Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nyvana - Profil | So 6.8.2011 21:32:09

kožich007 >> Já ti odpovím my by jsme chytali jen by šupiny lítali ven,ale uvidíme co na ně chytá kolega:-))

Jinak fakt parádní já bych na to prdla ještě obalovačku nebo jak psal e500 do horké melasy a obalit něčím a nechat zaschnout to by mohlo být moc dobrý.

    Nkožich007 - Profil | So 6.8.2011 21:28:48

    e500 >> fakt jsou hezký. hned bych je nacpal na vlas a nahodil do vody co by to udělalo!!

      Nyvana - Profil | So 6.8.2011 21:27:46

      kožich007 >> Vidíš jsi šikula jo peletky pěkný ale ta ryba nám tam chybí:-))

        Nkožich007 - Profil | So 6.8.2011 21:26:04

        yvana >> ryba na háčku :))))

          Nyvana - Profil | So 6.8.2011 21:11:49

          e500 >> Pane kolego pelety jsou na pohled moc krásné jenom ten název je tak hrozný,že ty ryby všechny utečou.Taky by mě zajímali vaše úspěchy na tak pěkný peletky:-))
          Něco těm peletkám chybí a já nevím pořád co:-)

            NKockopes - Profil | So 6.8.2011 21:07:33

            e500 >> a co uspěchy??byli některé pelety uspěsnější než jiné??jinak pelety vypadají úžasně až je škoda házet do vody...a jesli jsme se chtěl zeptat jesli se dají dlouhodobě skladovat například kdyby se vakuově zabalili do pytlů?

              Ne500 - Profil | So 6.8.2011 20:07:48

              Best of Pellets Evolution
              Ano vývoj se nezastaví a tak byly po zralé úvaze a zamyšlení vytvořeny halibutky s velmi pozitivním výsledkem. Pracovní název je Žra-So a Red Žra-So. Ano ty červené jsou s paprikou a česnekem. Oboje jsou narvané masem, lososovým olejem, játry a dalšími ingrediencemi, které dělají jedinečnou konzistenci a strukturu. Vůně je strašidelná a přítomná kolonie mouchy domácí dokládá kvalitu. Velikost 20 a 15mm.

                Npata - Profil | Pá 5.8.2011 20:40:18

                kopr69 >> jo díky,chystám se nadělat nějaké pelety y boilie mixu

                  Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 20:19:06

                  pata >> Nevari se!!! Davkovani je na obalu lepidla.

                    Npata - Profil | Pá 5.8.2011 20:18:02

                    kopr69 >> ahoj,a to se pak ty pelety vařej,a nebo jen nechá usušit,s tim lepidlem,a jaké je dávkování

                      Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 16:53:09

                      Milan 66 >> Kup si lepidlo na pelety a nemusis nic lisovat.Muzes jen koulet jako boilies.

                        NMilan 66 - Profil | Pá 5.8.2011 16:40:26

                        Možná blbý dotaz, ale nezkoušeli jste někdo slisovat to v lisu na rohlíkové boilies? Měly by vzniknout kuličky a na prak jak vyšité (nebo kobra). ?????

                          NMilan 66 - Profil | Pá 5.8.2011 16:34:00

                          kopr69 >> Ahoj v jakém poměru??? NIC. už to vidím.

                            NPetr.J - Profil | St 3.8.2011 9:34:18

                            Fishky >> Tak to jsi mě uklidnil, už jsem si myslel, že jsi se dal na komerci :-) Jinak to DVD jsem si od tebe poctivě koupil, chtěl jsem to mít hned s první ruky a nečekat, až to někdo někam uloží. Navíc takové amaterské pokusy se musejí podporovat. Něco jiného je, když si někdo řekne několik set za v podstatě reklamní DVD, to bych nekoupil.

                              Nkopr69 - Profil | St 3.8.2011 1:00:32

                              osud >> Zalezi jak mas hruby ten kukuricny srot.Pokud je hodne jemny tak staci mleko v pomeru 1:2 a pokud je hruby tak 1:1.Ochutit a osladit melasou,pokud nemas tak nejake sladidlo a aroma.Tuhou hmotu hodne slisovat a nechat ususit.Na chytani si jich take par vyvrtam dokud jsou cerstve.

                                Nkopr69 - Profil | St 3.8.2011 0:54:27

                                Radek Š >> Udelas pelety a ty na ktere chces chyt tak ty vyvrtas,zbytek nechas bez direk.Nevarit!!!

                                  NFishky - Profil | Út 2.8.2011 23:38:46

                                  Petr.J >> někde? Asi na nějakém přepáleném DVD ;-) né že bych kupoval, ale já kupuju halibutky za "páďo" a nevidím v tom nic špatného - proč také ano? Doma si originál halibutku nemáš šanci vyrobit a navíc cenově by se ti to nikdy nevyplatilo, takže proč to dělat? S boiliesem je tomu jinak, to jsem si ale také maximálně koupil krabičku plovek na zkoušku a tím to tak končilo... být halibutky krapet selektivnější, tak chytám jen na ně a boilies neřeším :-)

                                    NPetr.J - Profil | Út 2.8.2011 22:31:47

                                    Fishky >> Ty jsi nějak obrátil, někde jsem viděl, že jsi vyráběl koule skoro zadarmo a teď bys kupoval pelety za 50. Ještě mi řekni, že jsi začal kupovat mraženky od nějakého známého výrobce a máš jeho logo na čepici a jsi pro mě mrtvej muž :-)

                                      Nosud - Profil | Út 2.8.2011 20:26:56

                                      kopr69 >> v jakém poměru kukuřičný šrot s mlékem?

                                        NRadek Š - Profil | Út 2.8.2011 20:11:08

                                        kopr69 >> a jaký je postup při výrobě? stejný jako u boilie?

                                          Červené karty: Annavvc