator.ccmore >> Ladiku nebral si to loni z F-M?

                            NFanax - Profil | Čt 1.1.2015 14:39:24

                            devastator.ccmore >> Mám pelety ,které vydrží1hodinu,ale také 5hodin.

                              NZ5 - Profil | Čt 1.1.2015 13:16:02

                              devastator.ccmore >> Tyhle malý vydržej tak půl hoďky, jsou zakrmovací.

                                Ndevastator.ccmore - Profil | Čt 1.1.2015 13:10:55

                                Z5 >> TO je v pořádku všechno beru ale pořád jsem se nedozvěděl jal dlouho třeba ty tvoje pelety vydrží pohromadě hodinu dvě tři??

                                  NZ5 - Profil | Čt 1.1.2015 13:07:17

                                  devastator.ccmore >> Kolik? to teď fakt počítat nebudu, záleží jen na tobě co si do nich dáš, samozřejmě je to omezené tím, že to pak taky musí držet pohromadě, dělám si pelety na zakrmení . Další důvod proč to lidi dělají je ten, že je to baví a radost z chycené ryby na vlastní výrobek :-)) samozřejmě si sem tam koupím i komerci, ale tohle poslední rok vede.

                                    Ndevastator.ccmore - Profil | Čt 1.1.2015 13:02:45

                                    Fanax >> HOJ to je široký pojem kolik si schopny udělat peletu at vydrží co nejdéle mě zajímá

                                      Ndevastator.ccmore - Profil | Čt 1.1.2015 12:59:47

                                      Z5 >> NA kolik vas vyjde kilo? ato jeste nepočítám práci a všecko kolem toho zajima mě jen jedno kolik ty vase pelety vydrží ve vodě bys musel byt jooo dobře vybavený at docílís takového provedení a takové pokusy o pelety to radši nic

                                        NFanax - Profil | Čt 1.1.2015 12:45:41

                                        devastator.ccmore >>Ahoj,vydrží tak jak potřebuji.

                                          Červené karty: Annavvc