Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nyvana - Profil | Po 8.8.2011 12:55:52

kopr69 >> Ahoj tak melasu když seženeš která mám 50% cukernatost tak je vystaráno nic lepšího neznám.Samo že ty sračky co prodávají překupníci ty jsou tak naředěný že je to jenom obarvená voda.

    Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 12:10:05

    osud >> Nej je ta melasa,ochuti i osladi.

      Nosud - Profil | Po 8.8.2011 11:19:54

      kopr69 >> kupuješ origo aroma a sladidlo nebo máš nějaká náhražky s běžně dostupných zdrojů a surovin?

        Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 11:04:14

        osud >> Za malo.Experimentuj-vylepsuj a at se dari.

          Nosud - Profil | Po 8.8.2011 10:58:15

          kopr69 >> strašně díky budu experimentovat přes víkend ted mi skončila dovolenka a hajdy do práce

            Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 10:54:50

            osud >> Urcite ano.Namychej si male mnozstvi a vyzkousej jak to drzi i dobu rozpadu ve vode.10dkg srot+10dkg mleko+5dkg repka+5dkg orechy+5dkg lepidlo+aroma+sladidlo.

              Nosud - Profil | Po 8.8.2011 10:50:25

              kopr69 >> když nechám podíl mléka a kukuřice stejný a přidám jen lepidlo mohlo by to stačit?

                Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 10:48:13

                osud >> Urcite muzes.Fantazii se meze nekladou ale musis zvysit podil mleka aby to trosku drzelo pri sobe.To lepidlo je super vec.

                  Nyvana - Profil | Po 8.8.2011 10:29:17

                  osud >> Nemusíš to pražit zbytečná práce jenom to umlít tu řepku a ořechy jinak tam dej hlavně i co voní.Taky klidně rybí moučky.

                    Nosud - Profil | Po 8.8.2011 10:20:57

                    mám pouze tento mlýnek na ruční pohon :-D

                      Nosud - Profil | Po 8.8.2011 10:18:17

                      yvana >> ten ořech taky pražit?Jen se bojím že mi to v mém mlýnku tak dobře neslisuje a budu muset použít lepidlo na pelety

                        Nyvana - Profil | Po 8.8.2011 10:13:42

                        osud >> Můžeš a v pohodě ta řepka nemá chybu a o ořechách ani nemluvím.

                          Nosud - Profil | Po 8.8.2011 9:39:01

                          kopr69 >> tak mě napadlo když jsi mi poradil ten kukuřičný šrot se sušeným mlékem a melasou myslíš že bych do toho mohl dát drcenou praženou řepku a namleté vlašské ořechy bo jich mám doma trochu nazbyt

                            Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 7:28:25

                            Milan 66 >> Kdo nekrmí-nechytá !!!

                              NMilan 66 - Profil | Ne 7.8.2011 19:58:27

                              Safra prte ja mčím halibudky a medové trapry už 2 měsíce a bez kloudneho záběru. Nevím co s tím. Davám i k háčku na šnurku na krmení. Nějk mě to nefunguje. snad by to začlo fungovat po masivním zakrmení??? Poradte.

                                Nkožich007 - Profil | So 6.8.2011 22:08:45

                                yvana >> jj tomu rozumím

                                  Nyvana - Profil | So 6.8.2011 22:06:54

                                  kožich007 >> No tak změna je život ale já klidně testnu co se dá a zatím jsem spokojená:-))

                                    Nkožich007 - Profil | So 6.8.2011 22:05:03

                                    yvana >> jj já taky a rád :)) i když mám své oblíbené a nedám na ně dopustit, klidně bych skusil něco jiného!!!

                                      Nyvana - Profil | So 6.8.2011 21:56:10

                                      kožich007 >> No vidíš dobrý nápad já mám dost široký rajon tak můžu testovat:-))

                                        Nkožich007 - Profil | So 6.8.2011 21:43:11

                                        yvana >> jj to by mohlo. I když co já používám pelety na jednom rybníčku u nás tak žádné atrakory moc nefungují (spíše vůbec) a stačí jen čistá peleta halibutka :)) jo je to o konkrítním revíru

                                        když tak ať nám skusí poslat vzoreček a skusíme to každej na své vodě ne ?! :))))))

                                          Červené karty: Annavvc